Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(adiavvv @ 2010 09 03, 12:34)
kazin kaip mano vaikas laikosi..... schmoll.gif

Kodėl taip rašot? g.gif
Papildyta:
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 03, 07:22)
yra ir pas mus nykstukus verkianciu, yra ir pas pagrandukus, siandien kai palikau dukryte, girdejau kad kitoje grupeje kazkas verke.
man ir ruta patiko, visgi paliksiu pietu meigelio, jei ka paskambins smile.gif
tik mums stresas buna kai ryte neranda vaiku, vaziuoja pas vaikus i darzeli, o kai atvaziuoju ju nera...

Tai kur atasakaita? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 02, 19:17)
Tai ačiū, kad nuraminot 4u.gif O ji pas jus kiek dienų būna?
Tas rėkiantis pas mus, Nykštukus yra ax.gif
Nešmeižiu, gryna tiesa, tik niekas netiki cool.gif  lotuliukas.gif


Jeigu neklystu,pagrindinės auklėtojos būna 2d, tada - Rūta, ir vėl jos 2d.

Pakalbėjau su auklėtoja, maniškiui visai neblogai sekasi, planuoju kokį antradienį pietų miegui palikt smile.gif
Penktadienį Pagrandukuose buvo 10 vaikų smile.gif dar ryte ir mamų buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 09 05, 09:01)
Jeigu neklystu,pagrindinės auklėtojos būna 2d, tada - Rūta, ir vėl jos 2d.

Pakalbėjau su auklėtoja, maniškiui visai neblogai sekasi, planuoju kokį antradienį pietų miegui palikt smile.gif
Penktadienį Pagrandukuose buvo 10 vaikų smile.gif dar ryte ir mamų buvo  biggrin.gif

Pas mus irgi taip pat, 2 dienas Bitutė, 1dieną Rūta ax.gif
Aš vis dvejoju dėl palikimo miegoti, bet kita savaitė tokia užimta, kad jaučiu, teks unsure.gif Gal net antradienį. O jūs turit laiko pasišnekėt su auklėtoja, tiksliau ar auklėtoja turi laiko su jumis pašnekėti, papasakoti kaip sekėsi kasdien? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 05, 09:10)
Pas mus irgi taip pat, 2 dienas Bitutė, 1dieną Rūta ax.gif
Aš vis dvejoju dėl palikimo miegoti, bet kita savaitė tokia užimta, kad jaučiu, teks unsure.gif Gal net antradienį. O jūs turit laiko pasišnekėt su auklėtoja, tiksliau ar auklėtoja turi laiko su jumis pašnekėti, papasakoti kaip sekėsi kasdien? ax.gif

Bitutė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš vyresnįjį irgi taip pratinau, ilgai netempiau, ir viskas buvo ok. Tikiuosi, kad ir su mažiuku taip bus smile.gif
Aha, būtinai pasikalbam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 09 05, 10:16)
Bitutė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Aš vyresnįjį irgi taip pratinau, ilgai netempiau, ir viskas buvo ok. Tikiuosi, kad ir su mažiuku taip bus  smile.gif
Aha, būtinai pasikalbam smile.gif

Ojei kaip gėda doh.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
O MB tai arba neklausia arba jam auklėtoja neturi kada papasakoti doh.gif niekaip nesuprantu unsure.gif Paskui vakare kai tardau, sako nieko nesakė blink.gif
Atsakyti
[quote=Kurmelis,2010 09 03, 21:10]
Kodėl taip rašot? g.gif
Papildyta:

tagi penktadieni palikau miegelio.
ir dar prie naujos aukletojos...
tai va, su miegu mes jau problemu turejom, nuverkem smile.gif kaip be asaru darzelyje apseisi smile.gif
bet.. paskui atsikele pamiegojus, vel viskas gerai, sake kad vel eis ,
tik... susirgom, palikau namuose, tiksliau suslogavo, tai jos nevedziau i darzeliuka.
teks imti pirmaji bilioteni, bet kazin del slogos ar duoda g.gif nes tik puse dienos yra kas pabuna namuose.
tai pas mus vat liudnos naujienos schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 05, 16:15)
Ojei kaip gėda doh.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
O MB tai arba neklausia arba jam auklėtoja neturi kada papasakoti doh.gif niekaip nesuprantu unsure.gif Paskui vakare kai tardau, sako nieko nesakė blink.gif

tai kad mes ir normaliai tik su ruta pasnekejom, nes kazkaip kai po pietu ateidavau pasimti, tai aukletoja neturedavo kada. nes visi klausia ir klausia.
o man vistiek itartina kai sako kad su mano pupa viskas gerai smile.gif bene taip jau gerai smile.gif nors vat su miegu turesim problemu, nes namie ir nevisad del miegelio sutariam.
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 06, 07:01)
tai kad mes ir normaliai tik su ruta pasnekejom, nes kazkaip kai po pietu ateidavau pasimti, tai aukletoja neturedavo kada. nes visi klausia ir klausia.
o man vistiek itartina kai sako kad su mano pupa viskas gerai smile.gif bene taip jau gerai smile.gif nors vat su miegu turesim problemu, nes namie ir nevisad del miegelio sutariam.

Sveiki, mano dukryte pernai lanke nykstuku grupe, dabar jau eina i darzelinuku grupe, galiu pasakyti kad maniske pora savaiciu nevalge, bet miegoti pasilikdavo.o poto priprato, bet kai tevelis atvesdavo i darzeli apie 7.30 tai budavo viena is pirmuju vaiku. O kai grizdavo namo irgi klausdavau ar ka sake aukletoja, tai sake nieko nesake, tai ir gi man kildavo minciu visokiu, bet jei aukletojos sako kad gerai viskas tai reiskias nieko rimto ar blogo nebuvo, o siaip tai abi aukletojos malonios.
Atsakyti
tai aju visi su darzeliuku susidraugavom smile.gif jokiu komentaru smile.gif kaip sekasi ??
mes tai sergam, sia savaitele namusoe bunam.. bet labai sneka apie darzeli ir vaikus, ir net sako parpietuku miegosiu, tik mama vesk i darzeli.
Atsakyti
sveikos mamytes. turejau si rugseji savo berniuka atvesti i si darziuka bet teko vasara pradet eit (o darziukas atostogavo) tai iskeliavom i kita. bet esam labai nepatenkinti, nelaimingi tam kitam darziuke verysad.gif . mastau gal bandyt pereit i sita? kaip manot ar yra teoriniu galimybiu dar siemet cia papult? nezinot, visos grupes jau uzpildytos? truputi negraziai pasielgiau (gal ir savo nenaudai), kad taip ir nepranesiau direktorei, kad nepasirodysim nuo rugsejo 1osios blush2.gif ir dabar nezinau kaip cia pasielgus... gal ka patarsit? idomu ir kaip vaikui sektusi nors anam darziuke dar nelabai priprato, nenoriai eina...
Atsakyti
QUOTE(ievaite @ 2010 09 09, 13:40)
sveikos mamytes. turejau si rugseji savo berniuka atvesti i si darziuka bet teko vasara pradet eit (o darziukas atostogavo) tai iskeliavom i kita. bet esam labai nepatenkinti, nelaimingi tam kitam darziuke  verysad.gif  . mastau gal bandyt pereit i sita?  kaip manot ar yra teoriniu galimybiu dar siemet cia papult? nezinot, visos grupes jau uzpildytos? truputi negraziai pasielgiau (gal ir savo nenaudai), kad taip ir nepranesiau direktorei, kad nepasirodysim nuo rugsejo 1osios  blush2.gif  ir dabar nezinau kaip cia pasielgus... gal ka patarsit? idomu ir kaip vaikui sektusi nors anam darziuke dar nelabai priprato, nenoriai eina...



Kiek zinau, iki 15d. tvirtina grupes. Jei gavote vieta, eikit susiderinti su direktore. Nebutina pasakoti, kad i kt.darzeli ejot (as taip manau). Tiesiog del susiklosciusiu seimyniniu reikaliuku, pavelavot ateit mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
na taip-as tik cia paatviravau o direktorei manau to nesakyti(apie kita darziuka) ax.gif . labai dekui-bandysim iki 15d sulakstyt iki direktores. o gal zinot iki kelintos val paprastai dar galima direktore rast darziuke? dirbu tai nezinau kaip cia suspejus...
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 06, 07:01)
tai kad mes ir normaliai tik su ruta pasnekejom, nes kazkaip kai po pietu ateidavau pasimti, tai aukletoja neturedavo kada. nes visi klausia ir klausia.
o man vistiek itartina kai sako kad su mano pupa viskas gerai smile.gif bene taip jau gerai smile.gif nors vat su miegu turesim problemu, nes namie ir nevisad del miegelio sutariam.

Aha, Rūta kažkaip daugiau laiko randa pasišnekėti, labai puiki auklėtoja thumbup.gif

QUOTE(adiavvv @ 2010 09 08, 09:23)
tai aju visi su darzeliuku susidraugavom smile.gif jokiu komentaru smile.gif kaip sekasi ??
mes tai sergam, sia savaitele namusoe bunam.. bet labai sneka apie darzeli ir vaikus, ir net sako parpietuku miegosiu, tik mama vesk i darzeli.

Dar nedaug laiko praėo, kad galėtume sakyti, kad jau susidraugavom. Nuo antradienio miega jau dukriukas, auklėtojos sakė, kad truputį nuverkia prieš miegą unsure.gif Šiaip viskas būtų kaip ir nieko, tik į kelnes pradėjo kartas nuo karto daryti doh.gif blink.gif

QUOTE(ievaite @ 2010 09 09, 12:43)
na taip-as tik cia paatviravau o direktorei manau to nesakyti(apie kita darziuka)  ax.gif  . labai dekui-bandysim iki 15d sulakstyt iki direktores. o gal zinot iki kelintos val paprastai dar galima direktore rast darziuke? dirbu tai nezinau kaip cia suspejus...

Galit pasiskambinti ir paklausti, tada tai tikrai tiksliai žinosit 4u.gif
Atsakyti