Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(adiavvv @ 2010 09 02, 15:05)
oho, sita mes praleidom, minejom aukletojai kad paliksim, jin kazkaip nieko nepasake, matyt pagalvojo kad vistiek ne as dirbsiu smile.gif

Man šeimininkė taip sakė šiandien unsure.gif Dar tel. nr. davė. Jos ten laiko neturi kada pašnekėt žmoniškai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 02, 15:13)

Greiti jūs thumbup.gif Aš dar nesiryžtu......gal kitos savaitės vidury? ax.gif

kad kita savaite tai palikciau nuo pirmadienio tikrai, nes jau nebut kas nuo piet pabuna su dukryte, bet pagalvojau , gal ryt pabandyt, paziuret kaip bus.
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 02, 15:13)
kad kita savaite tai palikciau nuo pirmadienio tikrai, nes jau nebut kas nuo piet pabuna su dukryte, bet pagalvojau , gal ryt pabandyt, paziuret kaip bus.

Aš dar nesiryžtu palikti taip greitai blush2.gif Gal kitos savaitės vidury g.gif
Kaip jūsiškė valgė? Neverkė šiandien? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 02, 16:24)
Aš dar nesiryžtu palikti taip greitai blush2.gif Gal kitos savaitės vidury g.gif
Kaip jūsiškė valgė? Neverkė šiandien? bigsmile.gif

nu man sako kad neverkė, gal pasakytu jei butu kitaip, nes kitiem teveliam pasako. atseit ir valgo gerai, pati pavalgo.
o man jusu dukryte rami susirode labai. leidzia akd tevelis aj aprengtu, kiti vaikuciai tai dar laksto, begioja, ar net verkia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adiavvv: 02 rugsėjo 2010 - 15:36
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 02, 15:27)
o man jusu dukryte rami susirode labai. leidzia akd tevelis aj aprengtu, kiti vaikuciai tai dar laksto, begioja, ar net verkia.

cool.gif Pamatysit kaip su manimi rengiasi, pasibaisėsit lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif Paskutinėm dienom visai negaliu jos aprengti, griūva klykdama blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 02, 16:46)
cool.gif Pamatysit kaip su manimi rengiasi, pasibaisėsit lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif Paskutinėm dienom visai negaliu jos aprengti, griūva klykdama blink.gif

tikrai nepasakytum taip, tokia atrodo gerute, kaip tete pasuka , taip ir stovi, jokio balso.
Atsakyti
mes planuojam prisijungt uz kokios savaites, kad jau maziau rekianciu butu biggrin.gif Tada mes visiems padainuosim biggrin.gif
O kiek vaikuciu jau buvo siandien grupeje?
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 02, 15:51)
tikrai nepasakytum taip, tokia atrodo gerute, kaip tete pasuka , taip ir stovi, jokio balso.


Nu ji tokia, prie svetimų, su tėčiu kaip angeliukas, o namie doh.gif cool.gif
QUOTE(egjora @ 2010 09 02, 15:54)
mes planuojam prisijungt uz kokios savaites, kad jau maziau rekianciu butu biggrin.gif Tada mes visiems padainuosim biggrin.gif
O kiek vaikuciu jau buvo siandien grupeje?

Nu laukiam laukiam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 02, 14:13)
Verkė berniukas kur tėtis paliko. Šiandien sakė vėl verkė, nors kai buvau nubėgus apie 11 val., tai nei vienas neverkė thumbup.gif 

Auklėtoja Birutė sakė dirba dvi dienas, po to Auklėtoja Rūta vieną dieną ir vėl keičiasi. Taigi ryt dirbs nauja auklėtoja, vėl vaikams stresas doh.gif

tai ne maniškis smile.gif

Vaikams nebus streso, auklėtoja Rūta labai šiltas žmogutis, šiandien ji buvo mūsų grupėje, man paliko nepaprastai gerą įspūdį, vaikas mano už rankos ją irgi vedžioja, nors šiaip svetimų nelabai prisileidžia smile.gif
Pagrandukuose buvo lyg 5 vaikai, verkiančių rėkiančių nemačiau negirdėjau smile.gif
Ataskaita biggrin.gif

Kurmelis vaiką šmeižia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 09 02, 18:44)
tai ne maniškis smile.gif

Vaikams nebus streso, auklėtoja Rūta labai šiltas žmogutis, šiandien ji buvo mūsų grupėje, man paliko nepaprastai gerą įspūdį, vaikas mano už rankos ją irgi vedžioja, nors šiaip svetimų nelabai prisileidžia smile.gif
Pagrandukuose buvo lyg 5 vaikai, verkiančių rėkiančių nemačiau negirdėjau smile.gif
Ataskaita  biggrin.gif

Kurmelis vaiką šmeižia  lotuliukas.gif

Tai ačiū, kad nuraminot 4u.gif O ji pas jus kiek dienų būna?
Tas rėkiantis pas mus, Nykštukus yra ax.gif
Nešmeižiu, gryna tiesa, tik niekas netiki cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 02, 20:17)
Tai ačiū, kad nuraminot 4u.gif O ji pas jus kiek dienų būna?
Tas rėkiantis pas mus, Nykštukus yra ax.gif
Nešmeižiu, gryna tiesa, tik niekas netiki cool.gif  lotuliukas.gif

yra ir pas mus nykstukus verkianciu, yra ir pas pagrandukus, siandien kai palikau dukryte, girdejau kad kitoje grupeje kazkas verke.
man ir ruta patiko, visgi paliksiu pietu meigelio, jei ka paskambins smile.gif
tik mums stresas buna kai ryte neranda vaiku, vaziuoja pas vaikus i darzeli, o kai atvaziuoju ju nera...
Atsakyti

kazin kaip mano vaikas laikosi..... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adiavvv: 03 rugsėjo 2010 - 12:34