Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 01, 15:18)
o jūsų mergytė su raudona suknele gal buvo? bigsmile.gif



na suknele juoda su gelyten tik rankoves ir pedkelnes ryskiai, tamsiai rozines. tokia didele panele.

na as ir ziuresiu kaip bus ryt.
mano pana alabi nori akrstytis tose karstyklose kur prie darzelio yra, tai buvo daug triuksmo ir asaru kai vaziavom namo, kad negalejo ilgiau pabut.o man dar reikejo spet i darba grist.
galvoju ryt ryte leisciau pasikarstyt, bet...bijau kad paskui bus sunku nuvest i grupe, tai kazkaip begte jas teks prabegt.
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 01, 14:36)
na suknele juoda su gelyten tik rankoves ir pedkelnes ryskiai, tamsiai rozines. tokia didele panele.

na as ir ziuresiu kaip bus ryt.
mano pana alabi nori akrstytis tose karstyklose kur prie darzelio yra, tai buvo daug triuksmo ir asaru kai vaziavom namo, kad negalejo ilgiau pabut.o man dar reikejo spet i darba grist.
galvoju ryt ryte leisciau pasikarstyt, bet...bijau kad paskui bus sunku nuvest i grupe, tai kazkaip begte jas teks prabegt.

Labai gerai ji ten laikėsi, valgė pati, o kada pasiėmėt, ar tik neprasilenkėm mes bigsmile.gif Graži mergina 4u.gif Vyresnė ji šiek tiek?
O pasikarstys kai į lauką visi išeis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmelis: 01 rugsėjo 2010 - 14:39
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 01, 15:39)
Labai gerai ji ten laikėsi, valgė pati, o kada pasiėmėt, ar tik neprasilenkėm mes bigsmile.gif Graži mergina 4u.gif Vyresnė ji šiek tiek?
O pasikarstys kai į lauką visi išeis biggrin.gif

dekui smile.gif
as ja apie puse pirmos pasemiau, ir atvede is grupes.na ryt bus 2m ir 1 men
o jus gal su vyru dukryte atsiiminejot??? oficialiai apsirengusi?
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 01, 14:43)
dekui smile.gif
as ja apie puse pirmos pasemiau, ir atvede is grupes.na ryt bus 2m ir 1 men
o jus gal su vyru dukryte atsiiminejot??? oficialiai apsirengusi?

Mūsiškei jau yra 2m ir 1mėn., o skirtumas tarp jų doh.gif

Mes ten buvom biggrin.gif Prajuokinai su tuo oficialumu doh.gif Aš ten, aš blush2.gif iš darbo tik išėjus buvau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 01, 15:45)
Mūsiškei jau yra 2m ir 1mėn., o skirtumas tarp jų doh.gif

Mes ten buvom biggrin.gif Prajuokinai su tuo oficialumu doh.gif Aš ten, aš blush2.gif iš darbo tik išėjus buvau rolleyes.gif


na didele mano pana smile.gif zinau smile.gif as ryte net viena mama su vaiku uzkalbinau, sakau jus ir lopseliuka, sako ne, mes jau i darzeli, o uz viktorija ir mazesnis.

nu kostiumelis duoda oficialuma, bene ne smile.gif as ta prasme smile.gif
jusu dukryte auguste gal?
Papildyta:
kazkaip neisejo pasneket su aukletoja, del susirinkimo nieko neminejo??? ar del daikteliu kokius reiktu atsinesti, ar atnesti?
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 01, 14:18)

Pas mus grupėj vienas berniukas labai verkė, todėl ir nenorėjo, kad kiti tėvai būtų, nes jis pamato kitą tėvą ir į ašaras, kai tik su vaikais, ramiau unsure.gif


tikiuosi, ne maniškis unsure.gif

Tai jūs visi Nykštukuose?
Atsakyti
nu mes nykstukuose smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aaukse @ 2010 09 01, 16:47)
tikiuosi, ne maniškis  unsure.gif

Tai jūs visi Nykštukuose?

nu as kai anksciau skaitinedavau forume, jog tevai liks su vaikais, tai vis galvodavau kaip mano dukrytei reiks jaustis, jei kitu vaiku teveliai bus kartu, o as busiu ja viena palikus. bet pasirodo pirma diena praejo neblogai smile.gif lauksim rytojaus smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Mes ir papuolem i nykstuku gr.tik prisijungsim siek tiek veliau.Labai idomu paskaitinet jusu ispudzius.
Lauksiu ir kitas dienas naujienu is jusu.
Sekmes jau pradejusiems mokslo metus 4u.gif
Atsakyti
siandien mes vel darzelyje, pasilikom gerai, tik nusivyle kai grupeje vaiku nerado.
Atsakyti
ryt bandysim likti pietu miegelio darzelyje. dar vienas berniukas liks, tai drasiau bus smile.gif tikiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 01, 15:02)
jusu dukryte auguste gal?
Papildyta:
kazkaip neisejo pasneket su aukletoja, del susirinkimo nieko neminejo??? ar del daikteliu kokius reiktu atsinesti, ar atnesti?

Aha, Augustė, iš kur žinot? ax.gif
Susirinkimas bus gal kai įsivažiuosim, kai visi vaikiukai sueis g.gif Man minėjo seilinuką, batukus, persirengti rūbelius, pradžiai biggrin.gif

QUOTE(Aaukse @ 2010 09 01, 15:47)
tikiuosi, ne maniškis  unsure.gif


Verkė berniukas kur tėtis paliko. Šiandien sakė vėl verkė, nors kai buvau nubėgus apie 11 val., tai nei vienas neverkė thumbup.gif
QUOTE(egjora @ 2010 09 01, 17:12)
Sveiki,
Mes ir papuolem i nykstuku gr.tik prisijungsim siek tiek veliau.Labai idomu paskaitinet jusu ispudzius.
Lauksiu ir kitas dienas naujienu is jusu.
Sekmes jau pradejusiems mokslo metus 4u.gif

Kada žadat ateiti? bigsmile.gif

QUOTE(adiavvv @ 2010 09 02, 12:56)
ryt bandysim likti pietu miegelio darzelyje. dar vienas berniukas liks, tai drasiau bus smile.gif tikiuosi smile.gif

Greiti jūs thumbup.gif Aš dar nesiryžtu......gal kitos savaitės vidury? ax.gif
Auklėtoja Birutė sakė dirba dvi dienas, po to Auklėtoja Rūta vieną dieną ir vėl keičiasi. Taigi ryt dirbs nauja auklėtoja, vėl vaikams stresas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 02, 15:13)

Auklėtoja Birutė sakė dirba dvi dienas, po to Auklėtoja Rūta vieną dieną ir vėl keičiasi. Taigi ryt dirbs nauja auklėtoja, vėl vaikams stresas doh.gif


oho, sita mes praleidom, minejom aukletojai kad paliksim, jin kazkaip nieko nepasake, matyt pagalvojo kad vistiek ne as dirbsiu smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 02, 15:13)
Aha, Augustė, iš kur žinot? ax.gif


seimininkute viktorija pavadino auguste, kadangi maciau tik jusu dukryte, tai pagalvojau kad jin ir bus auguste smile.gif
Atsakyti