Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(Kurmelis @ 2010 08 23, 15:16)
Nu tai už ką mokam 0,5lt/d???
Dažnai reikia pirkti? Daug? ax.gif Reiktų susipirkti kol nuolaidos parduotuvėse rolleyes.gif

gal galetu mamytes parasyti,apytiksliai ko reiktu darzelinukui pirmais metais bigsmile.gif
Atsakyti
as kolkas nupirksu tik piesimo sasiuvini ir piestukus spalvotus, nors nzn ar ju reikes smile.gif
bet jau drauge minejo kad pateiks sarasa kokiu priemoniu reikia, bet buiciai, t.y.valikliai, plovikliai, net tualetinis popierius, jiems reikejo net patalynes komplekta atnesti, gala tsargai, jei vaikas i lovele padarytu, bet toks "krepselis" buvo perkamas tik viena karta.

manau reiktu nupirkti plastelino, arba kaip siais laikais vadina modelino, nes su juo tikrai turetu dirbti.
bet is tikro klausiau direktores kai buvo pavasari ka reiktu atsinesti, tai pirmai dienai tik atsarginiu darbuzeliu, o paskui sake bus bendras tevu susirinkimas ir tada jau pasakys ko reikia.nors aisku but gerai kai akcijos supirkt sita.
Atsakyti
Patalynės nei pirkti nei nešti tikrai nereikia.
Priemones ugdymui (piešimo, karpymo, spalvinimo) bei higienos reikės atnešti.
O šiaip, už 160 lt/mėn nenorėkit, kad būtų pamaitinti 3 k./dieną, gražiai įrengtos grupės, visos priemonės supirktos ir t.t. Juk jūsų vaikas tik nuo rugsėjo pradeda eiti į darželį - tai kol po 0,5 lt prikapsės iki plastelino ir guašo, tai žiū ir pavasaris ateis...
Dažniausiai "krepšelis" kainuodavo man iki 100 lt. Sekančiais metais dar geras priemones iš anksčiau naudodavom.
Geriau (jei paliksit pietų miegot) paimkit mėgstamą pliušinį žaisliuką, gerą nuotaiką ir sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 08 23, 14:16)
Nu tai už ką mokam 0,5lt/d???
Dažnai reikia pirkti? Daug? ax.gif Reiktų susipirkti kol nuolaidos parduotuvėse rolleyes.gif


Pirmiems metams, t.y. lopšelio grupėje, jokių ypatingų priemonių, kiek pamenu, nereikėjo. Higienos prekių nešėm( sąrašo neprisimenu, bet buvo indų plovimo priemonė, wc popierius, servetėlės, šveitimo milteliai...) smile.gif Pirkti reikia vieną kartą per metus, o mažai naudotas priemones (akvarelę ir pan.)panaudosite ir kitąmet. smile.gif

QUOTE(egjora @ 2010 08 23, 14:47)
Pagal gimimo data turbut eisit i pagranduko grupe, nes mums sake, kad skiria per puse, iki liepos ir po gimusius. Didesni i pastaraja, o mazesni i nykstukus.
O kokioje buvo jusu 1 vaikas?

Mano vyresnysis ėjo pas Almą (šiuo metu jau nedirba), bet nepamenu, koks buvo grupės pavadinimas. g.gif Mes turėtume į mažesniųjų grupę patekt g.gif

Patalynės tikrai nereikėjo pirkt schmoll.gif
NEPAMIRŠKIT BATUKŲ persiauti smile.gif

Papildyta:
QUOTE(amileta @ 2010 08 23, 15:08)
gal galetu mamytes parasyti,apytiksliai ko reiktu darzelinukui pirmais metais bigsmile.gif


kiek pamenu, tikrai reikės akvarelės (geriau rusiškos, su medum), popieriaus piešimui, spalvoto popieriaus, pieštukų, flamasterių, žirklių, klijų, plastelino, spalvinimo knygelės dideliais piešinukais. 4u.gif
Atsakyti
o ar puosit savo vaikucius pirmajai dienai?
lopselinukus???
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 08 26, 07:11)
o ar puosit savo vaikucius pirmajai dienai?
lopselinukus???

Gal ne g.gif Na, suknelę užvilksiu biggrin.gif
Atsakyti
as ir galvojau suknyte, ar kazka kad patogu butu, bet kazkurioje temeleje paskaitinejaa, kad su sijonukais,baltais baltinukais, bet gal sakau ten biski didesnius, jiems gal ir svente bus.
Atsakyti
mano pupa jau darzelyje, pasiliko viena su aukletoja smile.gif kazkaip daugiau vaikuciu nebuvo ..
realiai nebuvo net kada mamos ieskot, pasnekejom su aukletoja, miela tikrai moteris ir isejau.
Atsakyti
Na, ir kokie įspūdžiai po pirmosios dienos? Maniškis lyg ir nieko, bet supratau, kad maistas buvo neskanus biggrin.gif Teks turbūt su lauknešėliu leist biggrin.gif Tik aš labai jau norėjau, kad į Nykštukų grupę patektume, bet neva sąrašai sudaryti, nors pusės vaikų pagal tuos sąrašus nėra... rolleyes.gif
Atsakyti
nu mano dukryte su maistu jokiu problemu neturėjo, ryte sake paprase koses pakartoti. pamirsau paklaust kas per kose smile.gif nes namie valgom tik grikius.
ir siaip sake problemu jokiu nesukele, tik man vezant namo visa kelia praverke, nu kaip suprantu nenorejo namo, nes kai paklausiu ar eisi i darzeli sako, kad taip.
nuobodu su mumis, nors tikrai nesam is tu tevu kurie multikus ijunga o patys kitam kambaryje telika ziuri, taip net neiseitu kad ir kaip noretume, turim kartu piest, kartu knygeles skaityt, zaislus deliot.jin isvis nepabuan akmbaryje net viena, bet...jauna aplinka, zaislai, o dar vaikai, patiko..
mes nykstuku grupeje esam, kiek vaiku tiksliai nzn bus, bet kai po piet atejau atsimti, tai dar be musu trys buvo.
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 01, 13:53)
nu mano dukryte su maistu jokiu problemu neturėjo, ryte sake paprase koses pakartoti. pamirsau paklaust kas per kose smile.gif nes namie valgom tik grikius.
ir siaip sake problemu jokiu nesukele, tik man vezant namo visa kelia praverke, nu kaip suprantu nenorejo namo, nes kai paklausiu ar eisi i darzeli sako, kad taip.
nuobodu su mumis, nors tikrai nesam is tu tevu kurie multikus ijunga o patys kitam kambaryje telika ziuri, taip net neiseitu kad ir kaip noretume, turim kartu piest, kartu knygeles skaityt, zaislus deliot.jin isvis nepabuan akmbaryje net viena, bet...jauna aplinka, zaislai, o dar vaikai, patiko..
mes nykstuku grupeje esam, kiek vaiku tiksliai nzn bus, bet kai po piet atejau atsimti, tai dar be musu trys buvo.

labai šaunu, kad viskas gerai jums smile.gif Mes atėjom į Nykštukų grupę 9 val, ten buvo tik dvi mergytės, tai viena turbūt jūsiškė biggrin.gif Žaidė su lėle, niekas neverkė, taigi aplnka buvo rami ir gera smile.gif Vaikų yra 15 sąraše smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 01, 07:58)
mano pupa jau darzelyje, pasiliko viena su aukletoja smile.gif kazkaip daugiau vaikuciu nebuvo ..
realiai nebuvo net kada mamos ieskot, pasnekejom su aukletoja, miela tikrai moteris ir isejau.

Aha, auklėtoja miela, bet ta šeimininkė jau antrą kartą aš ją matau, bet ...... tikiuosi, kad susidraugausim unsure.gif Maniškė su tėčiu buvo, pas Nykštukus, tai po 15min auklytė išprašė tėtį, nes ji sau žaidė bigsmile.gif Pasiėmėm po pietų, na, aišku beveik nevalgė. Tik auklėtoja su šeimininkė nenori, kad tėvai painiotųsi ax.gif

QUOTE(Aaukse @ 2010 09 01, 13:05)
Na, ir kokie įspūdžiai po pirmosios dienos? Maniškis lyg ir nieko, bet supratau, kad maistas buvo neskanus  biggrin.gif  Teks turbūt su lauknešėliu leist  biggrin.gif  Tik aš labai jau norėjau, kad į Nykštukų grupę patektume, bet neva sąrašai sudaryti, nors pusės vaikų pagal tuos sąrašus nėra... rolleyes.gif

Tai ne visi iš pirmos dienos ateina, per porą savaičių gal susirinks rolleyes.gif

QUOTE(adiavvv @ 2010 09 01, 13:53)
nu mano dukryte su maistu jokiu problemu neturėjo, ryte sake paprase koses pakartoti. pamirsau paklaust kas per kose smile.gif nes namie valgom tik grikius.
ir siaip sake problemu jokiu nesukele, tik man vezant namo visa kelia praverke, nu kaip suprantu nenorejo namo, nes kai paklausiu ar eisi i darzeli sako, kad taip.
nuobodu su mumis, nors tikrai nesam is tu tevu kurie multikus ijunga o patys kitam kambaryje telika ziuri, taip net neiseitu kad ir kaip noretume, turim kartu piest, kartu knygeles skaityt, zaislus deliot.jin isvis nepabuan akmbaryje net viena, bet...jauna aplinka, zaislai, o dar vaikai, patiko..
mes nykstuku grupeje esam, kiek vaiku tiksliai nzn bus, bet kai po piet atejau atsimti, tai dar be musu trys buvo.

Oho kaip gerai, o jūsų mergytė su raudona suknele gal buvo? bigsmile.gif

Kaži kaip ryt bus?

Pas mus grupėj vienas berniukas labai verkė, todėl ir nenorėjo, kad kiti tėvai būtų, nes jis pamato kitą tėvą ir į ašaras, kai tik su vaikais, ramiau unsure.gif
Atsakyti