Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

esam labai patenkinti netgi gaila kad perkelia i kita grupe nes kaip rasemes i ta darzeli tai sake kad busim toj pacioj grupej kol eisim i mokykla g.gif dar ateidavo i savaite kelis kartus ir kita aukletoja Ruta is gretimos grupes ir labai sauni aukletoja ir padejeja Nijole puiki. manoji neturejo jokiu problemu net nuo pirmos dienos jai viskas ten tiko ir patiko. o kai vaikui gerai tai ir teveliams gerai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilgi @ 2010 08 19, 12:59)
esam labai patenkinti netgi gaila kad perkelia i kita grupe nes kaip rasemes i ta darzeli tai sake kad busim toj pacioj grupej kol eisim i mokykla g.gif  dar ateidavo i savaite kelis kartus ir kita aukletoja Ruta is gretimos grupes ir labai sauni aukletoja ir padejeja Nijole puiki. manoji neturejo jokiu problemu net nuo pirmos dienos jai viskas ten tiko ir patiko. o kai vaikui gerai tai ir teveliams gerai  4u.gif  4u.gif

Kaip gerai girdėti gerus atsiliepimus thumbup.gif Mums iš karto sakė, kad tik vienus metus draugausim, negerai taip, vaikam vėl stresas po metų doh.gif
O kaip pati grupė jums? Man tai šiek tiek skurdoka pasirodė verysad.gif maistas vaikams patinka? Ar nešėt dovanų auklėtojoms? ax.gif Ir kiek iš viso ten tų žmonių suaugusių būna? Ar daug rinkliavų būna? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 08 19, 16:10)
Kaip gerai girdėti gerus atsiliepimus thumbup.gif Mums iš karto sakė, kad tik vienus metus draugausim, negerai taip, vaikam vėl stresas po metų doh.gif
O kaip pati grupė jums? Man tai šiek tiek skurdoka pasirodė verysad.gif maistas vaikams patinka? Ar nešėt dovanų auklėtojoms?  ax.gif Ir kiek iš viso ten tų žmonių suaugusių būna? Ar daug rinkliavų būna? 4u.gif


truputi grupe tvarkem nes buvo dar prastesne smile.gif del maisto viskas buvo gerai nes manoji nelabai daug valgo namie bet darzelyje sake puikiai viska suvalge matyt veike kolektyvas biggrin.gif aukletojoms dovanelems rinkdavom per sventes ir dovanojom bendrai kazka surinke pinigelius tai buna is vis du suauge aukletoja ir auklyte
Atsakyti
QUOTE(vilgi @ 2010 08 22, 17:21)
truputi grupe tvarkem nes buvo dar  prastesne  smile.gif  del maisto viskas buvo gerai nes manoji nelabai daug valgo namie bet darzelyje sake puikiai viska suvalge matyt veike kolektyvas biggrin.gif  aukletojoms dovanelems rinkdavom per sventes ir dovanojom bendrai kazka surinke pinigelius tai buna is vis du suauge aukletoja ir auklyte


O ką joje tvarkėt? Spintelės labai senos... verysad.gif O vietos nepermažai ten vaikams žaisti? g.gif
Žaislų naujų vis papildo? Ką 2-metinukai veikia per dienas apart miego, lauko ir valgio? Šiaip žaidžia ar auklėtojos organizuoja kokią nors bendrą veiklą: lipdo, piešia, šoka, dainuoja? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,
as jau ir mastau kad jau aliaks pradet ruostis i darzeli smile.gif
dar drauge uzklause ar jau turim ka pasipusot pirmajai dienai????
bet ar buna kokia svente???

o ar galvojat ka aukletojai nesti?bet ten jos dviese buna? o kelinta valanda eisit, nes man jau astunta reikia buti darbe, kazin kaip seksis palikt.

o man ir labai idomu ka vaikuciai veikia grupeje, ar tik vienas su kitu bando zaisti, ar bendrai kazka piesia?ar jiem skaito knygeles? idomu tikrai ka veikia.
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 08 23, 08:28)
sveikutes,
as jau ir mastau kad jau aliaks pradet ruostis i darzeli smile.gif
dar drauge uzklause ar jau turim ka pasipusot pirmajai dienai????
bet ar buna kokia svente???

o ar galvojat ka aukletojai nesti?bet ten jos dviese buna? o kelinta valanda eisit, nes man jau astunta reikia buti darbe, kazin kaip seksis palikt.

o man ir labai idomu ka vaikuciai veikia grupeje, ar tik vienas su kitu bando zaisti, ar bendrai kazka piesia?ar jiem skaito knygeles? idomu tikrai ka veikia.

O jūs pirmą dieną ir palikt žadat vieną? g.gif Kituose darželiuose tai žinau bus ale koncertas ir paskui kavutės pagėrimas su tėveliais, vaikais, auklėtoja. O čia nežinau....eisiu kurią dieną prieš rugsėjį paklaust bigsmile.gif
Atsakyti
aha, ruosiuos palikti iki pietu, nes kitos iseities nera.
kazkaip vistiek reiks pripratint, jei vaiku bus, tai neturetu kilt jokiu problemu smile.gif bent jau dabar taip atrodo.
kol supras kad reikia eit kiekviena diena, ir isbut visa diena, bet kaip sakoma visos mamos tai isgyvena.
tai jei ka suzinotumet, parasykit.
bet vat jei mamytes liks su vaikuciais o as turesiu palikt viena, tai is tikro be proto liudna bus.
tai man ir idomu nuo keliu galima atvesti i darzeli, dar bent pusvalanduka apvaikstinet galetume kartu.
QUOTE(Kurmelis @ 2010 08 23, 12:16)
O jūs pirmą dieną ir palikt žadat vieną? g.gif Kituose darželiuose tai žinau bus ale koncertas ir paskui kavutės pagėrimas su tėveliais, vaikais, auklėtoja. O čia nežinau....eisiu kurią dieną prieš rugsėjį paklaust bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 08 23, 12:38)
aha, ruosiuos palikti iki pietu, nes kitos iseities nera.
kazkaip vistiek reiks pripratint, jei vaiku bus, tai neturetu kilt jokiu problemu smile.gif bent jau dabar taip atrodo.
kol supras kad reikia eit kiekviena diena, ir isbut visa diena, bet kaip sakoma visos mamos tai isgyvena.
tai jei ka suzinotumet, parasykit.
bet vat jei mamytes liks su vaikuciais o as turesiu palikt viena, tai is tikro be proto liudna bus.
tai man ir idomu nuo keliu galima atvesti i darzeli, dar bent pusvalanduka apvaikstinet galetume kartu.

mes pernai lankem lopselio grupe,tai atejom apie puse devyniu . pabuvom gera valanda ir isejom namo.o kita diena jau palikau keliom val. viena.
siemet eisim i darzelio grupe. ka reiktu susipirkt? pvz. sp.piestuku,piesimo sasv....
kas sarasuose buna prirasyta?
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 08 23, 11:38)
aha, ruosiuos palikti iki pietu, nes kitos iseities nera.

Bus gerai, pamatysit, gal net nepasiges mamos bigsmile.gif
Žadu penktadienį eiti, jei niekas nepasikeis, būtinai parašysiu 4u.gif

QUOTE(amileta @ 2010 08 23, 13:01)
siemet eisim i darzelio grupe. ka reiktu susipirkt? pvz. sp.piestuku,piesimo sasv....
kas sarasuose buna prirasyta?

blink.gif blink.gif A tai reikia tėvam pirkti tokias priemones? doh.gif unsure.gif O tai už ką tada mokam 0,5lt /d???
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2010 08 23, 13:01)

siemet eisim i darzelio grupe. ka reiktu susipirkt? pvz. sp.piestuku,piesimo sasv....
kas sarasuose buna prirasyta?


visą sąrašiuką duos auklėtoja rugsėjo mėn. smile.gif
Aš skambinau dėl grupės pasiklaust, sakė, kad pedagogai grįš ir tada bus aišku. Taigi realiai ką nors susižinoti bus galima 08-31 smile.gif

Kurmeli, reikia pirkt, reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 08 23, 14:03)
visą sąrašiuką duos auklėtoja rugsėjo mėn.  smile.gif
Aš skambinau dėl grupės pasiklaust, sakė, kad pedagogai grįš ir tada bus aišku. Taigi realiai ką nors susižinoti bus galima 08-31 smile.gif

Kurmeli, reikia pirkt, reikia  biggrin.gif

Nu tai už ką mokam 0,5lt/d???
Dažnai reikia pirkti? Daug? ax.gif Reiktų susipirkti kol nuolaidos parduotuvėse rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 08 23, 15:03)
visą sąrašiuką duos auklėtoja rugsėjo mėn.  smile.gif
Aš skambinau dėl grupės pasiklaust, sakė, kad pedagogai grįš ir tada bus aišku. Taigi realiai ką nors susižinoti bus galima 08-31 smile.gif

Kurmeli, reikia pirkt, reikia  biggrin.gif





Pagal gimimo data turbut eisit i pagranduko grupe, nes mums sake, kad skiria per puse, iki liepos ir po gimusius. Didesni i pastaraja, o mazesni i nykstukus.
O kokioje buvo jusu 1 vaikas?
Atsakyti