Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(adiavvv @ 2010 07 29, 12:55)
jeigu kuri 2010m lopselinuku mamyte suzinosit kad yra grupiu sarasai, parasykit ok smile.gif
o kas planuojat nuo rugsejo 1d vesti??? ar biski palauksit ir veliau pradesit?

Aš aš vesiu rugsėjo 1ą, jei tik niekas nesikeis ax.gif Nes darbas nuo rugpjūčio pabaigos doh.gif
Rugpjūčio pabaigoj eisiu žiūrėt kokia padėtis, tada ir parašysiu 4u.gif
Atsakyti
vakar kazkaip alndziojau forume, tai akzkaip alabi nugasdino tema apie ligas ir darzeli, berods ne vieno vaiko, bent is pasisakanciu kuris nesirgtu. kazkaip baisu, tai cai ir dirbt negalesi, tikslaiu niekas nenores tokio darbuotojo kuris pastoviai ant biliotenio.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 07 30, 07:24)
vakar kazkaip alndziojau forume, tai akzkaip alabi nugasdino tema apie ligas ir darzeli, berods ne vieno vaiko, bent is pasisakanciu kuris nesirgtu. kazkaip baisu, tai cai ir dirbt negalesi, tikslaiu niekas nenores tokio darbuotojo kuris pastoviai ant biliotenio.... g.gif

Na tikėkimės, kad nesirgs pastoviai unsure.gif Ne visi juk vaikai serga ištisai ax.gif
Atsakyti
o jus tik darzelyje raset prasyma??? ar gal ir per ta centarlizuota priemima bandet??? siandien pasiziurejau eiles i darzeli, tai ta eile sumazejus iki 11 vaiku, ir kosmaras-mano pupos jame nera........nieko nesuprantu kas cia vyksta

Na tikėkimės, kad nesirgs pastoviai unsure.gif Ne visi juk vaikai serga ištisai ax.gif
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adiavvv: 04 rugpjūčio 2010 - 08:53
QUOTE(adiavvv @ 2010 08 04, 08:52)
o jus tik darzelyje raset prasyma??? ar gal ir per ta centarlizuota priemima bandet??? siandien pasiziurejau eiles i darzeli, tai ta eile sumazejus iki 11 vaiku, ir kosmaras-mano pupos jame nera........nieko nesuprantu kas cia vyksta

Ramiai, manau, kad čia surašyti vaikai, kurie nepateko, nes mano vaiko irgi nebėra, draugės vaiko irgi nėra. O užgarantavo, kad tikrai patenkam. Tai matyt čia vaikai, kurie pateks jei kažkas atsisakys savo vietos.
O pasiskambinti nenorit į darželį?


MAMUKAI, ko reikia vaikui į darželį supirkti? Seilinukų? Pižamos? Ko dar? doh.gif
Atsakyti
valioooooooooooo
mes jau tikrai patekom smile.gif
skambinkit jau yra grupes paskirstytos smile.gif
o jei kas pakliusit i nykstuka, tai draugausim.
valiooooo pagaliau nukrito rupestis smile.gif
Papildyta:
na as pamenu klausiau direktores, tai sake pradziai ateikit turedami rubeliu persirengimui, o paskui darys susirinkima bendra ir jau pasakys ko reikia.
QUOTE(Kurmelis @ 2010 08 04, 10:08)
Ramiai, manau, kad čia surašyti vaikai, kurie nepateko, nes mano vaiko irgi nebėra, draugės vaiko irgi nėra. O užgarantavo, kad tikrai patenkam. Tai matyt čia vaikai, kurie pateks jei kažkas atsisakys savo vietos.
O pasiskambinti nenorit į darželį?
MAMUKAI, ko reikia vaikui į darželį supirkti? Seilinukų? Pižamos? Ko dar? doh.gif

Atsakyti
Kokiu tel. nr. skambinot? Su manim nešneka doh.gif
Atsakyti
314107


QUOTE(Kurmelis @ 2010 08 04, 10:21)
Kokiu tel. nr. skambinot? Su manim nešneka doh.gif

Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 08 04, 09:27)

Labai labai ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mes irgi patekoooooooooooooooooooooooom, būsim draugės pas Nykštukus thumbup.gif Ir pas auklėtoją Birutę, nu geriau ir būti negali thumbup.gif
Atsakyti
mes visus metus lankem grupe nykstukas ir aukletoja buvo Birute o dabar perkele i didesniu grupe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilgi @ 2010 08 17, 18:34)
mes visus metus lankem grupe nykstukas ir aukletoja buvo Birute o dabar perkele i didesniu grupe  4u.gif

Ir ir???? Kokie atsiliepimai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 08 04, 09:08)
Ramiai, manau, kad čia surašyti vaikai, kurie nepateko, nes mano vaiko irgi nebėra, draugės vaiko irgi nėra. O užgarantavo, kad tikrai patenkam. Tai matyt čia vaikai, kurie pateks jei kažkas atsisakys savo vietos.
O pasiskambinti nenorit į darželį?
MAMUKAI, ko reikia vaikui į darželį supirkti? Seilinukų? Pižamos? Ko dar? doh.gif

Iš pradžių būtinai drabužiukų ir apavą persiauti įdėkite. smile.gif Seilinuką irgi nusineškite, jeigu su juo valgo vaikas. Pižamų nereikėdavo, miegodavo su apatiniais. Aš dar vesdama pirmąjį nešiau ir mažiuką šakotį - kažkaip smagiau susidraugauti visiems užkandžiaujant ax.gif
Atsakyti