Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

Mes irgi sąrašiuke esame iki brūkšnio smile.gif Kiek žinau, grupės sudaromos pagal amžių - vienoje grupėje bus mažesni, kitoje - truputį didesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 05 10, 13:53)
Mes irgi sąrašiuke esame iki brūkšnio smile.gif Kiek žinau, grupės sudaromos pagal amžių - vienoje grupėje bus mažesni, kitoje - truputį didesni smile.gif

Teisybė, ir man taip sakė bigsmile.gif Mes matyt prie didesnių būsim ax.gif
Atsakyti

Kaip manot? Jei mano mergina 2m 4 men uzrasyta i kita darzeli (Valdorfo)nuo 3 m ir sakoma, kad nuo sausio (tada mums bus 3m lygiai) dar klausimas ar pateksim, vest man i si darzeli??? Na, ar gautume vieta taip velai? Nuo rugsejo, tarkim. Maniske, nors ir tokio amziaus, bet labai savarankiska, komunikabili, laisvai ir daug sneka, daug dainuoja, seka pasakas..Darzelio jai jau labai reikia. Namuose jos jau nebenulaikau.
Gal kas is mamu zino vidine darzelio politika?smile.gif
Atsakyti
Nezinau,kaip buna su lopselinukais,bet kaip mes pries 2m vedeme i darzelio grupe tai nueje rugsejo men,dar prase jei galime tai ir po rugsejo pradeti vesti.Nes tada ir aukletojom lengviau ir vaikuciui daugiau demesio gal skirti gali.Tai mes kokia 6d nuejome.Ejome tiesiai pas direktore,o ji tada pasiziurejo i sarasiuka,pagalvojo ir sako,gerai einam ten,ir nuvede.Taip supratau,kad jokiu grupiu is anksto neskirsto ir sarasu nedaro.Atejai ,nuvede i viena,o kita vaikuti i kita grupe taip ir skirsto.Jokio aiskumo iki pat paskutines dienos nebuvo.Gal dabar situacija pasikeitusi.
Atsakyti
sveikutes mamos ir ju kleckiukai kurie lankys pasakele, mes nuo rugsejo taip pat ten lankysimes.
buvau geguzes pradzioje, patvirtino kad priims, o siandien suzinojau kad nauja tvarka yra, tai bsiki streso apturejau, bet... budintis asmuo pakele sarasus ir garantavo kad tikrai mes pakliusim, bet uzdejo dar viena pliusa, kad dar karteli buvom atvyke. kazkaip keista kad elektronineje sistemoje parasyta jog esame tarp laukianciu eileje.
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 07 09, 12:23)
sveikutes mamos ir ju kleckiukai kurie lankys pasakele, mes nuo rugsejo taip pat ten lankysimes.
buvau geguzes pradzioje, patvirtino kad priims, o siandien suzinojau kad nauja tvarka yra, tai bsiki streso apturejau, bet... budintis asmuo pakele sarasus ir garantavo kad tikrai mes pakliusim, bet uzdejo dar viena pliusa, kad dar karteli buvom atvyke. kazkaip keista kad elektronineje sistemoje parasyta jog esame tarp laukianciu eileje.

Tai kad ir mes esam laukiančiųjų sąraše unsure.gif O čia reiškia, kad nepapuolam? blink.gif Mus irgi užtikrino, kad viskas gerai, patenkam į sąrašus g.gif Kelinti jūs sąraše? ax.gif
Atsakyti
nu mes 26, bet dar priekyje 10 prasymu kurie nepatvirtine kad atvyks, tai sako kad pateksim,juolab kad 30 vietu yra.bet kai internete sarasus pasiziurejau tai issigandau, nes ten tik laukianciuju eileje buvom.galvoju kaip taip galejo neperspeti kad nauja tvarka nuo birzelio men.
Papildyta:
ir dar pastebejau kad kai kuriu darzeliu jau yra uzimtu ir laisvu vietu skaicius, o pasakeleje, atseit visos 30 vietu laisvu. tai jeigu per centralizuota priemima kas kreiptusi, tai juos pirmus ir priimtu.... na cia ta naujoji tvarka, nieko nesuprantu.
QUOTE(Kurmelis @ 2010 07 09, 13:45)
Tai kad ir mes esam laukiančiųjų sąraše unsure.gif O čia reiškia, kad nepapuolam? blink.gif Mus irgi užtikrino, kad viskas gerai, patenkam į sąrašus g.gif Kelinti jūs sąraše? ax.gif


Papildyta:
QUOTE(adiavvv @ 2010 07 09, 14:23)
nu mes 26, bet dar priekyje 10 prasymu kurie nepatvirtine kad atvyks, tai sako kad pateksim,juolab kad 30 vietu yra.bet kai internete sarasus pasiziurejau tai issigandau, nes ten tik laukianciuju eileje buvom.galvoju kaip taip galejo neperspeti kad nauja tvarka nuo birzelio men.
Papildyta:
ir dar pastebejau kad kai kuriu darzeliu jau yra uzimtu ir laisvu vietu skaicius, o pasakeleje, atseit visos 30 vietu laisvu. tai jeigu per centralizuota priemima kas kreiptusi, tai juos pirmus  ir priimtu.... na cia ta naujoji tvarka, nieko nesuprantu.

beje kiek laiko jusu dukrytei??? gal susidraugaus vaikuciai smile.gif mums rugpjucio 2d. du metukai bus, bet atrodom tikrai didesnes. laukiam kada galesim i darzeli eiti, tikiuos patiks, nes nori vaiku, nors ne visada moka su jais ir bendrauti.
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 07 09, 13:33)
nu mes 26, bet dar priekyje 10 prasymu kurie nepatvirtine kad atvyks, tai sako kad pateksim,juolab kad 30 vietu yra.bet kai internete sarasus pasiziurejau tai issigandau, nes ten tik laukianciuju eileje buvom.galvoju kaip taip galejo neperspeti kad nauja tvarka nuo birzelio men.
Papildyta:
ir dar pastebejau kad kai kuriu darzeliu jau yra uzimtu ir laisvu vietu skaicius, o pasakeleje, atseit visos 30 vietu laisvu. tai jeigu per centralizuota priemima kas kreiptusi, tai juos pirmus  ir priimtu.... na cia ta naujoji tvarka, nieko nesuprantu.

Papildyta:

beje kiek laiko jusu dukrytei??? gal susidraugaus vaikuciai smile.gif mums rugpjucio 2d. du metukai bus, bet atrodom tikrai didesnes. laukiam kada galesim i darzeli eiti, tikiuos patiks, nes nori vaiku, nors ne visada moka su jais ir bendrauti.

Kaip aš matau, visi ura laukiančiųjų sąraše g.gif Priimti matyt tik nuo rugėjo 1d būsim, kai jau ateisim unsure.gif Nervina mane tas toks neužtikrintumas mad.gif užtat ir kudakuojam čia kaip vištos gal taip, gal anaip doh.gif
Dėl kitų darželių, dabar taip sugalvojau, matyt jie rašo, kad jau priimti tie, kurie lankė birželio mėnesį, esu šiek tiek susidūrusi su kitais darželiais, tai taip išmąsčiau blush2.gif
Maniškė vyresnė už Jūsų tik keliom dienom, sąraše esam kaip tik virš jūsų mirksiukas.gif tai labai realu, kad papulsim į vieną grupę thumbup.gif Tik aš labai noriu pas Birutę blush2.gif
Atsakyti
o as nzn ne apie viena aukletoja nieko, vat siandien ilindau, galvoju paskaitinesiu, ir aptikau nuoroda kur galima apsiziuret laisvas vietas, laukianciuju sarasus ir pan., o kai suzinojau apie ta nauja tvarka, tai visa drebulys buvo apemes.taip tikra buvau kad gavom, kad rugsejo 1, keliausim i darza, o cia kad nori... na bet dabar biski ramiau, bet jau darzelyj kur snekejau su ta moterimi tai sako, kad jei jau pliusiukai sudeti ju sarase tai vadinas priima.
o del sarasu tai sake pasutinemis dienomis jei jau labai domina ateit pasiziuret prie direktores kabineto turetu buti iskabinti.
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 07 09, 15:54)
o as nzn ne apie viena aukletoja nieko, vat siandien ilindau, galvoju paskaitinesiu, ir aptikau nuoroda kur galima apsiziuret laisvas vietas, laukianciuju sarasus ir pan., o kai suzinojau apie ta nauja tvarka, tai visa drebulys buvo apemes.taip tikra buvau kad gavom, kad rugsejo 1, keliausim i darza, o cia kad nori... na bet dabar biski ramiau, bet jau darzelyj kur snekejau su ta moterimi tai sako, kad jei jau pliusiukai sudeti ju sarase tai vadinas priima.
o del sarasu tai sake pasutinemis dienomis jei jau labai domina ateit pasiziuret prie direktores kabineto turetu buti iskabinti.

Tai lauksim rugpjūčio, kas belieka doh.gif
Atsakyti
o gal kas lanke Coliukes grupe?idomu kokios aukletojos? ax.gif
Atsakyti
jeigu kuri 2010m lopselinuku mamyte suzinosit kad yra grupiu sarasai, parasykit ok smile.gif
o kas planuojat nuo rugsejo 1d vesti??? ar biski palauksit ir veliau pradesit?
Atsakyti