Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(Aaukse @ 2010 02 20, 18:55)
o jeigu ji būtų tuo metu varčiusi pažinčių skelbimus, tai suprastumėt, kad nori patekti - vyrą duok?  bigsmile.gif  Aišku, juokauju aš, nepykite, bet turbūt mes patys kartais esame linkę ieškoti kažko, ko nepadėję smile.gif
Aš mažiuką užrašiau prieš metus, ir jau buvo krūvelė pareiškimų nuo 2010 rugsėjo, aplankas jau buvo ir  2011-tiems su pareiškimais. Taip kad ji tiesiog pasakė turbūt realią situaciją, ir tiek.  mirksiukas.gif
Bet Ignasser gerai sako - ją perprast reik  biggrin.gif


Na aisku galima sakyti ir taip kad kiekvienas supranta savaip. Bet kai matai tuo metu zmogu tai matai gi kaip ji nusiteikusi.
O va drauge mano buvo po kokios savaiteles jame, tai net prasymo neprieme nuo 2011 rugsejo, nes ale siandien penktadienis. Tai kaip toki zmogu galima perprast...
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2010 01 26, 18:16)
Va va, Tikrai Ramute. Tai cia ne mano vienos tokia nuomone pasirodo...  ax.gif

Turiu ir aš ką pasakyti apie šio darželio tą grupę. Reikia ateiti truputį anksčiau (nors kelias minutes prieš 8 val.)...
Atvedi vaiką ryte, nurengi ir dar kokias 15 min lauki, kol auklėtoja su kavos puodeliu rankose iš kito korpuso parsivilks. Turiu ir keletą nuotraukų, kai grupėje mažyliai palikti vieni, o auklėtojų NĖRA. Nejaugi paliksi tokioje grupėje vaiką? Stovi, lauki...
Ryte NEI KARTO neatėjo vaiko pasitikti. Sėdi auklėtojosuž savo stalo kaip įkaltos. Jau nekalbu apie auklėjimą.

Moralas toks: jeigu turit galimybę APEIKIT DIDELIU RATU šį darželį, nes pas tikrai geras auklėtojas pakliūti galimybės nėra - grupės perpildytos.
Atsakyti
QUOTE(etni @ 2010 04 08, 19:31)
Turiu ir aš ką pasakyti apie šio darželio tą grupę. Reikia ateiti truputį anksčiau (nors kelias minutes prieš 8 val.)...
Atvedi vaiką ryte, nurengi ir dar kokias 15 min lauki, kol auklėtoja su kavos puodeliu rankose iš kito korpuso parsivilks. Turiu ir keletą nuotraukų, kai grupėje mažyliai palikti vieni, o auklėtojų NĖRA.  Nejaugi paliksi tokioje grupėje vaiką? Stovi, lauki...
Ryte NEI KARTO neatėjo vaiko pasitikti. Sėdi auklėtojosuž savo stalo kaip įkaltos. Jau nekalbu apie auklėjimą.

Moralas toks: jeigu turit galimybę APEIKIT DIDELIU RATU šį darželį, nes pas tikrai geras auklėtojas pakliūti galimybės nėra - grupės perpildytos.


schmoll.gif Drisciau apriestarauti!!!!! Turejau omenyje tik viena sita aukletoja (Ramute). Tik ja! Kitoms jokiu priekaistu neturiu.
Atsakyti
Man darzelis kaip darzelis.Visur atsiras aukletoju kur tevams nepatinka.Bet as manau,kad svarbiausia ar vaikui tai tinka ir patinka.Aisku jei vaikai paliekami vieni lopselio grupeje tai jau negerai,bet jei jau didesni tai nematau nieko blogo,jei aukletoja trumpam isbego kokiu reikalu.Pas mus ir nevisada pasitinka,kartais net grupes duris uzsidaro,bet nematau cia nieko blogo,leidzia ramiai nusirengti.O blogu aukletoju visada ir visuose darzeliuose yra ,kaip ir mokytoju.Tad nemanau ,kad taip grieztai teigti,kad aplenkti is tolo si darzeli nevertetu schmoll.gif
Atsakyti
Na va, šiandien sužinojom, kad dukra tikrai pateko į darželį thumbup.gif Kaip gerai biggrin.gif Jau yra sąrašai 4u.gif Gal dar čia atsiras mamyčių, kurių leliukai eis į lopšelį bigsmile.gif
Atsakyti
Labas,

Mes ir nuo rudens planuojam eit i lopseli. Kadangi uzsiregistravom pries pora metu, tai irgi patekom. Ar sarasus galima matyt ir internetu?Butu idomu paziuret.

Laukiam daugiau mamyciu, kurios ves vaikucius i lopseli.Gal ka zinote apie grupes ir ju aukletojas?

Laukiam atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(egjora @ 2010 05 05, 17:23)
Labas,

Mes ir nuo rudens planuojam eit i lopseli. Kadangi uzsiregistravom pries pora metu, tai irgi patekom. Ar sarasus galima matyt ir internetu?Butu idomu paziuret.

Laukiam daugiau mamyciu, kurios ves vaikucius i lopseli.Gal ka zinote apie grupes ir ju aukletojas?

Laukiam atsiliepimu.

O patvirtinot, kad tikrai atesit? ax.gif Nežinau kur galima būtų tą sąrašą pamatyt internete, ir aš norėčiau, ramiau būtų ant širdies biggrin.gif pasiskambint galima mirksiukas.gif
Nieko apie grupes nežinau, pamiršau paklausti doh.gif
Tik paklausiau ar negalima papratinimui, pabandymui atvest birželį, tai sakė nėr vietų unsure.gif
Atsakyti
nuo rudens ir mes pradėsine lankyti lopšelį smile.gif
sakė bus 2 grupės po 15 leliukų smile.gif
Atsakyti
Taip, mes patvirtinom telefonu, bet sakiau pati dar nueisiu pasiziureti i grupes ir pasneketi su aukletojomis.
Klausiau del atviru duru dienos, tai nezinojo, ar buvo tokia jau, ar dar ne. Bet sake galim bet kada ateit ir pasiziuret i grupes, tai taip ir padarysim smile.gif smile.gif

O gal kas is mamu zino apie atviru duru diena, kada ji butu?
Atsakyti
QUOTE(egjora @ 2010 05 08, 13:31)
Taip, mes patvirtinom telefonu, bet sakiau pati dar nueisiu pasiziureti i grupes ir pasneketi su aukletojomis.
Klausiau del atviru duru dienos, tai nezinojo, ar buvo tokia jau, ar dar ne. Bet sake galim bet kada ateit ir pasiziuret i grupes, tai taip ir padarysim smile.gif  smile.gif

O gal kas is mamu zino apie atviru duru diena, kada ji butu?


Mum sakė kad jau buvo balandįblink.gif Bet matyt, kad nebuvo, nes labai jau netvirtai šnekėjo cool.gif
Aš sakau gal susitinkam kelios ir einam kartu apsižiūrėt, kad drąsiau būtų ir labai netrugdyt ten jų ax.gif blush2.gif
Atsakyti
galim eit kartu, tik kaip laika suderint smile.gif
mums patogiau po pietu.
Atsakyti
QUOTE(egjora @ 2010 05 10, 10:00)
galim eit kartu, tik kaip laika suderint smile.gif
mums patogiau po pietu.

Pasiskambinau į darželį, tai sakė dabar dar nelabai aišku kur kuri grupė bus, tai jei labai norim, atbėgt galėtume birželio viduryje, tada bus aiškiau arba jau rugpjūtį.
Tai gal tada birželį einam? bigsmile.gif
Atsakyti