Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

Placiau paskaityti http://kaunas.lt/index.php?3916922977

7.55Lt = 7,05 (jei 3 maitinimai) ir ugdyma 0,5 Lt
Atsakyti
Mes taip pat uzraseme savo pupa i si lopseli darzeli. a bet direktore pasirode... kaip cia pasakius... jautemes su vyru nelabai maloniai. Mazdaug - 'uzrasyt i eile galiu, bet labai daug vaiku norinciu." Man rasant prasyma akivaizdziai issitraukus dovanu kuponus varte, ziurinejo. Tai nezinau kaip sitoki poelgi paaiskinti... Mes supratom vienareiksmiskai - nori patekt, duok dovanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anoli.g @ 2010 02 18, 17:33)
Mes taip pat uzraseme savo pupa i si lopseli darzeli. a bet direktore pasirode... kaip cia pasakius... jautemes su vyru nelabai maloniai. Mazdaug - 'uzrasyt i eile galiu, bet labai daug vaiku norinciu." Man rasant prasyma akivaizdziai issitraukus dovanu kuponus varte, ziurinejo. Tai nezinau kaip sitoki poelgi paaiskinti... Mes supratom vienareiksmiskai - nori patekt, duok dovanu  smile.gif

O geras blink.gif Nu gal kam dovanas ruošė? g.gif
O kuriems metams norit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(anoli.g @ 2010 02 18, 17:33)
Mes taip pat uzraseme savo pupa i si lopseli darzeli. a bet direktore pasirode... kaip cia pasakius... jautemes su vyru nelabai maloniai. Mazdaug - 'uzrasyt i eile galiu, bet labai daug vaiku norinciu." Man rasant prasyma akivaizdziai issitraukus dovanu kuponus varte, ziurinejo. Tai nezinau kaip sitoki poelgi paaiskinti... Mes supratom vienareiksmiskai - nori patekt, duok dovanu  smile.gif


Mūsų patirtis (nepilnai porą metų atgal) visiškai kitokia, perėjom daugybę darželių besirinkdami ir tik šiame darželyje direktorė labai mandagiai ir taip kaip priklausė bendravo, neprašinėdama jokių dovanų ar paramų, tiesa, paminėjo tik tuos 2 proc, kad jeigu neikam neatidavę, kad būtų dėkingi ir tiek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anoli.g @ 2010 02 18, 18:33)
Mes taip pat uzraseme savo pupa i si lopseli darzeli. a bet direktore pasirode... kaip cia pasakius... jautemes su vyru nelabai maloniai. Mazdaug - 'uzrasyt i eile galiu, bet labai daug vaiku norinciu." Man rasant prasyma akivaizdziai issitraukus dovanu kuponus varte, ziurinejo. Tai nezinau kaip sitoki poelgi paaiskinti... Mes supratom vienareiksmiskai - nori patekt, duok dovanu  smile.gif


Tikrai ne taip supratot. Jei sako, kad daug norinčių, reiškia taip ir yra. Ji mūsų grupėje su vaikais dirba 2 popietes per savaitę, tai baigiam ją perprast lotuliukas.gif . Aš kai prašiau priimti, tai jau reikėjo kaip sakant čia ir dabar. Išdėsčiau žmoniškai kokia padėtis, kad tikrai nebeturiu kitos išeities, paminėjau gerus atsiliepimus ir po savaitės priėmė.
Atsakyti
QUOTE(anoli.g @ 2010 02 18, 17:33)
Mes taip pat uzraseme savo pupa i si lopseli darzeli. a bet direktore pasirode... kaip cia pasakius... jautemes su vyru nelabai maloniai. Mazdaug - 'uzrasyt i eile galiu, bet labai daug vaiku norinciu." Man rasant prasyma akivaizdziai issitraukus dovanu kuponus varte, ziurinejo. Tai nezinau kaip sitoki poelgi paaiskinti... Mes supratom vienareiksmiskai - nori patekt, duok dovanu  smile.gif

o jeigu ji būtų tuo metu varčiusi pažinčių skelbimus, tai suprastumėt, kad nori patekti - vyrą duok? bigsmile.gif Aišku, juokauju aš, nepykite, bet turbūt mes patys kartais esame linkę ieškoti kažko, ko nepadėję smile.gif
Aš mažiuką užrašiau prieš metus, ir jau buvo krūvelė pareiškimų nuo 2010 rugsėjo, aplankas jau buvo ir 2011-tiems su pareiškimais. Taip kad ji tiesiog pasakė turbūt realią situaciją, ir tiek. mirksiukas.gif
Bet Ignasser gerai sako - ją perprast reik biggrin.gif
Atsakyti
Apie kurią pradinę mokyklą galvojat šio darželio tėveliai ?
Atsakyti
QUOTE(Majita @ 2010 03 01, 11:54)
Apie kurią pradinę mokyklą galvojat šio darželio tėveliai ?

apie Dainavą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Majita @ 2010 03 01, 11:54)
Apie kurią pradinę mokyklą galvojat šio darželio tėveliai ?



QUOTE(Aaukse @ 2010 03 01, 13:36)
apie Dainavą smile.gif

Aš siūlau mokyklą esančią visai šalia - J. Urbšio vid. mokykla. Pradinukai mokosi visai šalia darzelio esančiose patalpose (atrodo irgi kaip darželis, link Gulbiniennės tortų) 4u.gif

Aš norėjau paklausti irgi blush2.gif Užsirašėm į darželį, ir sakė pavasarį ateiti pasižiūrėti jau konkrečiai ar patekom į sąrašus, kada reiktų eiti? Balnadį, gegužę? g.gif
Atsakyti
Kurmeli, puikiai žinau, kur yra Urbšio mokykla ir jos pradinukų korpusas biggrin.gif 4u.gif

o į darželį pasitikslinti dėl grupės bent jau mes užeisim gegužės mėn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 03 02, 13:10)
Kurmeli, puikiai žinau, kur yra Urbšio mokykla ir jos pradinukų korpusas  biggrin.gif 4u.gif

o į darželį  pasitikslinti dėl grupės bent jau mes užeisim gegužės mėn  smile.gif

A kuo netinka? blush2.gif ax.gif

Ir ar nebus per vėlu gegužę? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmelis: 02 kovo 2010 - 15:59
Mes prasyma rasem lapkricio menesi, tai sake balandi-geguze ateit galutinai pasakyt, ar tikrai eisim i sita darzeli. Ir rasant prasyma, taip pat sake, kad labai daug norinciu ir neaisku ar pateksim, bet bent jau leido rasyt, ne taip kaip Girinuke blink.gif - net prasymo rasyt nedave, "nera vietu ir viskas".
Atsakyti