Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

Sveikutės smile.gif noriu sužinoti gal yra tokia grupė į kuria geriau nepatekti g.gif na mes dar tik eisime į ši darželį bet dar nezinom i kuria grupe g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinkju @ 2010 01 21, 18:54)
Sveikutės  smile.gif  noriu sužinoti gal yra tokia grupė į kuria geriau nepatekti g.gif  na mes dar tik eisime į ši darželį bet dar nezinom i kuria grupe g.gif


Na, as antrojo vaiko nelabai noreciau vesti i "Pagranduko" grupe. Nes nelabai mums patiko ten buvusi vyresne aukletoja, nezinau tik jos vardo blush2.gif nelabai uzsiimdavo su vaikais, ir tomis dienomis, kada ji dirbdavo, sunku ryte budavo issiskirti su vaiku, verkdavo ir nenoredavo likti.
Bet cia tik mano nuomone, gal kitiems vaikuciams budavo viskas gerai.
Atsakyti
Mes einame i Pelenes grupe, labai geros aukletojos, musu mergaite labai noriai eina i darzeli.
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2010 01 21, 18:12)
Na, as antrojo vaiko nelabai noreciau vesti i "Pagranduko" grupe. Nes nelabai mums patiko ten buvusi vyresne aukletoja, nezinau tik jos vardo  blush2.gif nelabai uzsiimdavo su vaikais, ir tomis dienomis, kada ji dirbdavo, sunku ryte budavo issiskirti su vaiku, verkdavo ir nenoredavo likti.
Bet cia tik mano nuomone, gal kitiems vaikuciams budavo viskas gerai.

as taip pat nenoreciau antro vaiko leisti i ta grupe.aukletojos vardas Ramute.
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2010 01 26, 17:14)
as taip pat nenoreciau antro vaiko leisti i ta grupe.aukletojos vardas Ramute.


Va va, Tikrai Ramute. Tai cia ne mano vienos tokia nuomone pasirodo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2010 01 26, 18:16)
Va va, Tikrai Ramute. Tai cia ne mano vienos tokia nuomone pasirodo...  ax.gif



"Pagranduko" grupe labai gera ir aukletojos labai saunios. Mano mazius labai sauniai jautesi su abiem aukletojom.
Jei vaikas girdi tevus kalbant neigiamai apie aukletojas, tai tada ir prasideda visokios problemos. Vaikui girdint reikia sakyti kaip ten taves laukia, kad aukletoja tave labai myli ir t.t. Na aisku cia tik mano nuomone rolleyes.gif .

O siaip dabar lankom jau didesniu grupe, tai ir cia viskas puikiai, labai noriai einam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(berry @ 2010 01 29, 11:43)
"Pagranduko" grupe labai gera ir aukletojos labai saunios. Mano mazius labai sauniai jautesi su abiem aukletojom.
Jei vaikas girdi tevus kalbant neigiamai apie aukletojas, tai tada ir prasideda visokios problemos. Vaikui girdint reikia sakyti kaip ten taves laukia, kad aukletoja tave labai myli ir t.t. Na aisku cia tik mano nuomone  rolleyes.gif .

O siaip dabar lankom jau didesniu grupe, tai ir cia viskas puikiai, labai noriai einam thumbup.gif

o kas sake,kad yra snekama prie vaiko neigiamai apie aukletoja...???
yra visai kiti dalykai kas liecia aukletojos darba.cia kalba eina kad per mazai uzsiima su vaikais.aisku yra vaiku kuriems uztenka zaisti visa diena su zaislais,bet kitiems reikia kitokios veiklos.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amileta: 29 sausio 2010 - 12:06
Jei kalbate apie lopšelio grupes, tai ir nesitikėkit nieko ypatingo. Tikras darbas prasideda darželio grupėje. Mes paskutiniai metai Drugelio grupėje, pas Elvyra - esam nerealiai patenkinti thumbup.gif . Nors buvo vaikų ir tėvų, kuriems Elvyra netiko. Čia , matyt, yra žmogiškasis faktorius - negali juk visi visiems visada patikti.
Atsakyti
QUOTE(berry @ 2010 01 29, 12:43)
"Pagranduko" grupe labai gera ir aukletojos labai saunios. Mano mazius labai sauniai jautesi su abiem aukletojom.
Jei vaikas girdi tevus kalbant neigiamai apie aukletojas, tai tada ir prasideda visokios problemos. Vaikui girdint reikia sakyti kaip ten taves laukia, kad aukletoja tave labai myli ir t.t. Na aisku cia tik mano nuomone  rolleyes.gif .


Teveliai niekada nesusidarys blogos nuomones, jei vaikas eina su noru i darzeli, kai dirba viena aukletoja, ir verkia, nes dirba kita. Tada ir atsiranda teveliu nuomone.
Bet aisku, vaikams taip pat kaip ir suaugusiems, vieni zmones "limpa" kiti ne... viskas normalu. Dziaugiuosi, kad kitiems viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
Mes lankeme Pelenes grupę ir būtent aukletoja Genute, tai tikrai savo darbui ir vaikams pasišventęs žmogus. Tai nuostabi AUKLĖTOJA. Vaikas noriai lankė šią grupę kai dirbo ši auklėtoja, ko nepasakysi apie kitą šioje grupėje dirbusią auklėtoją. Per 5 metus, kuriuos lankėme šį darželį geresnės auklėtojos nesutikome.
Papildyta:
Dar labai geru žodžiu galiu atsiliepti apie Pelenės grupės auklytę G.
Atsakyti
ki mokėti per mėnesį už šį darželį?
Atsakyti
Kaip ir už visus Kauno m. darželius. Berods 6,50 už dieną.
Atsakyti