Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

Nu ir mes jau 1m.atlankeme si darzeli ax.gif Kadangi neturiu su kuo lyginti tai man viskas ten gerai,nezinau ar tos aukletojos jau tokios superines,bet man tinka,apie maista nieko negaliu pasakyti,bet kartais pati aukletoja pasako,kad siandien buvo nelabai skanu ,bet vaikas darzelyje valgo,rinkliavos tokios,kad rugsejo men surinko is teveliu po 50lt+sarasiukas su reikalingomis priemonemis ir +kaledu proga dovanom aukletojom.Man atrodo tai visai nedaug.O kas liecia direktore tai kiek bendravau tai konkretus zmogus ir man visai patiko kai apsviete,kad vaikai serga,jokiu pampersu ir soskiu.Bet tik pasake,o cia viskas priklauso nuo aukletoju,kaip jos i tai ziures,manau nereikia sukti sau galvos kas ka sake.Vaikai darzeli daug greiciau viska ismoksta.Direktore dar pati pasake,kad su teveliais yra daug sunkiau dirbti negu su vaikuciais blush2.gif Dar noreciau pasiteirauti mamyciu kuriu vaikuciai didesni,kaip su tuo pietu miegeliu,ar ir dickiai turi guleti ir tie kur paruosiamose grupese g.gif Nes mum labai sunku ta laika isguleti,bet kartais pasiseka ir uzmigti
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2009 08 08, 15:39)
Nu ir mes jau 1m.atlankeme si darzeli ax.gif Kadangi neturiu su kuo lyginti tai man viskas ten gerai,nezinau ar tos aukletojos jau tokios superines,bet man tinka,apie maista nieko negaliu pasakyti,bet kartais pati aukletoja pasako,kad siandien buvo nelabai skanu ,bet vaikas darzelyje valgo,rinkliavos tokios,kad rugsejo men surinko is teveliu po 50lt+sarasiukas su reikalingomis priemonemis ir +kaledu proga dovanom aukletojom.Man atrodo tai visai nedaug.O kas liecia direktore tai kiek bendravau tai konkretus zmogus ir man visai patiko kai apsviete,kad vaikai serga,jokiu pampersu ir soskiu.Bet tik pasake,o cia viskas priklauso nuo aukletoju,kaip jos i tai ziures,manau nereikia sukti sau galvos kas ka sake.Vaikai darzeli daug greiciau viska ismoksta.Direktore dar pati pasake,kad su teveliais yra daug sunkiau dirbti negu su vaikuciais blush2.gif Dar noreciau pasiteirauti mamyciu kuriu vaikuciai didesni,kaip su tuo pietu miegeliu,ar ir dickiai turi guleti ir tie kur paruosiamose grupese g.gif Nes mum labai sunku ta laika isguleti,bet kartais pasiseka ir uzmigti

Pietų miegelį miega visi ir tie, kurie eina į paruošiamąsias grupes. Pernai mes ėjom į paruošiamukus, tai turėjom miegoti, bet nematau tame problemos smile.gif . Namuose mano vaikis pietu visai nemiega, o darželį užmigdavo pats pirmas ir be jokiu problemu išmiegodavo ax.gif Kai visi miega, tai nėra kur dėtis, tenka miegoti tongue.gif
Atsakyti
Norejau pasidometi o iki keliu darzelis dirba?gal yra kokia prailginto laiko grupe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilgi @ 2009 08 26, 18:58)
Norejau pasidometi o iki keliu darzelis dirba?gal yra kokia prailginto laiko grupe? g.gif
dirba iki 18val.,ir yra prailginta grupe kuri dirba iki 19val.Jei neklystu,mat neteko naudotis prailginta grupe mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=PUPA13,2009 08 30, 21:47]
dirba iki 18val.,ir yra prailginta grupe kuri dirba iki 19val.Jei neklystu,mat neteko naudotis prailginta grupe mirksiukas.gif
[/quote

Deja, bet dirba iki 17:30val g.gif
O tada jau veda i prailginta grupe. Iki keliu ji dirba irgi nezinau unsure.gif
Atsakyti
aciu uz info siandien buvom darzelyje ir gavom visa informacija
nuo rytojaus bandydim draugauti su siuo darzeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilgi @ 2009 08 31, 15:53)
aciu uz info siandien buvom darzelyje ir gavom visa informacija
nuo rytojaus bandydim draugauti su siuo darzeliu  smile.gif

ir mes bandysim smile.gif
Atsakyti
Sekmes!!! Naujiesiems lankytojams. Tikiuosi patiks cia. Nes darzelis tikrai thumbup.gif
Mes ir ryt zygiuosim, labai laukia mergyte, nes jau pasiilgo aukletoju ir veiklos wub.gif
Atsakyti
mums paskyre nykstuko grupe ir aukletoja vardu Birute
tikiuos patiks vaikui ir nebus jokiu problemu
Atsakyti
o mes pagranduku grupeje smile.gif gal yra dar kas lankanciu sia grupe?
Atsakyti
o sakykite ar darzelyje yra kokiu bureliu?Ar tiktai dainavimas?Kazkaip man neteko girdeti apie burelius,o kituose darzeliuose girdejau ir piesimo ir sokiu bureliai yra.
Atsakyti
Gal yra čia mamyčių, kurių vaikučiai lankė Sigutės grupę pas auklėtoją Sandrą? Gal galėtumėt pasidalinti savo nuomone? 4u.gif
Atsakyti