Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

mes nuo sio rugsejo pradesim lankyt si lopsiuka.nezinau kaip seksis,nes ziema biski bandem lankyt viena lopseli tai pasekmes nekokios.vaikas labai jautrus,bailus tai net nezinau kaip bus... gal zinot kada duru dienos bus? o gal jau buvo?
Atsakyti
QUOTE(suzadetine @ 2006 12 17, 19:38)
Sio darzelio direktore tikai labai gera, nuosirdi supratinga. Eikite visos drasiai ir net  neturekite jokiu abejoniu nenusivilsite.
Papildyta:
O beje kabinete tikrai nesedi , nes rupinasi visais i darzeli  priimtais vaikuciais, ir labai nuosirdziai domisi kaip kuriam sekasi, pati tai maciau patyriau.

o direktores vardas birute ?
Atsakyti
man direktore nepasirode schmoll.gif labai maloni-pas ja teko lankytis jau tris kartus...
Atsakyti
Na nėr ta direktorė tokia dūšenka . Bet ne toks jos darbas. Ji turi sukontroliuoti didelį kolektyvą, sužiūrėti, kad tiek kolektyvas, tiek aplinka atitiktų labai didelius reikalavimus, laikyti frontą prieš visą begalę tikrintijų, spręsti visas nemalonias situacijas. Ar Jūs būtumėt kiekvienam lipšni ir meili su tokia atsakomybe? Taigi viskas su ta direktore gerai, šauniai atlieka visas savo pagrindines pareigas thumbup.gif
Atsakyti
Gal jau yra užsirašiusių nuo 2010m rugsėjo?
Dar norėjau paklausti ar galima rinktis auklėtojas? ax.gif Ir kokias rekomenduotumėte ar bent jau galėtumėt parašyt, pas kurias geriau vengti pakliūti 4u.gif
Atsakyti
Jo jau direktore tai nuotaikos zmogus, nes viena kart buvo pikta kai nuejom uzsirasyt i darzeli, kita syki nuejom tai buvo maloni. Manau priklauso nuo darbu kiekio, nes ji nesedi savo kabinete, o vaiksto per grupes ir priziuri vaikucius, sprendzia visokias problemas.
Bet siaip man sis darzelis patiko, tiek vidum, tiek aplinka, ir kiek teko bendrauti su aukletojom irgi pasirode malonios.
Tikiuosi papulti i si darzeli nuo rudenio unsure.gif
Atsakyti
man irgi sukilo toks klausimas — ar galima rinktis paciam grupes ar kur siuncia ten ir turi eiti? gal galit parekomenduoti,papasakoti apie lopselio grupes? kiek ju yra? kokios aukletojos? maniskis nevalgus,puoduko bijo kaip velniuks kryziaus todel visdar su pamperiu,labai jautrus tai labai bijau leist pas kokia pikta,nesuprantancia aukletoja. beje jau anksciau klausiau ar nieks nezinot apie "atviras dienas" siame darziuke?
Atsakyti
QUOTE(ievaite @ 2009 07 23, 15:22)
man direktore nepasirode  schmoll.gif  labai maloni-pas ja teko lankytis jau tris kartus...

Ne direktore vaikus priziuri man jos nuotaikos nieko nesako, svarbiausia grupes kolektyvas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ievaite @ 2009 07 24, 10:09)
man irgi sukilo toks klausimas — ar galima rinktis paciam grupes ar kur siuncia ten ir turi eiti? gal galit parekomenduoti,papasakoti apie lopselio grupes? kiek ju yra? kokios aukletojos? maniskis nevalgus,puoduko bijo kaip velniuks kryziaus todel visdar su pamperiu,labai jautrus tai labai bijau leist pas kokia pikta,nesuprantancia aukletoja. beje jau anksciau klausiau ar nieks nezinot apie "atviras dienas" siame darziuke?

O ka tos atviros dienos pades, nieko tikro ten nepamatysi , kiek tevu tiek nuomoniu, o kiek domejausi tai ne aukletojos vaikus ant puodu sodina o seimininkutes. cia joms priklauso ir eina visi kartu nebent mato kad vaikas nori ar prasosi
Atsakyti
o labai kreivai ziuri i vaikucius/tevelius kurie dar draugauja su pamperiu?
Atsakyti
manau ziuri normaliai, bet jei jau vaikui kokie 2 suvirsum metu tai as manau kad pamperi galetu detis tik einant gult arba ziemos metu ilauka, o iki 2m. tai koks skirtumas jis dar su pamperiu ar be rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2009 07 23, 20:31)
Gal jau yra užsirašiusių nuo 2010m rugsėjo?
Dar norėjau paklausti ar galima rinktis auklėtojas? ax.gif Ir kokias rekomenduotumėte ar bent jau galėtumėt parašyt, pas kurias geriau vengti pakliūti 4u.gif


yra biggrin.gif
nežinau, ar galima rinktis. Turbūt galima, kas uždraus? Tik kaip rinktis? Kiekvienas vaikas skirtingas. Gal man auklėtoja patiks, o vaikui - ne? smile.gif šiaip geros tos auklėtojos. smile.gif
O direktorė gal ir nėra meilumo įsikūnijimas, bet tikrai normalus žmogus. Teko bendrauti įvairiais klausimais 4u.gif
Atsakyti
nu mums tuoj bus 2m bet kad vaikas tik uzsiminus apie sedima ant puoduko klykt pradeda,kojos medines pasidaro verysad.gif . o puoduka bandom jau daugiau nei metus... tai ka man daryt? nepadeda nei lakstymas nuogu uzpakaliuku,nei slapiom kelnem-jam vienodai...
Atsakyti