Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

man jau reiks intenyvios pagalbos biggrin.gif
uz dvieju savaiciu ateina meistriukas , pradedam remonta !

norejau patarimo ar derinti vaiku kambariu interjiera prie likusiu kambariu (klasikiniu) ? zadam deti apvadus prie lubu ar reiktu deti juos ir vaiku kambari g.gif ? mergaites galvoju deti o del berniuko abejoju ...
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 04 22, 19:16)
man jau reiks intenyvios pagalbos biggrin.gif
uz dvieju savaiciu ateina meistriukas , pradedam remonta !

norejau patarimo ar derinti vaiku kambariu interjiera prie likusiu kambariu (klasikiniu) ? zadam deti apvadus prie lubu ar reiktu deti juos ir vaiku kambari  g.gif ? mergaites galvoju deti o del berniuko abejoju ...

Galima labai gražiai vaiko kambarį įrengti klasikine tematika 4u.gif
Apvadai puikiai tinka bet kokiam kambariui, nebent nuspręsite daryti visiškai modernų berniuko kambarį, tada įėjus į jį, manau, apimtų keistas jausmas, kaip į visai kito namo kambarį papuolus...
Bent jau aš stengiuos išlaikyti vientisumą name, o koks gausis rezultatas bus matyt smile.gif
Atsakyti
Vientisumas visada gražu, aš tai niekad nedaryčiau visiškos priešingybės, bent jau kažkiek, kad derėtų stilius stengčiaus ax.gif


Mano du augintiniai šiemet irgi siunčia sveikinimus, drambliukas ir begemotytė smile.gif Gražių Velykų smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 22, 18:27)
O as tau (ir kitoms) pavydziu  mirksiukas.gif - jus jau savo namuke gyvenate ir apie aplinka galite galvoti ir si bei ta grazaus realizuoti ax.gif

Na taip, turėti namus yra gėris wub.gif
Tik norėtųsi ir truputį daugiau galimybių turėti juos kuriant ax.gif
O tai taip lėtai stumiasi procesas...
Nors iš kitos pusės pagalvojus yra daugiau laiko susigulėti idėjoms, vizijoms, informacijai susirasti rolleyes.gif Jei man lieptų kas per porą mėnesių viską užbaigti ir duotų tam galimybes vargu ar būčiau rezultatu labai patenkinta tongue.gif
Pas mane toli gražu iki tokio išbaigto plano, kaip pas RytineKava biggrin.gif
O manau, kad ir pas jus idėjų ir planų tiek, kad belieka jiems tik materializuotis mirksiukas.gif
O ir dabar gyvenate išpuoselėtoj erdvėj, jei toks grožis mane suptų kažin ar benorėčiau kraustytis į nebaigtos statybos namą (kaip mano atveju) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 22 balandžio 2011 - 20:33
paziurekit,neprasta spintaMy Webpagejie baldus pristato po visa Lietuva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 22 balandžio 2011 - 22:14
QUOTE(Iriska @ 2011 04 22, 10:28)
Sv. Ignoto 5. Salia bohemos.
Pliusu daug, pats centras visakas super, bet kaip cia salta!!! Siap jauku, balta, sviesu, bet tu sienu storis...net vasara visi megztukus turim, kad uzsimesti. blink.gif



o jei dar tenka vienai ilgiau po darbo valandu pasilikti, tai staiga imi suvokti, kad va taip visi siaubo filmai ir prasideda:))))
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 04 23, 11:08)
o jei dar tenka vienai ilgiau po darbo valandu pasilikti, tai staiga imi suvokti, kad va taip visi siaubo filmai ir prasideda:))))

lotuliukas.gif mano ir namas senas kur dirbu, vakare ,nelabai smagu,ypač kada užrakina gretima firmelė nepatikrinus ar darbą baigėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 23 balandžio 2011 - 13:15
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 04 23, 12:08)
o jei dar tenka vienai ilgiau po darbo valandu pasilikti, tai staiga imi suvokti, kad va taip visi siaubo filmai ir prasideda:))))


brrr, gerai, kad ilgiau negu 17.30 niekad nebunu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
SU ŠVENTĖMIS mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuostabus kūrinys wub.gif
Kiek laiko užtrunka tokią lėlytė pagaminti?

[quote=mamagabi,2011 04 22, 17:55]
Stai ir as 4u.gif
Turejau darbelio, tai tik ikisdavau cia nosi paskaityti ir atgal...
Stai ir darbo vaisius - "Madona arba Marija", kaip pavadinsi taip nepagadinsi smile.gif,
dovana mazos mergaites krikstynu proga:
user posted image

Atsakyti
Leles nuostabios,kantrybe jas gaminant taip pat 4u.gif
...cia truputis mano namu....
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti


Nuotabūs namučiai elitarai wub.gif wub.gif
Man patiko idėja sunaktinėm užuolaidom

[quote=elitarai,2011 04 26, 00:35]

Atsakyti