Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(Iriska @ 2011 04 21, 08:07)
Prasom prasom  biggrin.gif 
Beje perskaiciau apie tavo akmenukus. Mano ofisas randasi sename vienuolyne. Tai kiemas is tu akmenu...tai amen kablams biggrin.gif bet siap labai grazu.... wub.gif


kartais ne Benediktinių? ax.gif
Atsiprašau, anksčiau tyliai pasiskaitydavau jūsų temą ax.gif Šį kartą neištvėriau - tiesiog pritarčiau minčiai dėl akmeninių takų. Nors pastarieji tikrai neprilygsta skaldos takelių poveikiui aukštakulniams lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 21 balandžio 2011 - 15:40
QUOTE(kasiopeja @ 2011 04 21, 17:37)
kartais ne Benediktinių?  ax.gif
Atsiprašau, anksčiau tyliai pasiskaitydavau jūsų temą  ax.gif  Šį kartą neištvėriau - tiesiog pritarčiau minčiai dėl akmeninių takų. Nors pastarieji tikrai neprilygsta skaldos takelių poveikiui aukštakulniams  lotuliukas.gif

Visu pirma kiekvienas atvejis juk kitas, nereikia taip tiesiogiai smile.gif . Musu sklypas labai maziukas. puse namo, tai ir to ploto nera daug. Masina stovi gatveje, arba garaze, kuris yra uz kaimynu sklypo. Taip, kad per vartelius praktiskai iskart atsiduri prie iejimo. tai cia bus plyteles ir sonuose akmenys, kad sujungtu sia dali, su kiemeliu, kuriame bus tik akmenys. O jau kiemelyje bus takas iki siuksliu dezes, takas iki terasos ir nuo terasos iki voljero, bei issisakoja dar ir i sona nuo voljero. Ka ten veikti su auktakulniais? g.gif tai juk ir zole salia, tai ir po ja juk su spilkom nera ko lakstyti biggrin.gif Terasa bus lentu, tai ten irgi su kulniukais niekas nevaikscios. As nematau tame problemos visai. Man aktualu su kulniukais nusigauti nuo namu iki masinos. O siuo marsrutu akmenu nebus smile.gif Sveciai atvyke irgi paklius ant plyteliu
O siaip tai dirbau Kauno senamiestyje ir zinau, ka reiskia vaikscioti per akmenis, taip, kad viskas apgalvota mirksiukas.gif Mane labiau baugino, kad bus slidu, bet viskas gerai, nebuvo su tuo problemu nuo rudens iki pat dabar, akmenys skaldyti, gal todel ir neslidus.
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Iriska @ 2011 04 21, 10:07)
Prasom prasom  biggrin.gif 
Beje perskaiciau apie tavo akmenukus. Mano ofisas randasi sename vienuolyne. Tai kiemas is tu akmenu...tai amen kablams biggrin.gif bet siap labai grazu.... wub.gif

kokioj nuostabioj vietoj dirbi wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2011 04 22, 08:31)
4u.gif
kokioj nuostabioj vietoj dirbi wub.gif  bigsmile.gif



zinokit su tuo nuostabumu tai oj... zinoma, labai romantiska ir sveciams yra ka papasakoti, taciau yra ir labai daug trukumu, kurie daznai gal net nustelbia visus privalumus.
Atsakyti
mes turim nedideli plota susideje akmens grindinio,nei slista,nei kulnai stringa,jei zadat -tik nedekit su betonavimu,nes paskui gali sutrukti siules ir bus negrazu,o pakeisti koki akmeni beveik neimanoma.Mes toje vietoje laikome masina,ir buvo pabege tepalo,tai vyras tuos kelis akmenis be vargo islupo ir apverte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 04 21, 16:37)
kartais ne Benediktinių?  ax.gif
Atsiprašau, anksčiau tyliai pasiskaitydavau jūsų temą  ax.gif  Šį kartą neištvėriau - tiesiog pritarčiau minčiai dėl akmeninių takų. Nors pastarieji tikrai neprilygsta skaldos takelių poveikiui aukštakulniams  lotuliukas.gif



QUOTE(Barboraaa @ 2011 04 22, 08:31)
4u.gif
kokioj nuostabioj vietoj dirbi wub.gif  bigsmile.gif



QUOTE(vanda_zydi @ 2011 04 22, 08:35)
zinokit su tuo nuostabumu tai oj... zinoma, labai romantiska ir sveciams yra ka papasakoti, taciau yra ir labai daug trukumu, kurie daznai gal net nustelbia visus privalumus.





Sv. Ignoto 5. Salia bohemos.
Pliusu daug, pats centras visakas super, bet kaip cia salta!!! Siap jauku, balta, sviesu, bet tu sienu storis...net vasara visi megztukus turim, kad uzsimesti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 04 22, 09:44)
mes turim nedideli plota susideje akmens grindinio,nei slista,nei kulnai stringa,jei zadat -tik nedekit su betonavimu,nes paskui gali sutrukti siules ir bus negrazu,o pakeisti koki akmeni beveik neimanoma.Mes toje vietoje laikome masina,ir buvo pabege tepalo,tai vyras tuos kelis akmenis be vargo islupo ir apverte smile.gif

tai taip ir dariau drinks_cheers.gif betonuoti nenoriu, labai jau nejauku man tada butu schmoll.gif
Viskas, gal jau tada baikim su aplinka, jai yra sukurta atskira tema ir visi pasisakymai ten. nes si tema vistik interjerams skirta. Gal reiktu net pratrinti situos visus ne i tema postus? g.gif Aga, kaip sakai?
Atsakyti
sveikos, gal netrinkit tu postu jei iseina, nes po to balaganas su tema vyksta.. rodo zinutes ne nuo tos vietos, kur paskutini karta skaitei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 04 22, 07:28)
Sv. Ignoto 5. Salia bohemos.
Pliusu daug, pats centras visakas super, bet kaip cia salta!!! Siap jauku, balta, sviesu, bet tu sienu storis...net vasara visi megztukus turim, kad uzsimesti. blink.gif


Malonu sutikti kaimynus virtualioje erdvėje smile.gif
Teks kavos kada nors kviestis. Mes esame pirmąjame kieme (Šv. Ignoto 3), pirmos durys po dešine lotuliukas.gif Megztukus irgi turime, bet ir šildymą pačios reguliuojame - kada norime, tada židinį pasikuriame thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 04 22, 05:35)
zinokit su tuo nuostabumu tai oj... zinoma, labai romantiska ir sveciams yra ka papasakoti, taciau yra ir labai daug trukumu, kurie daznai gal net nustelbia visus privalumus.


O man privalumai viską nustelbia. Kokiame dar biure galėtum ryte kavos išsinešti ant prieangio, kai aplink žolytė žalia, gėlės žydi, paukščiukai čiulba taip pat kaip namie? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 22 balandžio 2011 - 11:31
QUOTE(Cobre @ 2011 04 19, 21:52)
... as irgi ne nuo zagres, ir si karta zagre, tai geraja to zodzio prasme  ax.gif  Man tai labai sudetinga. Gal kad pe mazai gilinausi dar  blush2.gif  Na kur mamagabi, kai jos reikia doh.gif  biggrin.gif


Stai ir as 4u.gif
Turejau darbelio, tai tik ikisdavau cia nosi paskaityti ir atgal...
Stai ir darbo vaisius - "Madona arba Marija", kaip pavadinsi taip nepagadinsi smile.gif,
dovana mazos mergaites krikstynu proga:
user posted image

O del klasikiniu sodeliu - as nesu labai ismintinga tuo klausimu, bet principus, kuriais vadovausiuos kurdama savo busima sodeli prie namo (kada nors doh.gif ), tikrai turiu, nes turim soda, kuri ariu jau daugiau nei 20 metu, tai ir vadovausiuos jame igyta patirtimi, siokiu tokiu supratimu ir principu: terasa, fontanelis, takeliai + daug viszaliu augalu, esme ju formose, zalia-balta spalvine gama ir jokiu vienmeciu ir egzotiniu augalu bei spygliuociu mirksiukas.gif
Na gerai, apie maumedi dar pagalvosiu, nes jis "minkstutis spygliuotis" ir greitai auga lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 22 balandžio 2011 - 18:21
QUOTE(kasiopeja @ 2011 04 22, 11:34)
O man privalumai viską nustelbia. Kokiame dar biure galėtum ryte kavos išsinešti ant prieangio, kai aplink žolytė žalia, gėlės žydi, paukščiukai čiulba taip pat kaip namie?  wub.gif

Vaje! Net pavydu skaityti wub.gif
Prisiminiau kai ne taip seniai kokiais tai keliais Užupy atsiradau, tai eidama Užupio gatve kone alpėjau nuo tos atmosferos... o taip norėčiau dirbti panašioje vietoje wub.gif
Aš darbe pro IV a langą matau tik apleistą tarybinį bendrabutį doh.gif Kaip akys grožio ilgisi... ech rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 04 22, 19:21)
Vaje! Net pavydu skaityti  wub.gif
Prisiminiau kai ne taip seniai kokiais tai keliais Užupy  atsiradau, tai eidama Užupio gatve kone alpėjau nuo tos atmosferos... o taip norėčiau dirbti panašioje vietoje  wub.gif
Aš darbe pro IV a langą matau tik apleistą tarybinį bendrabutį doh.gif Kaip akys grožio ilgisi... ech rolleyes.gif


O as tau (ir kitoms) pavydziu mirksiukas.gif - jus jau savo namuke gyvenate ir apie aplinka galite galvoti ir si bei ta grazaus realizuoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 22 balandžio 2011 - 18:36