Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

gal is cia ka grazaus rasitMy Webpagerinktis is landscaip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 20 balandžio 2011 - 08:31
My Webpageyra visokio stiliaus,ir moderniu ir klasikiniu kiemu,jei norit vien tik klasikiniu,rinktis traditional,kur yra stiliu pasirinkimas virsutiniame kampe puslapio,jau cia koks grozis kiemo,panasu i provansaMy Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 20 balandžio 2011 - 09:06
groziu yra tenais tikrai bigsmile.gif
gal zinote kaip is to puslapio issisaugoti nuotraukas kompiuteryje? Nes paprastai neleidzia smile.gif

O del temos pavadinimo, tai man visai patiko "Provansas ir klasika musu sodeliuose" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 04 20, 10:02)
groziu yra tenais tikrai  bigsmile.gif
gal zinote kaip is to puslapio issisaugoti nuotraukas kompiuteryje? Nes paprastai neleidzia smile.gif

O del temos pavadinimo, tai man visai patiko "Provansas ir klasika musu sodeliuose"  thumbup.gif

po nuotrauka yra ideabok,gal per ja kaip nors pavyktu issaugoti patikusias,as tai mazai ka moku biggrin.gif tik nuoroda isideti pas save biggrin.gif o virsuje puslapio yra iejimas i savo susikurta ideabook
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 20 balandžio 2011 - 09:16
kas nori pasiziureti ivairiu sodu,turetu atsidaryti tema FLORA:Namu aplinka,pirmame puslapyje yra nuoroda-Sodai-atgaiva akims
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 04 20, 19:48)
kas nori pasiziureti ivairiu sodu,turetu atsidaryti tema FLORA:Namu aplinka,pirmame puslapyje yra nuoroda-Sodai-atgaiva akims

Bet "musu" temos mintis butu ne tik paziureti nuotraukas, bet ir pasitariant kazka kurti, juk paziurejus tikrai ne viska imanoma pritaikyti pas mus, tai norisi pasitarti, kaip padaryti, kuo pakeisti kazkokius augalus, kurie pas mus neaugtu, kaip irengti, apzeldinti terasas ir pan. As kaupiuosi, kaupiuosi, ir jei niekas kitas manes nepaprotinsm tai kursiu savatgali tema " klasikiniai sodai". tik nerandu tinkamu paveiksliuku temos pradziai g.gif
Atsakyti


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
http://myenglishgard...ru/publ/7-1-0-7


user posted image

user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image


user posted image


nemazai nuotrauku: http://www.liveinter...
Atsakyti
Iriska, saulele, dekui tau 4u.gif tavo pagalba ir su kai kuriu merginu palaikymu savaitgalio nelaukiau blush2.gif
tikiuosi, kad tema pamaziuku gyvuos, juk kol kas mes tik pradedame, mokinames, o kai kurios aplamai tik ideju lygyje dar randasi, tai naturalu, kad neisisiubuos ji taip greitai. bet geriau pradeti dviem, trim ,ar keturiom, nei vienai niurkdytis bandant sudelioti kazka galvoje ir popieriuje doh.gif
http://www.supermama...howtopic=728161
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 20, 21:17)
Iriska, saulele, dekui tau  4u.gif  tavo pagalba ir su kai kuriu merginu palaikymu savaitgalio nelaukiau  blush2.gif
tikiuosi, kad tema pamaziuku gyvuos, juk kol kas mes tik pradedame, mokinames, o kai kurios aplamai tik ideju lygyje dar randasi, tai naturalu, kad neisisiubuos ji taip greitai. bet geriau pradeti dviem, trim ,ar keturiom, nei vienai niurkdytis bandant sudelioti kazka galvoje ir popieriuje  doh.gif
http://www.supermama...howtopic=728161


Prasom prasom biggrin.gif
Beje perskaiciau apie tavo akmenukus. Mano ofisas randasi sename vienuolyne. Tai kiemas is tu akmenu...tai amen kablams biggrin.gif bet siap labai grazu.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 04 21, 12:07)
Prasom prasom  biggrin.gif 
Beje perskaiciau apie tavo akmenukus. Mano ofisas randasi sename vienuolyne. Tai kiemas is tu akmenu...tai amen kablams biggrin.gif bet siap labai grazu.... wub.gif

Zinau, bet po kiema su kablais nevaiksciosi juk mirksiukas.gif o kur iejimas i nama, ten bus plyteles. bet ne trinkeles, tai tikrai.
Atsakyti
Prasidejo pavasariniai darbeliai kieme tai nelabai speju cia uzsukti, dar sekmadieni su seimyna atostogu isskrendam, tai visus darbus kieme reikia atlikti "pagreitintu budu" doh.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2011 04 16, 17:41)
Stoglangius statysiu kambario viduryje, gaunasi trys stoglangiai kambario viduryje, vienoje angoje.
O patarimo jūsų norėjau dėl užuolaidų. Gal kur užmatėte Klasikinių užuolaidų modelių, kurie tiktų stoglangiams? Kažkaip užstrigau ties šia vieta  doh.gif


prisiminiau si prasyma kai tvarkiau zurnalus - pabandziau perfotografuot - atleiskit uz kokybe.
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 04 17, 08:50)
MAn irgi uz ju praktiskumo akis uzsikabino, kaip tik uzvakar ciupinejau, patiko, kad visaip galima darinet..., bet as ant virsaus vistik uziplaidas dar noriu det, jaukiau su uzuolaidosm...


tai kas be ko - Naktine parista vistiek palikciau, nereiketu traukyt seimynai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Alborada @ 2011 04 17, 19:44)
lentynele gavau ir jau pasikabinom thumbup.gif


Super 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 04 19, 19:56)
Merginos, o nera kazkokios temos apie apzeldinima, panasios i sita musu? Na netinka man tie visi dabartiniai lietuviski kiemai, paciai minciu mazoka, o ir aplamai, viena galva gerai, o kai dalinames mintimis, gal pradziai kazkokiais paveiksliukais sukauptais, kaip buvo mamagabi imetusi, tai vis maziau klaidu, daugiau minciu kiltu  ax.gif
Na norisi kazko tarpinio, ar gal maisyto, anglisko, italisko, prancuzisko misinio ir tinkancio ne hektarinem erdvem, bet kad ir medis augtu, ir vijokliai ant sienos. gal koks kampelis pavesingas dviese ar vienai kavutes isgerti, knygute paskaityti...
Tai ar yra tema ir as nerandu tik, ar tokia tema (net neisivaizduoju, kaip ji turi buti uzvadinta) neaktuali niekam?


Namu aplinka buvo kazkada, nebespeju dabar visose temose but tai ten retai beuzsuku. As kadangi nesizaviu "taisyklingu lietuvisku" apzeldinimu - o ten labai daug anksciau bent jau budavo kalbama kas tinka ir netinka - tai nelabai ir prigijau toj temoj smile.gif Vidagal daugiau ka gali pasakyti

As esu megeja 'misrainiu' - man svarbu kad augalai tiktu pagal ju poreikius (rugscia zeme megstantys su tokiais pat, saule megstantys sauleje), o ar tinka rozine spalva zydinti prie kazkokio kito augalo - man svarbu paciai patinka, o jau kaip ten "reikia" tai neidomu ax.gif

As isvis manau kad musuose labai daug yra prikurta taisykliu visose srityse, ir bet koks 'issisokimas' netoleruotinas...
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 04 19, 21:00)
Gal yra bendraminciu daugiau?  ax.gif 
As tai tikrai ir vijokliu noriu ant sienos, ir kazkaip man norisi ir krumo kokio arciau namo (bobute turi dideli jazmino kruva pavesingoje namo puseje, palei pat medinio namo langus ir nei pamatai nuo jo suskilinejo, nei namai supelijo, o jam tiek metu kiek man  doh.gif, tai manau, kad mano murinukas tikrai atlaikys  tongue.gif ), ir t.t. ir pan, nenoriu gelynu su tom rudom skeidrom, nenoriu alpinariumu su kriokliukais... zodziu, ka darom? ar nieko?  blush2.gif


As as as ir man idomu thumbup.gif
Name gyvenam jau 4 metai, jau atsikovojau rozyna prie namo, MB irgi sake - pamatams negerai doh.gif tai pamazu as ji 'vystau' hihihi.gif
Pasmane kiemas formuojamas nuo 0, tai kol viskas suaugs doh.gif Siemet terasa noriu jaukiau padaryt nei anksciau buvo, nes gelynams noriu leisti "susitupeti"
Uzsivedziau doh.gif
vakar su maze karpem tujas prie duru vazonuose kur isodinus:
user posted image
kadangi siaurine puse, sudetinga man 'svetingai' iejima suformuot - bet siemet minciu turiu- matysiu kas gausis smile.gif MB labai PRIES vazonus, bet planuoju as pries jo valia apstatyt laiptus vosokiausiais augaleliais - neismes gi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 04 20, 10:02)
groziu yra tenais tikrai  bigsmile.gif
gal zinote kaip is to puslapio issisaugoti nuotraukas kompiuteryje? Nes paprastai neleidzia smile.gif

O del temos pavadinimo, tai man visai patiko "Provansas ir klasika musu sodeliuose"  thumbup.gif


as darau taip blush2.gif
grazu vaizdeli nusistatau per centra ekrano, spaudziu klaviaturoj "print screen", tada atsidarau PAINT programa ir spaudziu Paste, tada reikiama vaizdeli issikerpu (nes uzpastina viso ekrano vaizda) ir ikeliu i nauja PAINT faila, kuri uzsisaugau kaip JPG faila... ax.gif
Atsakyti