Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

Ka turiu issaugojusi is forumu : http://www.forumhouse.ru/forum27/
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2011 04 19, 22:36)
Kalbam, kalbam!  thumbup.gif  As irgi visu tavo isvardintu dalyku nenoriu, o kaip apzeldinti kitaip - man miescionei sudetingas uzdavinys rolleyes.gif Jau reiktu pradet apzeldinimo darbus, bet vis dar nesiryztu imtis, taigi man toks temos posukis butu labai prie sirdies.  Jei kitoms pasirodytu, kad sitoj temoj nedera apie tai kalbet - tada gal kuriam nauja? Bandziau skaityt kitas temas, bet man ten visko tiek daug, kad galva susisuka...



QUOTE(Arvile' @ 2011 04 19, 22:41)
As uz tai, kad cia kalbetumete  4u.gif


Bet yra merginu ir su butais lyg ir g.gif Man atrodo negrazu apkrauti jas tais reikalais. Pagaliau yra kurioms si tema tinka, taciau ju kitoks aplinkos isivaizdavimas. Manau reikia gerbti kita pasirinkima ir nekisti cia to, kas kitiems nerupi g.gif
Tik jei visa tai ne man vienai aktualu, tai gal mergytes nesupyks, kad mes aptartumeme kur tema kuriame, ir kaip uzvadiname, as siuo klausimu neesu kurybinga blush2.gif
Svarstykle, as irgi ne nuo zagres, ir si karta zagre, tai geraja to zodzio prasme ax.gif Man tai labai sudetinga. Gal kad pe mazai gilinausi dar blush2.gif Na kur mamagabi, kai jos reikia doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 19, 20:52)
Bet yra merginu ir su butais lyg ir  g.gif  Man atrodo negrazu apkrauti jas tais reikalais. Pagaliau yra kurioms si tema tinka, taciau ju kitoks aplinkos isivaizdavimas.  Manau reikia gerbti kita pasirinkima ir nekisti cia to, kas kitiems nerupi  g.gif 
Tik jei visa tai ne man vienai aktualu, tai gal mergytes nesupyks, kad mes aptartumeme kur tema kuriame, ir kaip uzvadiname, as siuo klausimu neesu kurybinga  blush2.gif
Svarstykle, as irgi ne nuo zagres, ir si karta zagre, tai geraja to zodzio prasme  ax.gif  Man tai labai sudetinga. Gal kad pe mazai gilinausi dar  blush2.gif  Na kur mamagabi, kai jos reikia  doh.gif  biggrin.gif

Tai jau iseis, kad reikes dar viena tema sekti biggrin.gif As lyg ir nesiruosiu kazko imtis, bet nesu tikra, kad pamaciusi nesiimsiu biggrin.gif
Taigi, buciau uz tai, kad cia ir plepetume , manau tikrai visiems i nauda, jei ne dabar, tai ateiciai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 19 balandžio 2011 - 21:01
tai bet kokiu atveju tada tema turės būti Floroj, o kaip pavadinsite - jau jūsų valia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 04 19, 23:05)
tai bet kokiu atveju tada tema turės būti Floroj, o kaip pavadinsite - jau jūsų valia ax.gif

mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, griztu i buri ax.gif
Apzeldinimo tema man labai aktuali ir turbut butu geriau tam turet atskira tema g.gif , o pavadint reiktu protingai, kad nebutu prikista visokiu alpinariumu biggrin.gif

Mamagabi, nepavyko man uzsukt pas tave, bet geguzes 1d. vaziuoju i Vilniu savaitei, labai noreciau uzlekti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 19, 22:52)
Bet yra merginu ir su butais lyg ir  g.gif  Man atrodo negrazu apkrauti jas tais reikalais. Pagaliau yra kurioms si tema tinka, taciau ju kitoks aplinkos isivaizdavimas.  Manau reikia gerbti kita pasirinkima ir nekisti cia to, kas kitiems nerupi  g.gif 
Tik jei visa tai ne man vienai aktualu, tai gal mergytes nesupyks, kad mes aptartumeme kur tema kuriame, ir kaip uzvadiname, as siuo klausimu neesu kurybinga  blush2.gif
Svarstykle, as irgi ne nuo zagres, ir si karta zagre, tai geraja to zodzio prasme  ax.gif  Man tai labai sudetinga. Gal kad pe mazai gilinausi dar  blush2.gif  Na kur mamagabi, kai jos reikia  doh.gif  biggrin.gif

Pasakysiu is patirties, kai jau per dvi temas teks begiot, nebespesi, ir naudos maziau bus, arba galu gale vienos neskaitysi... Labai butu smagu cia ir plepet, taigi sios temos pavadinimas neapibrezia, kas tie namai, tai ir isore liecia (mano manymu) bigsmile.gif
O protingos skaitytojos, tiesiog nesigilins i tas zinutes, kurios joms nerupi, o skaitys joms reikalinga informacija... thumbup.gif
As uz tai, kad CIA plepetumem...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šeima iš 5: 19 balandžio 2011 - 21:30
Na bet čia daugiau interjero tema, ir tuo labiau skyrelis. Jei apie apželdinimą bus nedaug, tai nieko, jei daugiau, neatitiks taisyklių.
Atsakyti
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 04 19, 23:29)
Pasakysiu is patirties, kai jau per dvi temas teks begiot, nebespesi, ir naudos maziau bus, arba galu gale vienos neskaitysi... Labai butu smagu cia ir plepet, taigi sios temos pavadinimas neapibrezia, kas tie namai, tai ir isore liecia (mano manymu) bigsmile.gif
O protingos skaitytojos, tiesiog nesigilins i tas zinutes, kurios joms nerupi, o skaitys joms reikalinga informacija... thumbup.gif
As uz tai, kad CIA plepetumem...

Moderatore man rodos jau paaiskino, kad apie apzeldinima reikia kalbeti tinkamoje tam temoje g.gif Nedarom misraines tada cia. Abi temos nemanau, kad bus priplepamos per pora dienu, tai kam kas aktualu, tai ten ir skaitysime.
Tai, kaip uzvadinti tema, kaip sake RK, kad nekiltu minciu apie alpinariuma biggrin.gif ? Klasikiniai sodai - per drasu? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 19 balandžio 2011 - 21:49
QUOTE(Cobre @ 2011 04 19, 22:47)

Tai, kaip uzvadinti tema, kaip sake RK, kad nekiltu minciu apie alpinariuma  biggrin.gif ? Klasikiniai sodai - per drasu?  blush2.gif



TAI SUGALVOJAM TADA TA PAVADINIMA bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 19, 18:56)
Na norisi kazko tarpinio, ar gal maisyto, anglisko, italisko, prancuzisko misinio ir tinkancio ne hektarinem erdvem, bet kad ir medis augtu, ir vijokliai ant sienos. gal koks kampelis pavesingas dviese ar vienai kavutes isgerti, knygute paskaityti...
Tai ar yra tema ir as nerandu tik, ar tokia tema (net neisivaizduoju, kaip ji turi buti uzvadinta) neaktuali niekam?

Labas,man,man aktuali mano sklypelis bus nedidukas,o noriu visko biggrin.gif tokio svajonių sodelio,kiemelio wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 20 balandžio 2011 - 08:05
Labas rytas 4u.gif
Provansas ir klasika mūsų kiemeliuose biggrin.gif
Atsakyti