Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(indrusep @ 2011 06 21, 09:56)
O Rietavo turgus cia tas pats automobiliu turgus ar ne?


Ir as buvau pirma (be tikrai ne paskutini) karta -taip, tas pats http://www.rietavoturgus.lt/
Is tikruju ten tu sendaikciu ne tiek daug ir yra, pirma karta perejus visas eiles sugebejau pamatyt tik lentynele ir viena lempa, va eidama trecia ar ketvirta karta akys vis uz kazko uzkliudavo -reikia labai atidziai ziuret ir pasiknist, pvz indu rinkini visai atsitiktinai uzmaciau -pardavinejo vyrai zoliapjoves ir ziuriu ant zemes dezute kazkokia su islindusiu puodelio krasteliu, pradejau ziuret kas ten -o pasirodo tarp laikrasciu visas pietu rinkinys pasleptas, ot sakiau nevyke pardavinetojai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 21 birželio 2011 - 10:06
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 21, 11:06)
Ir as buvau pirma (be tikrai ne paskutini) karta -taip, tas pats http://www.rietavoturgus.lt/
Is tikruju ten tu sendaikciu ne tiek daug ir yra, pirma karta perejus visas eiles sugebejau pamatyt tik lentynele ir viena lempa, va eidama trecia ar ketvirta karta akys vis uz kazko uzkliudavo -reikia labai atidziai ziuret ir pasiknist, pvz indu rinkini visai atsitiktinai uzmaciau -pardavinejo vyrai zoliapjoves ir ziuriu ant zemes dezute kazkokia su islindusiu puodelio krasteliu, pradejau ziuret kas ten -o pasirodo tarp laikrasciu visas pietu rinkinys pasleptas, ot sakiau nevyke pardavinetojai  biggrin.gif

Liniuxxx, kiek pamokėjot už servizą?
Puikūs grobiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2011 06 21, 10:14)
Liniuxxx, kiek pamokėjot už servizą?
Puikūs grobiai thumbup.gif


Kavinukas pirktas ir vienos vietos uz 12lt, o visi kiti indai (25vnt) po derybu kainavo 100lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 21, 11:17)
Kavinukas pirktas ir vienos vietos uz 12lt, o visi kiti indai (25vnt) po derybu kainavo 100lt ax.gif

Super smile.gif
Aš čia pat, forume, nukoviau villeroy & boch serviziuką (85Lt), gaila, kad nepilnas komplektas, bet susirinskiu kaip nors visą biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 21, 09:48)
Aciu, mergaites 4u.gif

Paveikslu tikrai yra, tik ziurint ko tiksliai ieskosit ax.gif
user posted image
As siais labai esu patenkinta thumbup.gif


gal tiksliai isduosit,kur paveiksliukai ax.gif
Papildyta:
na pasigyrsiu ir as,pirkau dvi molines lekste,kabinamas ant sienos virtuvej,sumokejau 50litu uz abi
user posted image

cia mokejau ryskiai daugiau,tai bus svetaines puosmena,nes gamintojas1600m

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo girene: 21 birželio 2011 - 11:26
Linuxxx, nerealus pirkiniai, o ten baldu buna? 4u.gif man irgi is kauno reiketu vaziuoti, kiek mazdaug ten laiko kol nuvaziuoji?
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 06 21,
cia mokejau ryskiai daugiau,tai bus svetaines puosmena,nes gamintojas1600m

[url=http://www.part.lt/perziura/698f53695409806a050b3245bafb2677790.JPG)

uz 1600 metus turetum pakloti zveri, o ne pinigus smile.gif gali buti, kad gamykla veikia nuo 1600 metu, jei kazkokie tokie metai ant induku parasyti. As ne kolekcininke, galiu ir klysti, juolab, kai nezinau apie kokius didesnius pinigus kalbi, bet mano turimu indu irgi yra metai tarkime 18xx, bet tai ne pagaminimo metai, pagaminta kiek mazdaug atsekiau apie 1950'uosius metus smile.gif. Siaip jei tikrai butu 1600, tai jau manau kaina butu ne po 1000 euru uz vieneta smile.gif, o ir stilius ne tu metu g.gif ir man atrodo, kad popierius jau turetum tureti kazka tokio patvirtinancius g.gif
Atsakyti
Tikrai skaičiau forumuose kad būna baldų.
O km. ten maždaug 180-200 km. Maps pažiūrėkite, nes ten kokie 2 km nuo Rietavo link Plungės važiuojant
Atsakyti
Saunu,kad yra vaizdeliu nauju smile.gif ,as ykeliu kaip dabar mano virtuve atrodo.
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti