Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(Cobre @ 2011 06 18, 15:23)
Nei gerai, nei blogai  mirksiukas.gif  smile.gif  Jei taip norisi, tai blogo tame nieko nera, svarbu nepersudyti su medzio gausa ir nepadaryti labai sunkaus inerjero. Velgi, net ir pavyzdziuose pilna "sunkiasvoriu" interjeru. Zodziu viskas priklauso nuo norimo galutinio rezultato, nuo to kas labiau prie dusios.

visvien pasiklausiu,nes nelabai draugauju su menu,kuryba,todel kartais sunku paciai sprest
baldai jau nupirkti.zodz,bandau kazka islauzt.o kaip gausis,pasirodysiu
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 06 18, 17:46)
visvien pasiklausiu,nes nelabai draugauju su menu,kuryba,todel kartais sunku paciai sprest
baldai jau nupirkti.zodz,bandau kazka islauzt.o kaip gausis,pasirodysiu

Tai tada paprasciausiai, jei jau atrodys paciai per tamsu ar labai jau nyku (man nuo medzio gausos toks ispudis kartais buna), tai kilimas, uzuolaidos gales pakeisti reikala. O jei ir tai nedziugintu, tai nusviesinsi balkius mirksiukas.gif Nemesi juk baldu lauk smile.gif . Siaip cia ir nuo zmogaus charakterio priklauso, kokia nuotaika jis nori sukurti tam tikroje patalpoje. Tarkime miegamasis musu bus gana paprastas, neryskus ir medzio bus gana gausiai. Mane tokia monotoniska aplinka miegamajame visai gerai nuteikia, padeda atsipalaiduoti. Kitose patalpose gal ir nesinoretu sukurti tokios atmosferos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 18 birželio 2011 - 15:57
QUOTE(Cobre @ 2011 06 18, 15:56)
Tai tada paprasciausiai, jei jau atrodys paciai per tamsu ar labai jau nyku (man nuo medzio gausos toks ispudis kartais buna), tai kilimas, uzuolaidos gales pakeisti reikala. O jei ir tai nedziugintu, tai nusviesinsi balkius  mirksiukas.gif  Nemesi juk baldu lauk  smile.gif . Siaip cia ir nuo zmogaus charakterio priklauso, kokia nuotaika jis nori sukurti tam tikroje patalpoje. Tarkime miegamasis musu bus gana paprastas, neryskus ir medzio bus gana gausiai. Mane tokia monotoniska aplinka miegamajame visai gerai nuteikia, padeda atsipalaiduoti. Kitose patalpose gal ir nesinoretu sukurti tokios atmosferos  blush2.gif

kai matysiu bendra vaizda,tada spresiu.nes mintyse lyg susikuriu vaizda,paskui jis neatitinka tikroves.nebus daug medzio gausos,nes knygu tik spinta bus,minksta dalis,o erdve 30kv/m
Atsakyti
Aciu, palengvejo, neuzsakinesiu tu tamsiu duru karsta.gif bet va del sienu spalvos tai niekaip negaliu apsispresti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 06 18, 19:46)
Aciu, palengvejo, neuzsakinesiu tu tamsiu duru  karsta.gif bet va del sienu spalvos tai niekaip negaliu apsispresti  g.gif


galima imt medines duris balinto medzio, bus nei visai baltos nei visai medines.
Jei baldai bus visai klasikiniai - grazu kremines, sendintos.
Na variantu aibe, viskas priklauso nuo jusu finansiniu galimybiu ax.gif
Atsakyti
Planuoju gelsvos ar kremines spalvos viruvini, na o kiti badai (cia toj pacioj erdvej)bus naturalaus medzio, tai duris reiketu virtuvinio spalvos jei sviesias g.gif
Atsakyti
Na ir sparciai pajudinot sita temute thumbup.gif
Aciu visoms,pasidalinusioms namu isores nuotraukelemis 4u.gif jau lyg ir ideja gimsta thumbup.gif

Ne viena karta sitoj temoj buvo idetos spalvu paletes. Is kur jas imat? Noreciau issirinkti jau vidaus spalvu gama bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(miele @ 2011 06 19, 08:30)
Ne viena karta sitoj temoj buvo idetos spalvu paletes. Is kur jas imat? Noreciau issirinkti jau vidaus spalvu gama  bigsmile.gif

pirmam lape maciau,paziurekit,ar tokios jums reikia,kur nuorodos sukeltos
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 06 18, 23:34)
Planuoju gelsvos ar kremines spalvos viruvini, na o kiti badai (cia toj pacioj erdvej)bus naturalaus medzio, tai duris reiketu virtuvinio spalvos jei sviesias  g.gif


neprisiriškit prie baldų, praeis 10metų ir virtuvinis pasikeis, o va duris pakeist bus ne taip lengva...
Aš duris derinčiau su langais.
O dėl sienų spalvos - kaip jau ir rašė kelios mamos - imkit kuo mažiau spalvų, praktiškai visą pirmą aukštą ir laiptinę galima dažyti viena spalva arba vos keičiant pasirinktosios atspalvius.
Aš kažkada turėjau visą pirmą aukštą visiškai baltą, ale trinktelėjo kažkas į galvą ir išdažiau skirtingom spalvom doh.gif
Dabar vėl grįžčiau prie baltos wub.gif
Papildyta:
QUOTE(miele @ 2011 06 19, 09:30)
Na ir sparciai pajudinot sita temute  thumbup.gif
Aciu visoms,pasidalinusioms namu isores nuotraukelemis  4u.gif jau lyg ir ideja gimsta  thumbup.gif

Ne viena karta sitoj temoj buvo idetos spalvu paletes. Is kur jas imat? Noreciau issirinkti jau vidaus spalvu gama  bigsmile.gif


kokios idėjos gimsta, pasidalinkit.
Man va irgi fasado darbai laukia.
Namas visiškai klasikinis, dvišlaitis. Nesugalvojam su vyru kaip čia gražiau padarius.
Man gražiausia tai klinkeliu mūryta, ale pamato nebėr kur tą klinkerio plytą sodint, o plytelėm kaimynas namą apklijavo, tai po žiemos plytelės kai kurios nuo sienų nušokinėjo...
Va dėl to kažkaip baisoka tom plytelėm klijuot doh.gif
Atsakyti
Siandien baige slifuoti balkius ax.gif kuo dabat juos reikia padengti, noriu matiniu, balkiai bus ne tik ant lubu, bet ir vertikaliu bus iki grindu, tai noretusi, kad nesimatytu pirstu anspaudu g.gif
Atsakyti
Apsilankiau sekmadieni Rietavo lobyne -oj kiek geru dalyku namams papirkau, sakiau kiekviena savaite su malonumu ten vaziuociau jei tik galeciau, nes kruva pinigu sutaupyciau namu irengimui thumbup.gif
Gavau uzsakytus tapetus miegamajam -nu nepatinka visiskai, tai mesiu i sona ir greit alternatyva reik galvot doh.gif
Atsakyti
Ka gero gavai Rietave?
Atsakyti