Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(Mupi @ 2011 06 17, 19:25)
Na manau, kad pribrendo reikalas ne tik skaityti ir grozetis bet ir paprasyti pagalbos  ax.gif Idedu savo pirmo auksti plana, bukit geros patarkit, kaip daryti su sienu spalva, erdve vientisa, is pirmo auksto eina atviri  laitai i antra ir i rusi, tai taip iseina, kad spalva visur vienoda  g.gif Kaireje puseje, toje nisoje  numatoma virtuve, gal padetumet issidelioti baldus  rolleyes.gif Virtuve planuoju balta i gelsvuma, masyvo fasadu. Ir dar del duru, ar abiejuose aukstuose turi buti tokios pat spalvos durys  g.gif
Labai busiu dekinga uz visus pasiulymus  smile.gif
user posted image


O virtuve bus iki lango ar visa ta siena ? Kur stala planuojate? Kur svetaines baldai bus?

Del spalvos tikrai daryciau viska viena splava ir kuo svesesne, kad butu tik sveisu ir butu tik fonu. Visa kita paveikslai, uzuolaidos , pagalveles...butu pagrindines spalvos

IMHO rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 06 17, 20:41)
O virtuve bus iki lango ar visa ta siena ? Kur stala planuojate? Kur svetaines baldai bus?

Del spalvos tikrai daryciau viska viena splava ir kuo svesesne, kad butu tik sveisu ir butu tik fonu. Visa kita paveikslai, uzuolaidos , pagalveles...butu pagrindines spalvos

IMHO rolleyes.gif

Viruve planuoju visa siena L tipo, bet galima ir iki kito lango uzsukus pratesti. Viduryje planuoju stala (stala azuolini ovalu jau turiu sena), salai manau vietos mazok viruves erdve 13kv.m.
Na del spalvos, jeigu virtuves baldai bus sviesus baltas i gelsvuma, tai sienos kokios turetu buti, naturalus azuolo stalas (manau ir kedes tokios turetu buti ax.gif , tada koki stlavirsi rinktis, juk dar plyteles ant sienos ir grindu, nesinori prisimakalot su tom splvom.
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 06 17, 20:39)
Viena spalva, tai maziau galvos kvarsinimo, graziau ir manau, kad visaip, kaip lengviau paskui kazka derinant. Taip, kad tai geras sprendimas. Nebent atspalvius kiek pakeisti, atsizvelgiant i patalpos apsvietima. Siaip pasigalvok kokiu spalvu baldu noretum, tekstileje kokios spalvos tau mielesnes ir jau prie ju gal reiktu paderinti kazkokia neutralesne spalva.
Virtuves asmeniskai man labai nepatinka, kai buna visiskai sujungtos su svetaine, na noretusi nors kazkiek atskirti, ar tai truputi pertvarele kazkokia, ar tai spinteles sukti ir i svetaines puse jas aukstintas daryti. Bent jau as pratesciau kazkiek tikriausiai vonios sienele, kad ir toje vietoje virtuve butu tarsi nisoje ir i atsiradusi kampa kisciau saldytuva. Toliau, kiek suprantu ten butu ventiliacijos angos, tai automatiskai protingiausia butu virykle statyti. na o  jau vis kita pagal fantazija, darysi ten sala ar ne, cia jau nuo noro ir poreikio priklauso. Bent jau man tai kuo labiau atsiskiria nuo svetaines, tuo mieliau, o kitiems tai kaip tik nepatinka. Skonio reikalas jau cia.
Durys aisku, kad gali buti ne vienodos. Pas mus taip ir yra. Bet ne todel, kad man grazu, bet tai tiesiog uzsitesusiu statybu padarinys  doh.gif Zodziu istorija ilga, bet patikek, vienodos durys tikrai graziau atrodo. Aplamai, kuo maziau misraines namuose, tuo man jie  dailiau ir elegantiskiau atrodo. Prisimaklinti galima veliau su tekstile. Ir kuo paprastesnis ir vienodesnis fonas, tuo drasiau galima zaisti detalemis.

Pertvareles daryti negaliu, jau dabar manau, kad ir saldytuvo nelabai galiu ten statyti, nes pasidariau per mazai langu unsure.gif todel bijau, kad saldytuvas dar labiau uzgos sviesa g.gif todel manau ji nugrusti i ta kampa deiniau nuo lango, tik nezinau ar patogu bus darineti g.gif Dar labai indauja virtuveje noreciau italpinti ax.gif Del tos pacios priezasties, sviesos stokos, noreciau sviesiu duru, kas visai netiks man antrame aukste unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 17 birželio 2011 - 20:07
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 17, 17:14)
Naaa, merginos, negadinam grazios temos  4u.gif

Atejau paprasyt patarimo -zinau, kad ne viena restauravot baldus, taigis prisiskaiciau patarimu ir bandau prikelt senam gyvenimui komoda ax.gif  ar teisingai darau -nusveciau pavirsiu, patepu vietas su vasku ir dazau su aliejiniais dazais, kuriuos nudziuvusius dar sveiciu su kempinele, kad atsivertu senas medienos sluoksnis smile.gif  tik va kaip normaliai nudazyt ta pavirsiu, kad tu baisiu dazu smotu nesimatytu blush2.gif Galbut kuri patyrusi patarsit blush2.gif


ar nebuvom baldu restauravimo temoj susitikusios?
as irgi vis renku informacija kaip restauruoti senajaji komplektuka baldu.
Cia Klaipedoj vienoj parduotuvej sutikau moteryte, kuri prekiauja medienos apdailos produktais ir pati pagal issilavinima yra medienos technologe, tai visokiu idomiu dalyku papasakojo.
O va viena tokia man nauja zinia buvo ta, kad yra naujoviskas lakas su vasku, yra keliu spalvu ir kai lakuoji tai medzio rieves tos spalvos labiau igeria. Kuo daugiau sluoksniu lakuoji, tuo spalva intensyvesne. Tai gal sis produktas tau butu iseitis jei tu nori vaskuot, o po to dar dazyt g.gif Ir dar, kaip kibs dazai ant vasko g.gif
O pas tave ar buvo komodos lukstas atsokes? pas mane va tokia problema ir kol kas nzn kaip sprest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 06 17, 22:05)

Pertvareles daryti negaliu, jau dabar manau, kad ir saldytuvo nelabai galiu ten statyti, nes pasidariau per mazai langu  unsure.gif todel bijau, kad saldytuvas dar labiau uzgos sviesa  g.gif todel manau ji nugrusti i ta kampa deiniau nuo lango, tik nezinau ar patogu bus darineti  g.gif Dar labai indauja virtuveje noreciau italpinti  ax.gif  Del tos pacios priezasties, sviesos stokos, noreciau sviesiu duru, kas visai netiks man antrame aukste  unsure.gif

pagal mane tai ta nediduke sienele nieko nesugadintu ir neuzstotu. bet tau vietoje geriau matyti.
Kodel virsuje netiks sviesios durys?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 17, 21:30)
pagal mane tai ta nediduke sienele nieko nesugadintu ir neuzstotu. bet tau vietoje geriau matyti.
Kodel virsuje netiks sviesios durys?

Ten bus atviru mediniu konstrtukciju(balkiai, stygos) kurios bus tamsiai beicuotos, mastau duru spalva derinti prie ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 06 17, 22:33)
Ten bus atviru mediniu konstrtukciju(balkiai, stygos) kurios bus tamsiai beicuotos, mastau duru spalva derinti prie ju  g.gif

na tikrai nera butina taip daryti. Jei jau norisi derinti, tai gal galima derinti prie grindu, palangiu ir pan.

Tarkime cia nelabai vykes pvz, bet na vaizduoteje patamsink medines konstrukcijas ir nubalink angas ir duris, tikrai nesipjautu absoliuciai ir dar plius butu vientisumas su pirmo auksto durimis. neprasautum, o ir niurumo nebutu, kaip gali netycia nutikti nutamsinus medines konstrukcijas ir duris. Bent jau, kad blogiau nenutiktu, tai faktas smile.gif

per didele nuotrauka, tai imesiu tik nuoroda mirksiukas.gif

http://lh5.ggpht.com.....werk wall.jpg
Papildyta:
Va, radau kazka tinkamesnio, kur nereikia spalvinti mintyse biggrin.gif Tamsios durys manau vaizda padarytu niuresni .

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 17 birželio 2011 - 20:44
QUOTE(Cobre @ 2011 06 17, 18:18)
Na ir kuri is musu dabar fainesne  biggrin.gif

Manau ne del to tu cia sedi, kad fainesne pasirodyt, nors ka gali zinot...
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 18, 00:34)
Manau ne del to tu cia sedi, kad fainesne pasirodyt, nors ka gali zinot...

Manyk smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras merginos.

Seniai jau buvau užsukusi pas jus. 4u.gif Na bet kaip matau temėlė miela daug kam likus, bėdelės ir klausimėliai natūralus ir žmoniški kaip ir pas visas… mirksiukas.gif Kai kuriu komentatorių ir patarėjų mentalitetas tai pat tas pats išlikęs. ax.gif Na bet gal taip ir idomiau gyventi biggrin.gif
Truputi ne i tema užklausiu, bet ar vasarėle jau pajutote nors kiek? Tiesa visas su artėjančia ilgiausia vasaros naktimi wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 06 17, 20:33)
Ten bus atviru mediniu konstrtukciju(balkiai, stygos) kurios bus tamsiai beicuotos, mastau duru spalva derinti prie ju  g.gif

jokiu budu nereikia duru derinti prie balkiu. Duris darykite tokias, kokios jums graziau. O grazesniu uz baltas turbut nera biggrin.gif .
Pas mus durys baltos, grindjuostes baltos, parketas rudas ir balkiai tokie pat (medaus spalvos). Jei dar ir durys butu tokios pat spalvos, atrodytu katastrofiskai schmoll.gif .
Paskutinis Cobre pavyzdelis labai gerai tai iliustruoja.
Atsakyti
o sakykit,pas mane ir treciam aukste bus balkiu,gal ne tiek daug,kiek paskutinej foto.ir as bandau derint prie ju azuolo masyvo baldus.ar gerai darau?sienu tonas labai sviesus
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 06 18, 15:55)
o sakykit,pas mane ir treciam aukste bus balkiu,gal ne tiek daug,kiek paskutinej foto.ir as bandau derint prie ju azuolo masyvo baldus.ar gerai darau?sienu tonas labai sviesus

Nei gerai, nei blogai mirksiukas.gif smile.gif Jei taip norisi, tai blogo tame nieko nera, svarbu nepersudyti su medzio gausa ir nepadaryti labai sunkaus inerjero. Velgi, net ir pavyzdziuose pilna "sunkiasvoriu" interjeru. Zodziu viskas priklauso nuo norimo galutinio rezultato, nuo to kas labiau prie dusios.
Atsakyti