Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(kvietkas @ 2011 06 17, 13:21)
cia ant manes cobre uzvaziavo biggrin.gif ale as nesupykau, nes savo laimei, esu nejautri biggrin.gif ir man visai negeda del tu savo

Ai, ne ant taves konkreciai, nes ziuriu buvo vos ne pritarianciu, tai galvoju, kai vienai taip susirodo (na va is sono tai ir man visada paprasta, bet kai paciai reikia, tai buna, kad imi ir uzsiciklini biggrin.gif ), tai suprantama, bet jei ir dar kazkam, tada jau kyla mintis apie tingejima pasipaisyti su piestuku tiesiog ant popieriaus lapo. Na jei negali zmogui teisingai patarti, tai ir patylek tada.
Aciu uz nejautruma, as pati irgi jau uzgrudinta biggrin.gif O geda ir neturejo buti, ne vaiku darzelis juk. As va kitoje temoje absoliuciai zalia ir man negeda nei kvailu klausimu uzdavineti, nei atsakymu tonas man rupi, svarbu aplamai atsakyma gauti. Zodziu, pravaziavom, kalbames apie reikalus toliau.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 17, 11:17)

Nesupykau, bet galiu ir pykti, tiesa?  biggrin.gif Ir po tokiu postu galiu ir bijoti savo nuomone pasakyti  biggrin.gif  Daugiau nesiplesiu ta tema.  Visos pretenzijos priimamos i az, kad cia ateityje temos netersti, nes ji taps nebeidomi ir tikrai nerezultatyvi, jei cia vel eilini karta i asmeniskumus nugrybausim ir turgu vel padarysim.


gali biggrin.gif 4u.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 06 17, 11:37)
Aciu uz nejautruma, as pati irgi jau uzgrudinta  biggrin.gif


zadejau parasyt tokia viena teorija...bet tiek to ...pritarsiu nuomonei nesiplesti sia tema.... rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, ateinu pas jus pasibedavot...
pamenat mano dukros kambarį? buvau įkelus foto toks ryškiai rožinis buvo.
Tai po ilgų bandymų nudažyt sienas ir (mano nuomone del apdailininkų kaltes) sugadintų medžiagų ir brangių dažų, turiu tas pačias sienas tapetuot doh.gif
Niekas nebeapsiima taisyti pridirbto broko, arba taisymo kaina labai jau didele, man finansiškai nebenaudinga gaunas...
Na pasibėdavojau, o dabar jau klausiu Jūsų: kur užmatėt gražių švelnių tapetų? Geriau Klaipėjoje arba aplink ją.
Jau užsisakiau mergaitės kambariui užuolaidas, jo beveik baltos, su vos vis kreminiu rašteliu, tai kokie tapetai derėtų?
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 06 17, 12:00)
nesupyk  4u.gif , Cobre, bet man toks tonas kvepia tuom, kad zmogus, paskui gali bijoti ir paklausti ko nors...o tada rezultate apmirsta temele ir nebeidomu ir neberezultatyvu pasidaro... ax.gif

Man irgi seniau uzkliuvo Cobres toks grubumas bendraujant, kaip kaimo boba kad leptels kartais, bet zmogaus gi nepakeisi.
Nesupyk, Cobre, visokiu zmoniu reikia biggrin.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 06 17, 12:37)
Na jei negali zmogui teisingai patarti, tai ir patylek tada.


Nu zinai ka doh.gif .
Atsakyti
moterys,nesipykit,tokia miela akiai tema,malonu visad cia uzeit


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 06 17, 15:22)
moterys,nesipykit,tokia miela akiai tema,malonu visad cia uzeit
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kaip suprantu, nieks nei ant nieko nepyksta ax.gif

Taip, tema labai miela smile.gif
Atsakyti
Naaa, merginos, negadinam grazios temos 4u.gif

Atejau paprasyt patarimo -zinau, kad ne viena restauravot baldus, taigis prisiskaiciau patarimu ir bandau prikelt senam gyvenimui komoda ax.gif ar teisingai darau -nusveciau pavirsiu, patepu vietas su vasku ir dazau su aliejiniais dazais, kuriuos nudziuvusius dar sveiciu su kempinele, kad atsivertu senas medienos sluoksnis smile.gif tik va kaip normaliai nudazyt ta pavirsiu, kad tu baisiu dazu smotu nesimatytu blush2.gif Galbut kuri patyrusi patarsit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 17, 16:07)
*Man irgi seniau uzkliuvo Cobres toks grubumas bendraujant, kaip kaimo boba kad leptels kartais, bet zmogaus gi nepakeisi.
Nesupyk, Cobre, visokiu zmoniu reikia biggrin.gif



Na ir kuri is musu dabar fainesne biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 17, 18:14)
Naaa, merginos, negadinam grazios temos  4u.gif

Atejau paprasyt patarimo -zinau, kad ne viena restauravot baldus, taigis prisiskaiciau patarimu ir bandau prikelt senam gyvenimui komoda ax.gif  ar teisingai darau -nusveciau pavirsiu, patepu vietas su vasku ir dazau su aliejiniais dazais, kuriuos nudziuvusius dar sveiciu su kempinele, kad atsivertu senas medienos sluoksnis smile.gif  tik va kaip normaliai nudazyt ta pavirsiu, kad tu baisiu dazu smotu nesimatytu blush2.gif Galbut kuri patyrusi patarsit blush2.gif


As restauravau, tik ne taip, kaip pas tave. Man reikejo lakuoti nemazus pavirsius. tai galiausiai atidaviau juos baldziui, kad nupurkstu, nes tu suoru buciau neivengusi nei su teptuku, nei su voleliu. Bet gal tavo atveju volelis geriau butu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 17, 16:58)
Kaip suprantu, nieks nei ant nieko nepyksta ax.gif

Taip, tema labai miela smile.gif


Ai, tema superine. Cobre irgi biggrin.gif bigsmile.gif Na kaip be jos wub.gif

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 17, 17:14)
Naaa, merginos, negadinam grazios temos  4u.gif

Atejau paprasyt patarimo -zinau, kad ne viena restauravot baldus, taigis prisiskaiciau patarimu ir bandau prikelt senam gyvenimui komoda ax.gif  ar teisingai darau -nusveciau pavirsiu, patepu vietas su vasku ir dazau su aliejiniais dazais, kuriuos nudziuvusius dar sveiciu su kempinele, kad atsivertu senas medienos sluoksnis smile.gif  tik va kaip normaliai nudazyt ta pavirsiu, kad tu baisiu dazu smotu nesimatytu blush2.gif Galbut kuri patyrusi patarsit blush2.gif


O kadel ne akriliniais dazais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 17, 17:18)
Bet gal tavo atveju volelis geriau butu?  g.gif


bandziau teptuku, bandziau voleliu -galiausiai dabar dazau su kempine, ziuriu kad geriausiai gaunasi biggrin.gif

QUOTE(Iriska @ 2011 06 17, 17:34)
O kadel ne akriliniais dazais? g.gif


taip taip, akriliniais, ne taip parasiau blush2.gif
Atsakyti
Na manau, kad pribrendo reikalas ne tik skaityti ir grozetis bet ir paprasyti pagalbos ax.gif Idedu savo pirmo auksti plana, bukit geros patarkit, kaip daryti su sienu spalva, erdve vientisa, is pirmo auksto eina atviri laitai i antra ir i rusi, tai taip iseina, kad spalva visur vienoda g.gif Kaireje puseje, toje nisoje numatoma virtuve, gal padetumet issidelioti baldus rolleyes.gif Virtuve planuoju balta i gelsvuma, masyvo fasadu. Ir dar del duru, ar abiejuose aukstuose turi buti tokios pat spalvos durys g.gif
Labai busiu dekinga uz visus pasiulymus smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 06 17, 20:25)
Na manau, kad pribrendo reikalas ne tik skaityti ir grozetis bet ir paprasyti pagalbos  ax.gif Idedu savo pirmo auksti plana, bukit geros patarkit, kaip daryti su sienu spalva, erdve vientisa, is pirmo auksto eina atviri  laitai i antra ir i rusi, tai taip iseina, kad spalva visur vienoda  g.gif Kaireje puseje, toje nisoje  numatoma virtuve, gal padetumet issidelioti baldus  rolleyes.gif Virtuve planuoju balta i gelsvuma, masyvo fasadu. Ir dar del duru, ar abiejuose aukstuose turi buti tokios pat spalvos durys  g.gif
Labai busiu dekinga uz visus pasiulymus  smile.gif
user posted image

Viena spalva, tai maziau galvos kvarsinimo, graziau ir manau, kad visaip, kaip lengviau paskui kazka derinant. Taip, kad tai geras sprendimas. Nebent atspalvius kiek pakeisti, atsizvelgiant i patalpos apsvietima. Siaip pasigalvok kokiu spalvu baldu noretum, tekstileje kokios spalvos tau mielesnes ir jau prie ju gal reiktu paderinti kazkokia neutralesne spalva.
Virtuves asmeniskai man labai nepatinka, kai buna visiskai sujungtos su svetaine, na noretusi nors kazkiek atskirti, ar tai truputi pertvarele kazkokia, ar tai spinteles sukti ir i svetaines puse jas aukstintas daryti. Bent jau as pratesciau kazkiek tikriausiai vonios sienele, kad ir toje vietoje virtuve butu tarsi nisoje ir i atsiradusi kampa kisciau saldytuva. Toliau, kiek suprantu ten butu ventiliacijos angos, tai automatiskai protingiausia butu virykle statyti. na o jau vis kita pagal fantazija, darysi ten sala ar ne, cia jau nuo noro ir poreikio priklauso. Bent jau man tai kuo labiau atsiskiria nuo svetaines, tuo mieliau, o kitiems tai kaip tik nepatinka. Skonio reikalas jau cia.
Durys aisku, kad gali buti ne vienodos. Pas mus taip ir yra. Bet ne todel, kad man grazu, bet tai tiesiog uzsitesusiu statybu padarinys doh.gif Zodziu istorija ilga, bet patikek, vienodos durys tikrai graziau atrodo. Aplamai, kuo maziau misraines namuose, tuo man jie dailiau ir elegantiskiau atrodo. Prisimaklinti galima veliau su tekstile. Ir kuo paprastesnis ir vienodesnis fonas, tuo drasiau galima zaisti detalemis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 17 birželio 2011 - 19:41