Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

vau......
medis?
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 06 15, 12:21)

cia koki medi turit galvoj? blush2.gif jei apie virtuves baldus, tai deja ne medis, dazytas MDF'as ar kaip jis ten unsure.gif
Atsakyti
O as maniau kad tik medzio baldai gali buti su tokiais ipjovimais, ar kaip cia pasakyti, -pagilejimais:))
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 06 15, 13:18)
sveikutes,



bigsmile.gif tik man maišytuvas toks vienišas karys šviesiame fone blush2.gif kur plyteles pirkot ir kiek pakainavo ax.gif

palaukim visagalės Mamagabi gal prikabins užuolaidą rolleyes.gif bet jei užuolaida kabint dešinėje kažkaip dingsta "centras", nes visas svoris dešinėje ir virtuvinis ir užuolaidos (nelabai čia aš turbūt aiškiai blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2011 06 15, 12:38)
bigsmile.gif  tik man maišytuvas toks vienišas karys šviesiame fone  blush2.gif kur plyteles pirkot ir kiek pakainavo  ax.gif

palaukim visagalės Mamagabi gal prikabins užuolaidą  rolleyes.gif bet jei užuolaida kabint dešinėje kažkaip dingsta "centras", nes visas svoris dešinėje ir virtuvinis ir užuolaidos (nelabai čia aš turbūt aiškiai  blush2.gif )

maisytuvas tokios spalvos, kaip apatiniu spinteliu rankeneles..
plyteles pirkau Iris, lenkiskos, berods 65 lt/kv..liko viena ciela dezute, t.y. lygiai puse kvadrato, nes parduotuvej kaip tik liepe uzmest puse kvadrato doh.gif

sutinku, kad graziau butu i abi puses paristos uzuolaidos, bet langas kaireje atsiremia i sienos kampa..ir graziai parist jas butu sudetinga, nes uzdengtu man puse lango g.gif
Atsakyti
Pasikartosiu, bet kvietkas virtuve man wub.gif
Atsakyti
Labai grazi virtuve wub.gif kas gamino g.gif mano galva tos uzuolaidos is desines jums tukdys, nebu labai praktiska unsure.gif gal bandykit kokia austrijete g.gif
Atsakyti
Kalbant apie uzuolaidas, as irgi daryciau ilgas, paristas is baldu puses, o is desines paliekant lengvai kristi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 06 15, 12:37)
O as maniau kad tik medzio baldai gali buti su  tokiais ipjovimais, ar kaip cia pasakyti, -pagilejimais:))

http://www.virginijo...tos_patinuotos/ mirksiukas.gif
As vis mastau apie si varianta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 06 15, 13:26)
Labai grazi virtuve  wub.gif kas gamino  g.gif
mano galva tos uzuolaidos is desines jums tukdys, nebu labai praktiska  unsure.gif gal bandykit kokia austrijete  g.gif

dekui..gamino adeko firmele..

vat reiktu pasimatuot, kokio ilgio tas tarpas tarp lango ir baldu..siaip tame virtuves baldu kampe nebus mano darbastalis..krapstysiuosi tarp kriaukles ir virykles, per pati vidury mazdaug..
Atsakyti
Labai grazi virtuve. Bet as ilgu uzuolaidu virtuveje nedaryciau: viena, tai virtuve, ne salonas ar kt., garai, skysciai, trupiniai visokie, riebaluotos rankos, tik tepliosis. Geriau pasukti galva ir uzdeti kazka patogesnio, kad be reikalo tau neapsunkintu gyvenimo. Kokios spalvosglaista dejote tarp plyteliu?
Atsakyti
QUOTE(viesnia @ 2011 06 15, 15:27)
Kokios spalvosglaista dejote tarp plyteliu?

kazkoks sviesus, tiksliai nezinau..architekte pasake atspalvi statybininkams
Atsakyti