Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 14, 17:59)
truputi ne taip supratote, mano nuomonė tokia, kad plytelės priklausomai nuo virtuvinio turėtų būt: jei virtuvinis paprastutis - tiks ir paprastesnės plytelės, tačiau jei virtuvinis ypatingai puošnus, klasikinis (kaip pvz. paskutinėje Jūsų įkeltoje foto) - plytelių reiktų "turtingenių".
Na, tikiuos supratote ką norėjau pasakyt  ax.gif

Supratau smile.gif .
Na bet 100 Lt už kvadratą puošnesnių plytelių - brangu, tuolabiau, kad tokiom pat dėtumėm visą pirmą aukštą 70 kv. Reikia ieškot gražių, bet pigesnių ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 06 14, 16:02)
Supratau  smile.gif .
Na bet 100 Lt už kvadratą puošnesnių plytelių - brangu, tuolabiau, kad tokiom pat dėtumėm visą pirmą aukštą 70 kv. Reikia ieškot gražių, bet pigesnių  ax.gif .

tada rinkites neutralias plyteles (nes ju bus didelis plotas), kurios primintu ar smeli, ar medi, ar akmeni (priklausomai nuo vyraujancio interjero stiliaus), kad :
-greitai neatsibostu ir nepradetu erzinti,
-nebutu pretenzingos derinimo (su sienomis, baldais) atzvilgiu,
-butu nesudetinga prieziura.

Blizgus pavirsius suteiks prabangos, puosnumo, nors tikrai ne visada reikia, kad viskas aplinkui blizgetu, ypac jei erdves nedideles.
Lygios fakturos, pasteliniu spalvu plyteles reikalauja maziausiai prieziuros.
Atsakyti
Dedu pintas dureles, kaip zadejau ax.gif :

user posted image
Atsakyti
na taip.... g.gif manyčiau virtuvėj nelabai praktiškos bus tokios...nors man labai gražios
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 06 14, 13:10)


Gal jūs geriau įžiūrit ar suprantat, kokiu būdu čia užuolaidos pakabintos? g.gif aš ir taip, ir taip prisitraukt bandžiau foto, bet nesuprantu ar ant karnizo ar kaip doh.gif
Noriu kabint svetainėj labai panašiai, t.y. ir dienines lengvutes, ir naktines iš sunkesnio ir prabangesnio audinio, dėl dekoro. Taigi dieninių užuolaidų bus gan nemažai - per visą sieną, ir bijau, kad jeigu kabinsiu ant karnizo, jis labai išryškės. Taip pat ir apvadus baltus viršuj klijuosiu g.gif čia gal į apvadus bėgeliai dėti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tante_: 14 birželio 2011 - 20:57
QUOTE(tante_ @ 2011 06 14, 22:55)


sunkoka įžiūrėt lens.gif, bet gal naktines pakabintos ant šviesaus, nestoro karnizo (užvilktos ar pan.) nes jis kiek išsikišęs o dieninės prieš karnizą ant kažko pakabintos g.gif
Atsakyti
QUOTE(tante_ @ 2011 06 14, 19:55)
Gal jūs geriau įžiūrit ar suprantat, kokiu būdu čia užuolaidos pakabintos?  g.gif  aš ir taip, ir taip prisitraukt bandžiau foto, bet nesuprantu ar ant karnizo  ar kaip doh.gif
Noriu kabint svetainėj labai panašiai, t.y. ir dienines lengvutes, ir naktines iš sunkesnio ir prabangesnio audinio, dėl dekoro. Taigi dieninių užuolaidų bus gan nemažai - per visą sieną, ir bijau, kad jeigu kabinsiu ant karnizo, jis labai išryškės. Taip pat ir apvadus baltus viršuj klijuosiu  g.gif  čia gal į apvadus bėgeliai dėti...  g.gif

naktines pakabintos ant plono karnizo o dienines ant trosiuko.yra tokie specialus aptraukti plasmase ir uzuolaida iveriama.panasiai kaip i kelnes guma..o pats troselis turi tokius kabliukus ir kabinasi ant karnizo pries naktines uzuolaidas.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 14, 20:22)
na taip.... g.gif  manyčiau virtuvėj nelabai praktiškos bus tokios...nors man labai gražios

Vargsit ir tarnausit grindims, jei susidesit blizgias poliruotas plyteles, ir dar i virtuve. Paieskokit sviesiu nepoliruotu. Mes neseniai ieskojomes, tai uz normalia kaina tokios yra Dvarcioniu keramikos plyteles Metropolis arba Rustikas. Nereklamuoju, tiesiog ten jos nekainuoja po 100 Lt uz kvadratini metra 4u.gif
Atsakyti
mamagabi, aciu uz pavyzdukus thumbup.gif na, kadangi labiau linkstu i klasikini stiliu, reikes ateityje minksta dali detis, nuo pat pradziu, keistai man tas pintas dugnas, bet.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aronia @ 2011 06 15, 10:13)
Vargsit ir tarnausit grindims, jei susidesit blizgias poliruotas plyteles, ir dar i virtuve. Paieskokit sviesiu nepoliruotu. Mes neseniai ieskojomes, tai uz normalia kaina tokios yra Dvarcioniu keramikos plyteles Metropolis arba Rustikas. Nereklamuoju, tiesiog ten jos nekainuoja po 100 Lt uz kvadratini metra  4u.gif


Žiūrint, kokios spalvos plytelės bus. Pas mane yra blizgios margos ant grindų ir sienų virtuvėj, tai nešvarumų nesimato, gal šiek tiek šmorai po išplovimo, bet ir tie greitai nusivaikšto.
Atsakyti
Tikrai taip, pas mus blizgios margos, jokiu smoru nesimato, visada atrodo svaru ir gaivu 4u.gif
QUOTE(Juma81 @ 2011 06 15, 11:22)

Žiūrint, kokios spalvos plytelės bus. Pas mane yra blizgios margos ant grindų ir sienų virtuvėj, tai nešvarumų nesimato, gal šiek tiek šmorai po išplovimo, bet ir tie greitai nusivaikšto.

Atsakyti
sveikutes,

kazkada rodziau savo virtuve, dabar galiu parodyti jau galutini varianta su plytelem, maisytuvu ir duju vamzdziu apsiuvimu (bus lentynele prieskoniams smile.gif )

user posted image

tuo paciu noriu paklausti, ar teisingai mastau daryti klasikines ilgas uzuolaidas, paristas i viena puse (link virtuves baldu), nes is vienos puses langas remiasi i siena..audinio noreciau panasaus, kaip pas mamagabi biggrin.gif na kokio nors su gelem rolleyes.gif
kazkaip nesinori romaneciu, daug jaukiau uzuolaidos ax.gif

stai langas
user posted image
Atsakyti