Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(vida777 @ 2011 06 12, 22:49)
Bet statybos aciu Dievui uzsitese ir as tuo paciu gavau laiko MB prie naujojo stiliaus prijaukinti, kol galu gale jis pats, pamates pirmuosius rezultatus ir aplinkiniu teigiamas reakcijas, net mane pacia eme stebinti. Kartais isrenka toki "israityta" daikta, kad net man jau buna per daug  ax.gif  .

biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 08, 13:50)
Tai kreipkis pas baldininkus, kurie dirba su medziu, daro lovas, virtuvinius ir t.t., issiuntinek uzklausimus del kainos ir issirinksi uz prieinama kaina. Tik jau reiktu rekomenduotus rinktis  ax.gif

Gal galetumet kas parekomenduoti meistrus, dirbancius su medziu, pagaminti virtuvei ax.gif
Atsakyti
Jei is medzio masyvo visa virtuve tai drasiai rekomenduoju:
http://kemena.lt/

Taciau jei turite masyvo dureles ir jas tik imontuoti i fanieros sonines plokstes (ka pati dariau) tai Kostas: 8682 14636




QUOTE(Mupi @ 2011 06 13, 18:48)
Gal galetumet kas parekomenduoti meistrus, dirbancius su medziu, pagaminti virtuvei  ax.gif

Atsakyti
Sveikos, as gal ne i tema, bet sakykit savo nuomone, tokiom kedem, sedima dali keistumet i minksta, na su audiniu, ar siutumet pagalveles, ar paliktumet taip, valgomajam, ne virtuvej g.gif
user posted image
Atsakyti
mano tapetai vieni jau atkeliavo thumbup.gif plintusiukai irgi jau namie , laukiu nesulaukiu plyteliu ax.gif
dar toks remontinis klausimas kaip apsaugoti parketa kad meistrai "nesuvarytu" ? kuo apklijuot?vien plevele patiest manau bus per mazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 06 13, 22:42)
mano tapetai vieni jau atkeliavo  thumbup.gif  plintusiukai irgi jau namie , laukiu nesulaukiu plyteliu  ax.gif
dar toks remontinis klausimas kaip apsaugoti parketa kad meistrai "nesuvarytu" ? kuo apklijuot?vien plevele patiest manau bus per mazai  g.gif

reikia prikloti popieriniu deziu islankstytu,ir jei turit senu uztiesalu ar patalynes,ir tada aisku plevele ,suklijuojant per sudurimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 13 birželio 2011 - 22:19
QUOTE(Rutele_S @ 2011 06 13, 19:06)
Sveikos, as gal ne i tema, bet sakykit savo nuomone, tokiom kedem, sedima dali keistumet i minksta, na su audiniu, ar siutumet pagalveles, ar paliktumet taip, valgomajam, ne virtuvej g.gif

priklauso nuo interjero stiliaus ir kitu esanciu baldu. Na, minksti baldai visada maloniau devisi. Siulyciau pervilkti (jei negaila), arba pagalveles. Man tie raiziniai su pynimu visai nedera tarpusavje - atrodo lyg is dvieju skirtingu kedziu viena sukurta.
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 06 13, 20:06)
Sveikos, as gal ne i tema, bet sakykit savo nuomone, tokiom kedem, sedima dali keistumet i minksta, na su audiniu, ar siutumet pagalveles, ar paliktumet taip, valgomajam, ne virtuvej g.gif
user posted image


Jei kedutes butu skirtos virtuveje, trumpam prisedimui - greitam pavalgymui, galima butu palikti taip kaip yra:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O svetaineje - patogiam ir ilgesniam pasisedejimui prasytusi suteikti joms patogumo ir minkstumo, ka ir atlieka minkstoji dalis smile.gif

Paprastai uzmestos pagalveles arba paristos raisteliais ar "su sijoneliais", pasiutos is plonesnio naturalaus vienspalvio, geleto, languoto ar dryzuoto audinio, labiau tinkamos country ar provanso stiliaus virtuvei, o svetaineje (ypac klasikineje) - sedimoji keduciu dalis labiau tiktu stabiliai pakeistas standus "papustas" gobelenas.
Keli pvz.:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 14 birželio 2011 - 10:19
Sveikos, ateinu su klausimu apie virtuvės plyteles. Nors jų dar nesidėsim dabar, bet jau reikia sugalvoti, kokių konkrečiai norisi ir pan.
Šiuo metu namie yra panašios plytelės į pirmas dvi nuotraukas (galbūt mūsų artimesnės antrai foto):

user posted image

user posted image

Klausimas kyla, gal būt daug prabangiau virtuvė atrodytų su šviesiom plytelėm, kaip čia (bent jau man asmeniškai kol kas tokios labiausiai prie širdies... )

user posted image

Virtuvę darysimės irgi šviesią, šita labai graži iš lietuvių pagaminta:
user posted image
Čia grindys ne baltos, labai gražios, bet poliruotos, jų priežiūra sudėtinga, o tarkim sudėjus tokiai virtuvei, tokias plyteles, kaip kad pirmosios, kaži ar vaizdas nenukentėtų?
Esmė dar ir tame, kad tokios kaip turim yra žiauriai pigios, palyginus su visom kitom, ir lengvai prižiūrėt, išplovus nelieka jokių šmorų ir pan. Bet, kaip vaizdo atžvilgiu, nes norisi, kad ta klasikinė virtuvė atrodytų ir prabangiau, o ne tik graži paprasta virtuvė ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaubojey: 14 birželio 2011 - 12:12
Na man tos pirmosios plyteles labiau i kaimiska stiliu nesa, ne blogaja prasme ax.gif
Ziurint kokie jusu baldai bus, bet jei jau labai prabangus klasikiniai, tai vertetu plyteles gal pakeist.
Nors pati turiu virtuvej sviesias plyteles, tai doh.gif kiek prieziuros reikia, bet koks lasas nukrites matosi.

o gal vertetu apie medines grindis pagalvot jei keist ketinat.
Paziurekit i mamaGabri ikeltas nuotraukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 14 birželio 2011 - 13:01
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 14, 15:00)
Na man tos pirmosios plyteles labiau i kaimiska stiliu nesa, ne blogaja prasme  ax.gif
Ziurint kokie jusu baldai bus, bet jei jau labai prabangus klasikiniai, tai vertetu plyteles gal pakeist.
Nors pati turiu virtuvej sviesias plyteles, tai  doh.gif  kiek prieziuros reikia, bet koks lasas nukrites matosi.

o gal vertetu apie medines grindis pagalvot jei keist ketinat.
Paziurekit i mamaGabri ikeltas nuotraukas  thumbup.gif

Tai jūsų nuomone labiau provansui pirmosios plytelės? Įdomu kitų nuomonė smile.gif?

Ne ne, mes neketinam keist, namas naujas, neįrengtas, kol kas gyvenam garaže dar, ir jame susidėjom tokias plyteles, kad jaukiau būtų.
O apie medines grindis pirmam aukšte ir juolabiau virtuvėj, negali būti nė kalbos, man visas pirmas aukštas - tik plytelės, o visas antras jau medinės smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 06 14, 14:09)
Tai jūsų nuomone labiau provansui pirmosios plytelės? Įdomu kitų nuomonė smile.gif?

Ne ne, mes neketinam keist, namas naujas, neįrengtas, kol kas gyvenam garaže dar, ir jame susidėjom tokias plyteles, kad jaukiau būtų.
O apie medines grindis pirmam aukšte ir juolabiau virtuvėj, negali būti nė kalbos, man visas pirmas aukštas - tik plytelės, o visas antras jau medinės  smile.gif .



truputi ne taip supratote, mano nuomonė tokia, kad plytelės priklausomai nuo virtuvinio turėtų būt: jei virtuvinis paprastutis - tiks ir paprastesnės plytelės, tačiau jei virtuvinis ypatingai puošnus, klasikinis (kaip pvz. paskutinėje Jūsų įkeltoje foto) - plytelių reiktų "turtingenių".
Na, tikiuos supratote ką norėjau pasakyt ax.gif
Atsakyti