Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

O kas cia per pynimas ant dureliu--ispjaustyta su skylutem ar kaip cia??labai man idomu...
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 10, 23:59)
as rinkciausi dvieju rusiu dureles:
medines +su stiklais
medines + su tinkleliu
dabar gaunas triju rusiu ir biski makalyne tokia, kazko per daug  g.gif


drinks_cheers.gif as irgi daryciau tik dvieju rusiu. suvargsi valyti tas pintas dureles nuo dulkiu ir riebalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masajugi: 11 birželio 2011 - 20:51
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 11, 09:59)
as rinkciausi dvieju rusiu dureles:
medines +su stiklais
medines + su tinkleliu
dabar gaunas triju rusiu ir biski makalyne tokia, kazko per daug  g.gif

Ta makalyne netycia gavosi, nes virtuvininkas padare su langeliais, o ju neturejo buti, bet kazkaip patiko langeliai, o stiklas bus nepermatomas. Dureles su stiklais beje dvigubos, fotkej nesimato.

QUOTE(Cobre @ 2011 06 11, 21:18)
Rytine Kava, gal galetum priminti, kaip padaryti langu skirtukai pas tave? Nedamatau nuotraukoje. Labai sunku valyti langus?

As pritariu del dvieju rusiu dureliu. Man irgi triju rusiu daugoka. Elegantiskiau atrodys tiesiog. Pynimo atsisakyciau, kiek link kaimisko stiliaus lenkia (nors siaip man labai grazu visi tie pynimai, tiesiog siuo atveju atsisakyciau), o medis su stiklu pats tas butu.

Skirtukai langu stiklo pakete, taigi valomas langas kaip paprastas.


QUOTE(~VEGA~ @ 2011 06 11, 21:49)
O kas cia per pynimas ant dureliu--ispjaustyta su skylutem ar kaip cia??labai man idomu...

Pabandysiu is arciau nufotkint rytoj.

QUOTE(masajugi @ 2011 06 11, 21:50)
drinks_cheers.gif as irgi daryciau tik dvieju rusiu. suvargsi valyti tas pintas dureles nuo dulkiu ir riebalu.

Visai susibalamutinau, dar galim persigalvot, nes manau nepradejo gamint g.gif . Tik MB nori to pinimo ant mazuju dureliu g.gif
O siaip dar truksta visu karnyzu, virsuj ir apacioj. O salos dar net nepradejo gamint, veluoja ziauriai............
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 11, 23:14)
Ta makalyne netycia gavosi, nes virtuvininkas padare su langeliais, o ju neturejo buti, bet kazkaip patiko langeliai, o stiklas bus nepermatomas. Dureles su stiklais beje dvigubos, fotkej nesimato.
Skirtukai langu stiklo pakete, taigi valomas langas kaip paprastas.
Pabandysiu is arciau nufotkint rytoj.
Visai susibalamutinau, dar galim persigalvot, nes manau nepradejo gamint g.gif . Tik MB nori to pinimo ant mazuju dureliu g.gif
O siaip dar truksta visu karnyzu, virsuj ir apacioj. O salos dar net nepradejo gamint, veluoja ziauriai............



rytine kava grazi bus virtuve thumbup.gif gal pinimo nedeciau tik del praktiskumo stokos g.gif
kas jums gamino langus? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 12 birželio 2011 - 10:23
QUOTE(valpurgija @ 2011 06 12, 11:22)
rytine kava grazi bus virtuve thumbup.gif gal pinimo nedeciau tik del praktiskumo stokos  g.gif
kas jums gamino langus? 4u.gif

Langai "Doletos" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 12, 10:44)
Langai "Doletos" ax.gif

ziuriu cia mediniai smile.gif brangokai sukainavo?
Atsakyti
Sveikos, aš vis įlendu čia pasižiūrėti, pasidomėti, pasigrožėti smile.gif
Man gražu wub.gif, bet va MB nė už ką nesutinka - kurį laiką pabuvojęs tokiuose namuose pasakė "na NE, aš muziejuje negyvensiu" doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inspire @ 2011 06 12, 18:21)
Sveikos, aš vis įlendu čia pasižiūrėti, pasidomėti, pasigrožėti  smile.gif
Man gražu  wub.gif, bet va MB nė už ką nesutinka - kurį laiką pabuvojęs tokiuose namuose pasakė "na NE, aš muziejuje negyvensiu"  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


o as gyvenčiau wub.gif
tik šiuose namuose man veidrodžių gal daugoka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 12 birželio 2011 - 20:41
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 11, 14:14)

Visai susibalamutinau, dar galim persigalvot, nes manau nepradejo gamint g.gif . Tik MB nori to pinimo ant mazuju dureliu g.gif
O siaip dar truksta visu karnyzu, virsuj ir apacioj. O salos dar net nepradejo gamint, veluoja ziauriai............


AS, tai visa savo virtuvini parsiveziau is amerikos, panasiai kaip pas tave bus tik dariau be jokiu stiklu durelese. taip pat bus karnyzai virsui ir apacioj. Spalva, riesuto biski i raudonuma.
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 06 12, 12:22)
ziuriu cia mediniai  smile.gif  brangokai sukainavo?

Jo mediniai, o kainavo 22t. - 40 kvadratu, jokiu slankiojamu duru, be montavimo, su pvm kazka darem, lyg puse mokejom, nebepamenu ir tas buvo 2009m. smile.gif

QUOTE(masajugi @ 2011 06 12, 22:11)
AS, tai visa savo virtuvini parsiveziau is amerikos, panasiai kaip pas tave bus tik dariau be jokiu stiklu durelese. taip pat bus karnyzai virsui ir apacioj. Spalva, riesuto biski i raudonuma.

O cia i busima nama bus, stovi supakuotas?
Mes vienintelio virtuvinio is baldu neparsivezem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inspire @ 2011 06 12, 17:21)
Sveikos, aš vis įlendu čia pasižiūrėti, pasidomėti, pasigrožėti  smile.gif
Man gražu  wub.gif, bet va MB nė už ką nesutinka - kurį laiką pabuvojęs tokiuose namuose pasakė "na NE, aš muziejuje negyvensiu"  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image

kai pamatau balta nama su juodu stogu, net kvapa uzgniauzia wub.gif !
Kai mes pradejom namo statybas planuoti, MB kalbejo ta pati ir buvo nusiteikes labai kategoriskai. As tuomet visiskai nebezinojau kokio stiliaus pavidala galu gale tas namas igaus doh.gif - ir kovojau, ir nusileisdavau, ir kartais visai vilti prarasdavau. Bet statybos aciu Dievui uzsitese ir as tuo paciu gavau laiko MB prie naujojo stiliaus prijaukinti, kol galu gale jis pats, pamates pirmuosius rezultatus ir aplinkiniu teigiamas reakcijas, net mane pacia eme stebinti. Kartais isrenka toki "israityta" daikta, kad net man jau buna per daug ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 12 birželio 2011 - 22:51
labas rytas

tokių virtuvių aptikau Alytuj atstovus,atrodo yra ir Vilniuje,bet kainos,jaučiu gražios. http://www.nobilia.d...owroom/landhaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 13 birželio 2011 - 08:19