Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(Aga @ 2011 04 14, 22:55)
Kad žinok tos grindys, kažkaip man šaltumo nekuria, nes ta mėlyna tokia labiau į violetinę ji gal net, nuo šviesos priklauso, o ir namie labai šilta visad, gan šviesu. Kažkaip kai kūrėmės, mėlyna ant bangos buvo, pamenu kad tiek pykomės dėl virtuvinio, norėjau mėlyno, o vyras žalio, tai siaubas, vos neišsiskyrėm. O kai atvarė matuot, pasiėmė šviesų, dėl ko dabar neatsidžiaugiu, kad D protą apšvietė. Tik va dėl grindų nesugebėjo apšviest doh.gif

Gyveni ir mokaisi biggrin.gif bent jau as tai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 14, 22:23)
Gyveni ir mokaisi  biggrin.gif  bent jau as tai taip  smile.gif

O aš tai kaip beprotė, gražu, noris, nusiperku ką ne į temą, tada vėl taikyt nesigauna, uždaras ratas pas mane.. Visko keist belekiek kainuoja negaliu, dalim keist nesigauna, nu kažkoks absurdas...Su baldų spalvom susimovus esu gerokai, prie to dabar turėjau duris vonios derint naujas, ir pasaka be galo...
Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2011 04 14, 18:02)
Arvile, jaukios detalės 4u.gif Mano viena lempa derėtų prie tavo rankenos smile.gif

cia ne pas mane namie sios detales, o is interneto platybiu biggrin.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Aga @ 2011 04 14, 18:38)
Šiandien varau į kuistuką,

Labai grazios pagalveles bigsmile.gif
as kazkada kuistukuose radau labai faina staltiesele ir keleta nertu serveteliu, uz viska sumokejau 4 lt biggrin.gif kai iskalbsiu ir islyginsiu, galesiu pasirodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 04 14, 15:16)
Keletas detaliu:

user posted image

Jau rankenėlių grožis thumbup.gif wub.gif žiūriu žiūriu ir neatsižiūriu 4u.gif
Atsakyti
Labukai
buvau vakar Restoj, siemet i terasa lauko baldu noretusi, bet nieko gero nemaciau schmoll.gif Gerai kad is pernai metu kontaktu neismeciau smile.gif

Atradau viena firmele - gal kam pravers www.lapo.lt - drozinetos medines juosteles ir kt dekoras, gipsiniai apvadai ir dekoras, baldu detales, apvadeliai.

Dar akis uzsikabino uz plisuotu zaliuziu. Siaip as tokiu dalyku nemegstu, bet itariu vonioj kur langai dideli ir kaimynai netoli kitos iseities neturesiu g.gif Dabar uzuolaida naktine pakabinus, tai as kaip as, bet seimyna nepasistengia sugrazint ja graziai i vieta doh.gif O tos zaliuzes tokios nepriklios pasirode - dailiai i langa isimontuoja ir traukosi tiek is apacios tiek is virsaus. Dar palepiniam (trapeciniam) langui sprendima turi - o man butent tokio ir reikia smile.gif

Alborada, vakar issiunciau tau lentynele 4u.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pasirodau nauja savo kurini.
Veidukas toks sakyciau su slaviskais bruozais, o bet kadangi taciau smile.gif angeliukas keliaus i Maskva, tai tikiuosi ir tiks ax.gif
user posted image

Aciu Ambre uz naujos knygos nuoroda thumbup.gif - ji bus viena is "uzsisakomuju" dovanu gimtadienio proga, nes visi zinodami, kad nera jokiu sansu pataikyti man su dovanom, liepia issakyti pageidavimus blush2.gif
Kaip tik apie jos autoriu E. Skerstona raso paskutiniuose "Zmonese", o perkant tiesiogiai is leidyklos "Charibde" jos kaina geresne nei knygyne ar internete (~85lt), berods ~68lt. Cia siaip, gal dar kam nors pravers sutaupyti kelis litus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 15 balandžio 2011 - 14:04
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 15, 14:00)
angeliukas keliaus i Maskva, tai tikiuosi ir tiks ax.gif

taip tiks, kad geriau ir buti negali. Labai teisingai (o gal samoningai teisingai) sukurti bruozai.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 15, 15:00)
Sveikos 4u.gif
Pasirodau nauja savo kurini.



Kaip visada SUPER thumbup.gif labai gražu drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
sveikutės,
Labai džiaugiuosi, kad užtikau šią temutę ir labai tikiuosi Jūsų patarimų.
Sugalvojau palėpėje įrengti biblioteką - poilsio kambarį.
Baldus esu daug maž numačiusi. Tai bus klasikinio stiliaus minkšta dalis ir greičiausiai didelė knygų spinta.
Dar nesu tvirtai apsisprendusi ar ją pasiliksiu, tačiau kol kas manau, kad panaudosiu būtent šią
http://www.skelbiu.l...a-10718476.html
Kambarys yra gana ilgas 3m pločio ir ~ 6m. ilgio.
Stoglangius statysiu kambario viduryje, gaunasi trys stoglangiai kambario viduryje, vienoje angoje.
O patarimo jūsų norėjau dėl užuolaidų. Gal kur užmatėte Klasikinių užuolaidų modelių, kurie tiktų stoglangiams? Kažkaip užstrigau ties šia vieta doh.gif
Atsakyti
Mamagabi labai miela lelyte 4u.gif , tik man ji dar geriau ziuretus be sparnu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Zaneta75,2011 04 15, 12:15]


Dar akis uzsikabino uz plisuotu zaliuziu. Siaip as tokiu dalyku nemegstu, bet itariu vonioj kur langai dideli ir kaimynai netoli kitos iseities neturesiu g.gif Dabar uzuolaida naktine pakabinus, tai as kaip as, bet seimyna nepasistengia sugrazint ja graziai i vieta doh.gif O tos zaliuzes tokios nepriklios pasirode - dailiai i langa isimontuoja ir traukosi tiek is apacios tiek is virsaus. Dar palepiniam (trapeciniam) langui sprendima turi - o man butent tokio ir reikia smile.gif

MAn irgi uz ju praktiskumo akis uzsikabino, kaip tik uzvakar ciupinejau, patiko, kad visaip galima darinet..., bet as ant virsaus vistik uziplaidas dar noriu det, jaukiau su uzuolaidosm...
Atsakyti
paziurekit koks grazuolis,ir kaina normaliMy Webpage
Atsakyti