Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(ambre @ 2011 06 09, 15:49)
Sveikos.Jeigu ka nors domina apvadai eksterjerui- rasykite Az - duosiu kontaktus kur isigyti LT:4u:

apvadai eksterjerui

gal yra koks katalogas, kaininkas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 08, 00:13)
MamaSandra, neradau as tu pagaliuku toj nuorodoj, ten isvis nera pagaliuku unsure.gif.

Merginos, gal kas zinot kur galima uzsisakyti laiptu tureklams pagaliuku? Nes standartiniai rastai pas meistrus atsibodo doh.gif

Vieni laiptai patiko, bet speju, kad jie pirko gatavus pagaliukus, o dedasi kad patys dare  g.gif . Cia nuostabus balti laiptai, paejus zemyn yra ju foto ir paciam gale dar yra foto tu baltu laiptu:
http://www.dronga.tik.lt/  (uzeikit kur laiptai)


yra ir senukuose ir ermitaze, bei vilniuje medzio centre tikra maciau.

user posted image

http://www.senukai.l...x88x1200_5.html
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 06 09, 21:13)
Aciu 4u.gif
Prasom placiau smile.gif Ar rinksiesi juos sau? Ar gyvai ciupinejai?  Is ko jie pagaminti? Ar reikia juos dazyti? Ar gali susideti pats (savi statybininkai), ar tik pardavejo meistrai? Ar kainos proto ribose?
Mane domina viskas, nors net namo projekto dar net neturiu doh.gif Ot cekava zose ax.gif

Manau, kad rinksiuosi, projekte jie pas mus yra ir duoda savo sarmo.Galvoju det baltus langus, tai apvadus aplink juos ir gal karnizus .
Mano vyras buvo gamykloj, jie tokio kieto polistrolo, uzsideti manau galima paciam.Dazomi norima spalva.
Kaina labai grubiai pasakysiu -mazdaug NUO 30Lt uz metra-priklauso nuo pacio profilio storio/dydzio.


QUOTE(valpurgija @ 2011 06 09, 21:16)
gal yra koks katalogas, kaininkas? smile.gif


Internete:
http://www.lear-gzymsy.pl/
Cia realus puslapis su katalogais is kurio reiktu rinktis.
(atstovas Siauliuose, bet ne mes biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambre: 09 birželio 2011 - 20:45
QUOTE(ambre @ 2011 06 09, 21:44)
Manau, kad rinksiuosi,  projekte jie pas mus yra ir duoda savo sarmo.Galvoju det baltus langus, tai apvadus aplink juos ir gal karnizus .
Mano vyras buvo gamykloj, jie tokio kieto polistrolo, uzsideti manau galima paciam.Dazomi norima spalva.
Kaina labai grubiai pasakysiu -mazdaug NUO 30Lt uz metra-priklauso nuo pacio profilio storio/dydzio.
Internete:
http://www.lear-gzymsy.pl/
Cia realus puslapis su katalogais is kurio reiktu rinktis.
(atstovas Siauliuose, bet ne mes biggrin.gif )


grubiai primeciau , kad mums 1 langas kainuos apie 250lt... tokiu 11 + 2 durys. MB nepasiraso ant 3000lt apvadams a nekaip.... ka daryti unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 06 09, 21:06)
yra ir senukuose ir ermitaze, bei vilniuje medzio centre tikra maciau.

user posted image

http://www.senukai.l...x88x1200_5.html

Aciu, bet ten tokie standartiniai, atsibode, per kudi ax.gif . Girdejau, kad kazkas is italu veza gatavus, bet niekur nieko nerandu....
Dar vienas laiptininkas sake, kad padarys mano norima pavyzdi is foto, kad gyvai parodyt, net 3 pavyzdzius padarys, skirtingo storumo, rasto. Zodziu ieskom pagaliuku graziu biggrin.gif
O dar siandien buvau pas MAMASANDRA, tai grazus laiptai, atrodo katik daryti. Fotkinau kelis kampus, kad MB parodyt. Galeciau cia ideti tik jai leidus, tik pacius pagaliukus, kolonas, apkirpus visa kita, nes zmones tvarkosi, remontuojasi, darbas eigoj. Manau kai susitvarkys, parodys daugiau jau ji pati 4u.gif

QUOTE(Iriska @ 2011 06 09, 23:32)
grubiai primeciau , kad mums 1 langas kainuos apie 250lt... tokiu 11 + 2 durys. MB nepasiraso ant 3000lt apvadams a nekaip.... ka daryti unsure.gif  verysad.gif

Mes darysim medinius langu apvadus lauke tik namo priekyje, nes visa kita mes nematysim praktiskai, taigi ir pinigu sutaupysim ir turesim grazu namo fasada biggrin.gif . Mums 4 langams skaiciavo klijuotos medienos 1000lt., du langai tik 60cm plocio, bet cia kaina su palangem 4 medinem.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 10, 01:00)
Aciu, bet ten tokie standartiniai, atsibode, per kudi ax.gif . Girdejau, kad kazkas is italu veza gatavus, bet niekur nieko nerandu....
Dar vienas laiptininkas sake, kad padarys mano norima pavyzdi is foto, kad gyvai parodyt, net 3 pavyzdzius padarys, skirtingo storumo, rasto. Zodziu ieskom pagaliuku graziu biggrin.gif
O dar siandien buvau pas MAMASANDRA, tai grazus laiptai, atrodo katik daryti. Fotkinau kelis kampus, kad MB parodyt. Galeciau cia ideti tik jai leidus, tik pacius pagaliukus, kolonas, apkirpus visa kita, nes zmones tvarkosi, remontuojasi, darbas eigoj. Manau kai susitvarkys, parodys daugiau jau ji pati  4u.gif
Mes darysim medinius langu apvadus lauke tik namo priekyje, nes visa kita mes nematysim praktiskai, taigi ir pinigu sutaupysim ir turesim grazu namo fasada biggrin.gif . Mums 4 langams skaiciavo klijuotos medienos 1000lt., du langai tik 60cm plocio, bet cia kaina su palangem 4 medinem.


RK, jei gali - buk gera idek foto, bo busiu paskui apsimelavus ir pazado neivykdzius, nes zadejau ir cia ir klaipedos mergaiciu forume doh.gif
Siandien isvaziuoju su vaikais i ekskursija, tai vel laiko neturesiu...
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 06 09, 21:16)
gal yra koks katalogas, kaininkas? smile.gif


Įeik į "Galeria", paskui "Domy". Ten po kiekviena nuotrauka yra parodyta, kokie apvadai tam konkrečiam namui naudoti ir jų kainos. Yra ir katalogas. Labai patogi svetainė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 10 birželio 2011 - 10:32
Putų apvadai.Alytuj.
http://www.balticrek...olistireno.html
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 10, 07:54)
RK, jei gali - buk gera idek foto, bo busiu paskui apsimelavus ir pazado neivykdzius, nes zadejau ir cia ir klaipedos mergaiciu forume  doh.gif
Siandien isvaziuoju su vaikais i ekskursija, tai vel laiko neturesiu...


Stai keli kampai tavo graziuju laiptu ax.gif :

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 10 birželio 2011 - 13:12
Merginos, turim virtuvini pusiau sustatyta ir turiu klausima. Tos dureles kur pintos dvigubos yra, tai pasakem virtuvninkui, kad visgi perdarytu i standartines, o ta pinima detu i dureles kurios kampe aukstai, kur dabar laikinos idetos. Ka manot ax.gif

user posted image
Papildyta:

O spalva issirinkom stai tokia, kuri bus virtuveje, svetainej, hole, kolidoriuj, laiptinej ir nueis i antra auksta dar...


user posted image
Atsakyti
as rinkciausi dvieju rusiu dureles:
medines +su stiklais
medines + su tinkleliu
dabar gaunas triju rusiu ir biski makalyne tokia, kazko per daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 10, 20:29)


Rytine Kava, gal galetum priminti, kaip padaryti langu skirtukai pas tave? Nedamatau nuotraukoje. Labai sunku valyti langus?

As pritariu del dvieju rusiu dureliu. Man irgi triju rusiu daugoka. Elegantiskiau atrodys tiesiog. Pynimo atsisakyciau, kiek link kaimisko stiliaus lenkia (nors siaip man labai grazu visi tie pynimai, tiesiog siuo atveju atsisakyciau), o medis su stiklu pats tas butu.
Atsakyti