Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

Kelios namuku fasadu foto:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(miele @ 2011 06 05, 20:58)
Merginos, ar kas nors domėjotes apvadais aplink langus ir duris, skirtus išorei? Labai vargstu su fasado grąžinimu, lauko apsispręsti liko nedaug  doh.gif
Ir idėjų internete daug nerandu  doh.gif Ir iš išorės pagalbos nesurandu  doh.gif Bandau save guosti kad iidėja pati tuojaus ateis  blush2.gif


Cia foto apvadu langams ir maisyta klinkerio, tinko, akmens..........

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gal kuri patarsit kokiu modeliuku ir firmu dar yra klasikiniu kreminiu ar sviesiu orkaiciu su auksinem rankenom blush2.gif kol kas ties Ariston apsistuojau doh.gif
Dar tokia orkaite Tekaradau, bet kaip idomu ju kokybe? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samta0204: 07 birželio 2011 - 20:19
QUOTE(Samta0204 @ 2011 06 07, 21:08)
Gal kuri patarsit kokiu modeliuku ir firmu dar yra klasikiniu kreminiu ar sviesiu orkaiciu su auksinem rankenom blush2.gif kol kas ties Ariston apsistuojau doh.gif
Dar tokia  orkaite Tekaradau, bet kaip idomu ju kokybe? g.gif

As beko balta (panasia i teko) turiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2011 06 07, 21:34)
As beko balta (panasia i teko) turiu  blush2.gif

Norejau klausti kokia pas tave orkaite mirksiukas.gif ir kaip patenkinta? Ar uztenka? 4u.gif
Atsakyti
ikeliu nuoroda klasikiniu namu Kanadoje,koks grozis rolleyes.gif My Webpage dar is NARDI yra orkaites klasikinesMy Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 07 birželio 2011 - 21:31
as berod smeg firmos kreminiu buvau macius
Atsakyti
MamaSandra, neradau as tu pagaliuku toj nuorodoj, ten isvis nera pagaliuku unsure.gif.

Merginos, gal kas zinot kur galima uzsisakyti laiptu tureklams pagaliuku? Nes standartiniai rastai pas meistrus atsibodo doh.gif

Vieni laiptai patiko, bet speju, kad jie pirko gatavus pagaliukus, o dedasi kad patys dare g.gif . Cia nuostabus balti laiptai, paejus zemyn yra ju foto ir paciam gale dar yra foto tu baltu laiptu:
http://www.dronga.tik.lt/ (uzeikit kur laiptai)
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 08, 00:13)
MamaSandra, neradau as tu pagaliuku toj nuorodoj, ten isvis nera pagaliuku unsure.gif.

Merginos, gal kas zinot kur galima uzsisakyti laiptu tureklams pagaliuku? Nes standartiniai rastai pas meistrus atsibodo doh.gif

Vieni laiptai patiko, bet speju, kad jie pirko gatavus pagaliukus, o dedasi kad patys dare  g.gif . Cia nuostabus balti laiptai, paejus zemyn yra ju foto ir paciam gale dar yra foto tu baltu laiptu:
http://www.dronga.tik.lt/  (uzeikit kur laiptai)


paziuresiu ryt kitam kompe kur lapo.lt kainyna siunte, berods ten juos maciau g.gif
jau pati nebeprisimenu kur tuos laiptu pagaliukus buvau uzmacius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 06 07, 14:06)
Aciu biggrin.gif  4u.gif

Kai tokia didele erdve, virtuvinis galimas ir vieno auksto, tik tuomet man grazu, kai ta pirma auksta nuo bendros erdves skiria virtuvine sala (tai ir podelio vieta).
Tokiu budu virtuves zona tarsi atsiskiria nuo likusios bendros erdves - man aiskus zonavimas labai prie sirdies mirksiukas.gif
Kitas tokios virtuves niuansas - daug pliku sienu, kas reiskia, kad jos turetu buti kazkuo idomios arba "kazkuo uzimtos": ar idomus/originalus tapetai, ju sprendimai, ar tinkavimas, ar tinko/tapetu derinys, ar paveikslai (dideli) arba daug, ar idomus/originalus sieninis apsvietimas. Galimos ir tiesiog kelios lygios  atviros lentynos, bet jos man sukelia "netvarkos" ispudi.
Labai svarbus ir bendras visos dideles erdves uzmanymas, kad likusi nuo virtuves erdve islaikytu panasia "zemaugia" stilistika.
As asmeniskai tokio varianto nesirinkciau, nes vien isplautus ir daznai naudojamus indus laikyti auksciau man patogiau, o vieno auksto virtuveje absoliuciai viskas yra apacioje, todel nuolat teks pasilenkti ar pritupti - toks tupinejimas mane erzintu blink.gif
Cia svarbu kiek laiko bus skiriama seimininkavimui ir maisto ruosai. Jei virtuve reikalinga tik "simboliskai", tada OK.

Foto daug neturiu, tik sias:
Lietuviskas interjeras (laisvu sienu klausimas issprestas meno kuriniais ir ne bet kokiais, o dideliais ir brangiais - siai dienai dailininke D.Norkute ir populiari ir "labai brangi" mirksiukas.gif )
user posted image
user posted image
user posted image

Kitos:
user posted image

user posted image

user posted image

Ačiū mamagabi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2011 06 07, 21:39)
Norejau klausti kokia pas tave orkaite mirksiukas.gif ir kaip patenkinta? Ar uztenka? 4u.gif

Funkciju galetu buti ir daugiau, bet seip dizainas man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2011 06 08, 06:17)
Funkciju galetu buti ir daugiau, bet seip dizainas man  wub.gif

Man ji irgi sipmatiska tik galvuoju del funkciju, Aristone nors pirolize yra 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 08, 00:13)
MamaSandra, neradau as tu pagaliuku toj nuorodoj, ten isvis nera pagaliuku unsure.gif.

Merginos, gal kas zinot kur galima uzsisakyti laiptu tureklams pagaliuku? Nes standartiniai rastai pas meistrus atsibodo doh.gif

Vieni laiptai patiko, bet speju, kad jie pirko gatavus pagaliukus, o dedasi kad patys dare  g.gif . Cia nuostabus balti laiptai, paejus zemyn yra ju foto ir paciam gale dar yra foto tu baltu laiptu:
http://www.dronga.tik.lt/  (uzeikit kur laiptai)

Labai grazus tie balti laiptai bigsmile.gif
Atsakyti