Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

kokia grazi lelyte wub.gif pirmasis paveikslas irgi grazus, tik antrasis maziau patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2011 06 01, 22:21)
OHO, NEPIGIAI  GAUNAISI doh.gif  Mediniai zymiai pigiau 4u.gif

taip, todel ir ieskojau pigiau...
kol kas radau uz ~15lt/m
Atsakyti
Ryte ryju viska, ka cia prirasote bigsmile.gif Jau matau, kad nebus musu namai nei visiskai provansiski, nei klasikiniai. Bus lietuviskas mixas biggrin.gif taciau svarbiausia norisi kad jie butu jaukus mums patiems, o ir pas mus uzsuksiantiems artimiesiems ir draugams bigsmile.gif

Kovojame dabar su MV del duru (tuo paciu ir apvadu). Visada svajojau apie baltas klasikines duris, taciau kiek domejomes paskutiniu metu tai mediniu baltu duru kaina prasideda nuo 1000 lt. Kadangi mums nemazai ju reikes, tai MV net i kalbas nesileidzia. Todel buciau be galo dekinga, kas isduosite koki gera meistriuka (idealu butu Kauno apylinkese), kuris tokias duris mums uz mazesne kaina pagamintu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Drua @ 2011 06 02, 01:19)
Ryte ryju viska, ka cia prirasote bigsmile.gif Jau matau, kad nebus musu namai nei visiskai provansiski, nei klasikiniai. Bus lietuviskas mixas  biggrin.gif taciau svarbiausia norisi kad jie butu jaukus mums patiems, o ir pas mus uzsuksiantiems artimiesiems ir draugams  bigsmile.gif

Kovojame dabar su MV del duru (tuo paciu ir apvadu). Visada svajojau apie baltas klasikines duris, taciau kiek domejomes paskutiniu metu tai mediniu baltu duru kaina prasideda nuo 1000 lt. Kadangi mums nemazai ju reikes, tai MV net i kalbas nesileidzia. Todel buciau be galo dekinga, kas isduosite koki gera meistriuka (idealu butu Kauno apylinkese), kuris tokias duris mums uz mazesne kaina pagamintu  4u.gif


pas mane durys baltos, klasikines filinguotos, bet va dabar pas viena gamintoja uzmaciau tokias medines bet lakuotas pieno spalvos laku, t.y. medzio faktura persisviecia per pieno sp. laka, o siaip atrodo ir kaip medines ir kaip baltos.
O del visiskai baltu - tai nera prasmes det naturalaus medzio, vis viena fakturos nesimatys, man dabar visai nesenai reikejo klasikiniu vienu duru papildomai tai pirkau Bauhof parduotuvej baltas, vokieciu gamybos.
Kokybe patiko, o ir kaina gavosi tik 350lt
Taigi pagalvokit ar isties verta investuot i medines duris jei jas po to nudazysit.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 02, 07:55)
Taigi pagalvokit ar isties verta investuot i medines duris jei jas po to nudazysit.

Jeetau, zodis zodin kaip mano vyras snekat lotuliukas.gif 4u.gif Na aciu isties 4u.gif Greiciausiai reikes ir pasizvalgyti filinguotu duru. O gal pamenat pas kuri gamintoja tas pieno spalvos duris matete?
Atsakyti
QUOTE(Drua @ 2011 06 02, 08:11)
Jeetau, zodis zodin kaip mano vyras snekat  lotuliukas.gif  4u.gif Na aciu isties  4u.gif Greiciausiai reikes ir pasizvalgyti filinguotu duru. O gal pamenat pas kuri gamintoja tas pieno spalvos duris matete?


medines maciau www.vara.lt
Atsakyti
MamaSandra, o kurios tos durys, žiūriu vara.lt, bet sunkoka iš nuotraukyčių suprast. Gal D-11?
Ir ar tikrai yra toks lakas, kuriuo nulakavus gaunasi balintos durys, ta prasme, per jas matyti medžio tekstūra? Gal žinot, koks lakas?
Man reikia savo senasias atnaujint ir kol kas lieku prie tokio varianto. Noriu, kad nebūtų sendintos, o tiesiog balintos natūralios su medžio tekstūra.
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 06 02, 11:25)
MamaSandra, o kurios tos durys, žiūriu vara.lt, bet sunkoka iš nuotraukyčių suprast. Gal D-11?
Ir ar tikrai yra toks lakas, kuriuo nulakavus gaunasi balintos durys, ta prasme, per jas matyti medžio tekstūra? Gal žinot, koks lakas?
Man reikia savo senasias atnaujint ir kol kas lieku prie tokio varianto. Noriu, kad nebūtų sendintos, o tiesiog balintos natūralios su medžio tekstūra.

Man sitos wub.gif gal jau suzinojot ju kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 06 02, 11:25)
MamaSandra, o kurios tos durys, žiūriu vara.lt, bet sunkoka iš nuotraukyčių suprast. Gal D-11?
Ir ar tikrai yra toks lakas, kuriuo nulakavus gaunasi balintos durys, ta prasme, per jas matyti medžio tekstūra? Gal žinot, koks lakas?
Man reikia savo senasias atnaujint ir kol kas lieku prie tokio varianto. Noriu, kad nebūtų sendintos, o tiesiog balintos natūralios su medžio tekstūra.


manau nera tokio pavyzdzio ju puslapyje, maciau jas tik naturaliai, o pas mus langai tokiu laku nulakuoti.
Kazkaip manau, kad bet kurios statybos reikmenu parduotuvej toki rast turetumet be problemu.
Esu kazkada maciusi pavyzdelius prie laku sudetus, netgi tas permatomumas buna skirtingu rusiu.
Yra kur faktura vos vos persisviecia, o yra kur vos vos tas baltumas iziurimas.
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 06 02, 22:59)
Man sitos  wub.gif gal  jau suzinojot ju kaina  ax.gif


Ne, kainomis nesidomėjau, kadangi pirkti nesiruošiu. Planuoju pati kažką panašaus iš savo senų durų padaryti, t.y. panašios spalvos norėčiau.
Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 02, 23:33)
manau nera tokio pavyzdzio ju puslapyje, maciau jas tik naturaliai, o pas mus langai tokiu laku nulakuoti.
Kazkaip manau, kad bet kurios statybos reikmenu parduotuvej toki rast turetumet be problemu.
Esu kazkada maciusi pavyzdelius prie laku sudetus, netgi tas permatomumas buna skirtingu rusiu.
Yra kur faktura vos vos persisviecia, o yra kur vos vos tas baltumas iziurimas.


O gal langų nuotraukytę būtų galima pamatyt? 4u.gif Padėtum apsispręst.
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 06 03, 08:40)
Ne, kainomis nesidomėjau, kadangi pirkti nesiruošiu. Planuoju pati kažką panašaus iš savo senų durų padaryti, t.y. panašios spalvos norėčiau.
Papildyta:
O gal langų nuotraukytę būtų galima pamatyt?  4u.gif Padėtum apsispręst.


pasistengsiu veliau ta padaryt
va paziurek cia
http://www.parketo-n...isterpc_400/500
va taip atrodo balintas uosis, zinant kaip atrodo naturalus, cia aiskiai matosi tekstura, bet ir atrodo balksvas
gal duru temoje rasi kazka panasaus
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 02, 06:55)
Taigi pagalvokit ar isties verta investuot i medines duris jei jas po to nudazysit.


Pas mus medinės durys. Gamintos pagal užsakymą, nes nepavyko niekur rasti tokių, kokios buvo gražios (netiko spalva ir/arba dizainas) už mažesnę, nei medinių kainą bei nestandartinis durų aukštis ir skirtingas durų plotis mūsų name. O ir šiaip - geriau kai gamina konkrečiai durų nišai - gaunamas tikslus gaminys. Vėliau durys dažytos šokolado spalvos dažais. Man jos nuostabiai gražios, matosi faktūra, todėl kiekvienos šiek tiek kitokios, nemonotiniškas vaizdas. Ar verta investuoti? Medinės buvo pigiau (~500 Lt/vnt. be dažymo) nei ne medinės, tačiau man patinkančios... Spalvą bus galima pakeisti, kai (jei) man nusibos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 03 birželio 2011 - 11:07