Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(mamaSandra @ 2011 05 26, 13:52)
Tiesa, visoms ieskancioms baltu juosteliu luboms ir Grindjuosciu.
www.mardomdecor.lt
planuoja liepos men. gauti visa konteineri siu juostu. Jos bus ~30proc pigesnes nei Ermitaze, o ir apziuret galesit vietoje. Tai jei labai neskubat - galit luktelt.
As taip ir darysiu.
Dukters kambarys jau igauna vaizda.
Viskik nusprendem isdazyti sviesia spalva, panasia i dramblio kaula.
Jau ir uzuolaidas issirinkom  wub.gif
Suplanavome kabinti tik naktines uzuolaidas ir pasiuti tos pacios madziagos lovatiese.
Kambaryje desim baltus apvadus palei lubas ir baltas grindjuostes.
Kadangi visame antrame aukste planuojame remonta, tik ne viska iskart, esu nusprendus apvadus det visame antrame aukste ir grindjuostes baltas visur.
Dabar ieskau dukros kambariui balto sviestuvo, ir su sviestuvu deranciu vazonu gelems, siaip maloniu smulkmenu.
Kai viska sutvarkysiu - butinai jums pasirodysim.

O is ko tos juosteles luboms?
Mes desim baltas grindjuostes. Kaimyne sake, kad jos laiptininkas padarys jiems po 7lt. uz metra g.gif , tik cia aisku uz zemus skaiciavo, kaip supratau. Tai domesiuos bigsmile.gif
Lauksim vaizdu ax.gif


Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 05 27, 01:17)
O is ko tos juosteles luboms?
Mes desim baltas grindjuostes. Kaimyne sake, kad jos laiptininkas padarys jiems po 7lt. uz metra g.gif , tik cia aisku uz zemus skaiciavo, kaip supratau. Tai domesiuos bigsmile.gif
Lauksim vaizdu ax.gif

Jos yra is poliuretano.
g.gif Jei bus 30proc nuolaida, verta pamastyti, nes mes laiku nieko gero neradom, ir paprastas susidejom... iki geresniu laiku.
Mano vyrui nepatiko tai, kad jos duriamos, ir sudurimai sako matytusi, ir dar mes norejom, kad dazomos butu, tai vat nebepamenu, ar kuri jas dazet? Ar negalima ju dazyt...
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 05 27, 00:17)
O is ko tos juosteles luboms?
Mes desim baltas grindjuostes. Kaimyne sake, kad jos laiptininkas padarys jiems po 7lt. uz metra g.gif , tik cia aisku uz zemus skaiciavo, kaip supratau. Tai domesiuos bigsmile.gif
Lauksim vaizdu ax.gif



medines uz 7 lt metra bigsmile.gif
vakar zmogelio kuris daro mum duris klausiau kiek pas ji kainuotu tai jis kaip tik istrauke pavyzduka koki padares kitiems zmonem 14cm aukscio tai sake jam savikaina gavosi 36lt uz metra unsure.gif
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 05 27, 07:21)
Jos yra is poliuretano.
g.gif  Jei bus 30proc nuolaida, verta pamastyti, nes mes laiku nieko gero neradom, ir paprastas susidejom... iki geresniu laiku.
Mano vyrui nepatiko tai, kad jos duriamos, ir sudurimai sako matytusi, ir dar mes norejom, kad dazomos butu, tai vat nebepamenu, ar kuri jas dazet? Ar negalima ju dazyt...
schmoll.gif


o kaip be sudurimu g.gif ?jos tikrai yra dazomos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, noriu jus siek tiek pataisyti:
Lubines juosteles, bei lubiniai papuosimai yra pagaminti is poliuretano, taciau grindjuostes yra is polimero medziagos.
As issirinkau 11cm aukscio, tai ju kaina 1m 38.46Lt su PVM
Atsakyti
mamaSandra,dekui kaip tik sito website ir ieskojau.Kelios merginos juos pakankamai pagyre,tai reikes ir man juose ko reikia pasidairyt smile.gif

Dar,gal durnas klausimas,bet labai jau atitrukus nuo LT,ir mazai laiko turesiu ieskoti-kur geriausiai ieskoti/pirkti dazus Kaune?
Atsakyti
....sienu dazymo temoje..gal daugiau info bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 05 27, 09:15)
medines uz 7 lt metra  bigsmile.gif 
vakar zmogelio kuris daro mum duris klausiau kiek pas ji kainuotu tai jis kaip tik istrauke pavyzduka koki padares kitiems zmonem 14cm aukscio tai sake jam savikaina gavosi 36lt uz metra  unsure.gif
o kaip be sudurimu  g.gif ?jos tikrai yra dazomos  mirksiukas.gif

Man irgi buvo keista del tu 7lt., gal baisiai jau zemi g.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2011 05 27, 10:16)
Sveikutes, noriu jus siek tiek pataisyti:
Lubines juosteles, bei lubiniai papuosimai yra pagaminti is poliuretano, taciau grindjuostes yra is polimero medziagos.
As issirinkau 11cm aukscio, tai ju kaina 1m 38.46Lt su PVM

Gal zinai kiek cm. pati apacia bus grindjuosciu? Mums reikia kazkur 3cm. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 05 27, 19:08)
Man irgi buvo keista del tu 7lt., gal baisiai jau zemi  g.gif
Gal zinai kiek cm. pati apacia bus grindjuosciu? Mums reikia kazkur 3cm. cool.gif


man irgi norejosi platesniu, bet max 2.5cm plocio apacioj, aukstis 10.5cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 27 gegužės 2011 - 18:36
ieskau pirkt balta arba kremini dekoratyvini provansiska paukscio narveli, gal kuri uzmatet toki? anksciau buvau jyske macius, bet dabar ner blush2.gif
geriau butu klaipedoj
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 05 28, 15:16)
ieskau pirkt balta arba kremini dekoratyvini provansiska paukscio narveli, gal kuri uzmatet toki? anksciau buvau jyske macius, bet dabar ner  blush2.gif
geriau butu klaipedoj

Maximoj Kaune yra dviejų rūšių: didesnis/mažesnis. Labai gražūs. T.B. ir Klaipėdoj. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 05 28, 15:16)
ieskau pirkt balta arba kremini dekoratyvini provansiska paukscio narveli, gal kuri uzmatet toki? anksciau buvau jyske macius, bet dabar ner  blush2.gif
geriau butu klaipedoj

Jo jo, Maximose dabar yra, visai nieko ir kaina ne iš fantastinių, kaip kitur.
Atsakyti
CD style yra o kainos nzn neuzfiksavau
Atsakyti