Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(pienia @ 2011 04 13, 18:24)
Va kokias žvakes nusipirkau,

Jei kvepia, tai puiku. Reikės rytoj apžiūrėt "gyvai" Maximoje
Kažkuri iš jūsų pirko paveikslą iš ebay ax.gif . Tik nepamenu, ar jau gavot tą paveikslą, ar dar laukiat atsiunčiat?
Nusižiūrėjau ir aš paveikslą, bet kažkaip bijau pirkti, baisoka rizikuoti. Sakau, pabandymui gal iš kiniečių pirkti kai už tokią kainą g.gif Pvz., šitas man patinka
http://cgi.ebay.co.u...=item230fc24673
Bet dar reikės pirkti iš ebay išmokti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2011 04 13, 18:50)
Jei kvepia, tai puiku. Reikės rytoj apžiūrėt "gyvai" Maximoje
Kažkuri iš jūsų pirko paveikslą iš ebay ax.gif . Tik nepamenu, ar jau gavot tą paveikslą, ar dar laukiat atsiunčiat?
Nusižiūrėjau ir aš paveikslą, bet kažkaip bijau pirkti, baisoka rizikuoti. Sakau, pabandymui gal iš kiniečių pirkti kai už tokią kainą  g.gif Pvz., šitas man patinka
http://cgi.ebay.co.u...=item230fc24673
Bet dar reikės pirkti iš ebay išmokti blush2.gif

Kad blyn siuntimas 49 doleriai g.gif ir aukcionas jei gerai suprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2011 04 13, 17:50)
Nusižiūrėjau ir aš paveikslą, bet kažkaip bijau pirkti, baisoka rizikuoti. Sakau, pabandymui gal iš kiniečių pirkti kai už tokią kainą  g.gif Pvz., šitas man patinka
http://cgi.ebay.co.u...=item230fc24673
Bet dar reikės pirkti iš ebay išmokti blush2.gif

ax.gif kokie gražūs. Aš niekada nesu iš ten kažką pirkus. schmoll.gif

Prieš piet keliausiu į statybos ir remonto parodą,Vilniuje,pramoga mum iš provincijos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 14 balandžio 2011 - 07:09
QUOTE(Gricė @ 2011 04 13, 17:50)
Jei kvepia, tai puiku. Reikės rytoj apžiūrėt "gyvai" Maximoje
Kažkuri iš jūsų pirko paveikslą iš ebay ax.gif . Tik nepamenu, ar jau gavot tą paveikslą, ar dar laukiat atsiunčiat?
Nusižiūrėjau ir aš paveikslą, bet kažkaip bijau pirkti, baisoka rizikuoti. Sakau, pabandymui gal iš kiniečių pirkti kai už tokią kainą  g.gif Pvz., šitas man patinka
http://cgi.ebay.co.u...=item230fc24673
Bet dar reikės pirkti iš ebay išmokti blush2.gif

as pirkau paveikslus is ebay, likau patenkinta. Bet siunciaus is UK. Bidinau tokius du ir is JAV, siuntimo kainos pradzioj nerase, o paskui kaip uzgiedojo, tai sakiau, ne aciu, nebereikia biggrin.gif Ir sitoj nuorodj siuntimas labai brangus, visada atkreipk i tai demesi. Dar galima prasyt pardavejo, kad kokiu nors kitu budu siustu, pigesniu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvile': 14 balandžio 2011 - 07:18
Keletas detaliu:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Arvile, jaukios detalės 4u.gif Mano viena lempa derėtų prie tavo rankenos smile.gif

Patiko ir man virtuvė, regis, tokioje būtų tikrai nesunku tvarką "palaikyt" 4u.gif, o detalės ją dar pagyvins, nuspalvins smile.gif

QUOTE(Iriska @ 2011 04 13, 13:34)
http://www.dominobal...kolekcija-58-34

Domino baldai bakruotoja, viska isparduoda. Tikrai graziu baldu yra mirksiukas.gif


Iš šitos serijos aš turiu spintą - knygų lentyną (nebėra psl., aš jau senokai paskutinę nupirkau, man net "cielą" ją atvežė, nes tik ekspozicijoj buvo likusi) ir konsolę, tai spinta tvirta, patogi, džiaugiuos kasdien, o konsolė tai tokia truputį "klibukas" ir originaliai nėra kaip sutvirtint, suveržt, nebent papildomai kažką daryt smile.gif
Atsakyti
Šiandien varau į kuistuką, reikėjo rokerės aprangą rast, tai nukoviau šilkinius pagalvėlių užvalkalus, siuvinėtus. Mano miegamsis žalsvas, idealiai spalva thumbup.gif Už abu gavos 7 lt tik.
user posted image
Atsakyti
Labai mielos wub.gif
QUOTE(Aga @ 2011 04 14, 18:38)
Šiandien varau į kuistuką, reikėjo rokerės aprangą rast, tai nukoviau šilkinius pagalvėlių užvalkalus, siuvinėtus. Mano miegamsis žalsvas, idealiai spalva thumbup.gif Už abu gavos 7 lt tik.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 04 14, 20:38)
Šiandien varau į kuistuką, reikėjo rokerės aprangą rast, tai nukoviau šilkinius pagalvėlių užvalkalus, siuvinėtus. Mano miegamsis žalsvas, idealiai spalva thumbup.gif Už abu gavos 7 lt tik.
user posted image

Melynos grindys ir zalsvos sienos? g.gif Megsti saltas spalvas? Ar neniuru?

Uj, pamirsau doh.gif Giriu pagalveles, bent jau is nuotraukos atrodo labai mielos ir romantiskos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 14 balandžio 2011 - 19:46
Cobre, žalsvas mano miegamasis, toks gelsvai žalsvas, gan šilta spalva, jis labai mažas, gal kokius 5 kvadratų, ir jame kiliminė danga, tokia a la dramblio kaulo spalvos, plytelių nėra.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 04 14, 22:09)
Cobre, žalsvas mano miegamasis, toks gelsvai žalsvas, gan šilta spalva, jis labai mažas, gal kokius 5 kvadratų, ir jame kiliminė danga, tokia  a la dramblio kaulo spalvos, plytelių nėra.

Supatau, viskas liuks tada mirksiukas.gif smile.gif Jau buvau pagalvojusi, kad kai remonta darei, buvai del kazko labai liudna biggrin.gif As siaip saltsniu spalvu megeja, bet kai persudoma su siltumu ar saltumu, tai man asmeniskai visai negrazu. Jau buvau nusigandusi del taves, galvojau, taip ir depresija isivaryti galima biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 14, 21:50)
Supatau, viskas liuks tada mirksiukas.gif  smile.gif  Jau buvau pagalvojusi, kad kai remonta darei, buvai del kazko labai liudna  biggrin.gif  As siaip saltsniu spalvu megeja, bet kai persudoma su siltumu ar saltumu, tai man asmeniskai visai negrazu. Jau buvau nusigandusi del taves, galvojau, taip ir depresija isivaryti galima  biggrin.gif  doh.gif

Kad žinok tos grindys, kažkaip man šaltumo nekuria, nes ta mėlyna tokia labiau į violetinę ji gal net, nuo šviesos priklauso, o ir namie labai šilta visad, gan šviesu. Kažkaip kai kūrėmės, mėlyna ant bangos buvo, pamenu kad tiek pykomės dėl virtuvinio, norėjau mėlyno, o vyras žalio, tai siaubas, vos neišsiskyrėm. O kai atvarė matuot, pasiėmė šviesų, dėl ko dabar neatsidžiaugiu, kad D protą apšvietė. Tik va dėl grindų nesugebėjo apšviest doh.gif
Atsakyti