Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(girene @ 2011 05 18, 15:52)
laba temos seimininkems 4u.gif

noriu paklaust,ar tik is uzsienio siuntet paveikslu reprodukcijas?

cia lietuvoj nieko gero neradau verysad.gif

gal kuri jei zinot,butu malonu gaut nuorodu ax.gif

as Ebay ziurinejau... Daugiau nuorodu nezinau unsure.gif
Atsakyti
as is ebay keleta pirkau, nugio sh... nerealus
kinieciai tas visas reprodukcijas tapo, realiai vaizdas nuo nuotraukos ebay skiriasi labai, man net pinigus grazino ir paveikslus leido pasilikt vien tam kad neigiamo atsiliepimo neparasyciau
Atsakyti
aciu merginos
nes siuo jusu temos stiliumi ruosiuosi irengineti tik pirma auksta
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 05 19, 08:28)
aciu merginos
nes siuo jusu temos stiliumi ruosiuosi irengineti tik pirma auksta

o koks stiliukas vyraus antrame aukste?
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 05 19, 07:28)
nes siuo jusu temos stiliumi ruosiuosi irengineti tik pirma auksta

labai idomu butu suzinoti tokio pasirinkimo priezastis g.gif .
Ar namas skirtas ne vienai seimai, jei skirtingai bus irenginejamas?
Atsakyti
QUOTE(miele @ 2011 05 15, 19:59)
Būsiu labai labai dėkinga, jei kas nors galės pagelbėti savais patarimais, patirtimi ar sukauptu nuotraukų lobynu  4u.gif  ax.gif

idejau nuoroda i klaikiniu kiemeliu tema 4u.gif .
Atsakyti
Vilniuje Švaros broliai valė namą prieš įsikeliant į jį. Tikrai buvome patenkinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 19 gegužės 2011 - 10:49
QUOTE(kasiopeja @ 2011 05 19, 11:48)
Vilniuje Švaros broliai valė namą prieš įsikeliant į jį. Tikrai buvome patenkinti  4u.gif

dekui 4u.gif reiks paskambint..as ka tik 4 firmas apskambinau..kainos ivairios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 05 19, 08:01)
o koks stiliukas vyraus antrame aukste?



QUOTE(vida777 @ 2011 05 19, 08:35)
labai idomu butu suzinoti tokio pasirinkimo priezastis  g.gif .
Ar namas skirtas ne vienai seimai, jei skirtingai bus irenginejamas?

lotuliukas.gif oi,jusu tema stebiu,ir paskaitau jau metai laikas nuo laiko,ziurineju,man labai grazu viskas pas jus.kol kas gyvenu bute,su siuolaikiskais baldais,taip norejau pries du metus.dejau visas naujienas,zaidziau su spalvom,juoda,raudona..........
vasara issikeliam jau.pinigu ne milijonai,reiks visa baldyna susipirkt.vezuosi tik miegamaji,kuris man mielas,truputi kvepiantis provansu,truputi.na toks,ne siuolaikinis,su paraizymais,grynas medis
mergina mano 18-mete,kategoriskai pries toki stiliu,savo kambariukus darys siuolaikiskus.jos valia,ane? mirksiukas.gif treciam aukste vienas didelis kamb su tersasa,apie 50kv/m.esu be minciu del jo.niekis,jis paskiausias,todel neskubu

radau man nerealiai grazias indaujas,bet atsoko fantazija,kai pasiskambinau
user posted image

uz viena,ta didziausia indauja,parase 45 000litu.neturiu tiek pinigu.ten verta demesio,nes medis nera klijuotas,is vieno gabalo drozinetas visas

dabar labai skubiai paieskoje minkstos dalies svetainei,jos pirmiausiai ir reik

na atsakiau,kiek pajegiau
sakiau griebsiu Cobre po pazastim,kviesiuos i pagalba lotuliukas.gif ,nes matau,ji cia dalyvaujanti(na mes pazystamos)

turiu kruvas siuolaikiniu paveikslu,ale vel,dabar paieskoje kitu
oi kiek visko issimeta,kai bandai keist ka,ir kiek naujo visko reikia



o pas jus visas na supper,kiek rodotes ,kiek pastebiu,na man viskas nerealiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo girene: 19 gegužės 2011 - 18:04
Temuke uzmigo.. g.gif

Prisijungiau prie jusu neseniai, tai su didziausiu malonumu perskaiciau visas temas nuo pirmos -tiek geru ideju pasisemiau wub.gif saunuoles, mergaites, kad kuriat tokius grozius ir pasidalinat su bendramintem thumbup.gif

O musu namukas jau baiginejamas, kadangi skubam isikelt, tai viskas ant mano galvos - uj kaip sunku, kai viska iskart reik apgalvot ax.gif greit pradesiu dalintis savo kuriniu, menesio begyje planuojam isikelt i klasika/provanso trupinukais kvepianciais namuciais wub.gif
Atsakyti
Taip, temukė tikrai apmirusi, tikriausiai visos išskubėjusios į gėlynus mirksiukas.gif
Įdomu kaip Zyliuko namai atrodo, senai čia ir besilankė g.gif
Atsakyti
nauju vaizdu:My Webpage smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 19 gegužės 2011 - 21:46