Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(Mute @ 2011 05 03, 15:58)
paprastus molinius vazonėlius panašiai gali pasidaryt dekupažo technika, jei kada domėjaisi apie tai ar bandei. Pasidaryt nėra labai sunku, tik reikia priemones susipirkt ir jei niekad nemėginai, gali nelabai pavykt iš pradžių. Jei sodinsi tiesiai į molinį vazoną, tai iš pradžių reikia gerai paruosš, nes per laiką išorines sieneles išmes pūslėm nuo vandens.
Darbo eiga būtų tokia:
1. nugruntuoti vazono išorę ir vidų su gruntu, po to išorę ir vidų nulakuoti saunų laku, kuris atsparus vandeniui.
2. po to išorinį paviršių sušiaušti su švitriniu popieriumi, tada jau galima dažyti norima spalva akriliniais dažais. Nelabai įžiūriu pirmą vazoną, ar ten yra skeldėjimas ar ne. Panašų blizgantį sendinto aukso paviršių galima padaryt užtepus auksinę sendinimo pastą.
3. nulakuoti akriliniu laku, paskutinį sluoksnį galima lakuoti vandeniui atspariu laku, pvz, saunu laku, kad nebijotų vandens.
Kiti vazonai daromi panašiai, tik ten naudojamos 2 spalvos ir vienkomponentis skeldėjimas, kuris ir padaro tuos suaižymus. Pirma dažoma tamsia spalva, po to tepamas vienkomponentė skeldėjimo priemonė, jai išdžiūvus, dažoma šviesia spalva ir lakuojama 4u.gif


Ačiū, gal ir pabandysiu ax.gif

Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2011 05 04, 19:27)


O man į akis krito toršeras, toks įdomesnis už įprastus. Gal kur nors panašių esat mačiusios?
Atsakyti
Elitarai, super bigsmile.gif . Tai jus ten negyvensit blink.gif ?
Atsakyti
smile.gif jau dedu tases wub.gif nuo geguzio galo iki rudens gyvensime jame wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 05 06, 00:04)
Elitarai, super bigsmile.gif . Tai jus ten negyvensit blink.gif ?

Labas rytas

Kaip jums sekasi kurtis? mirksiukas.gif
Atsakyti
kažkur buvo tema su provanso baldeliais,gal galit nuorodą 4u.gif
Atsakyti
Elitarai,

Man labai patiko gipsine veido skulptura ant kolonos.
Kur tokia pirkote?

Man ji labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 05 06, 10:44)
Elitarai,

Man labai patiko gipsine veido skulptura ant kolonos.
Kur tokia pirkote?

Man ji labai labai  wub.gif

As ne Elitarai, bet atsakysiu, pirkta ne LT ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 05 06, 08:44)
Elitarai,

Man labai patiko gipsine veido skulptura ant kolonos.
Kur tokia pirkote?

Man ji labai labai  wub.gif


Ji ne gipsine,bet akmenine...pirkau jas(jos ant arkos sonu ytaisytos)blusu turguje,uz abi mokejau 8eurus.
Atsakyti
[quote=elitarai,2011 05 06, 11:50]
Ji ne gipsine,bet akmenine...pirkau jas(jos ant arkos sonu ytaisytos)blusu turguje,uz abi mokejau 8eurus.
[/quot

vajei...mum tokiu turgu
einu ebay filtruot ax.gif
Atsakyti
gal kam bus ydomu:
http://www.skelbiu.l...u-10821366.html
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 05 05, 18:52)
O man į akis krito toršeras, toks įdomesnis už įprastus. Gal kur nors panašių esat mačiusios?

Gal kažkas panašaus
http://www.skelbiu.l...s-10815338.html
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Labai norejau pasiteirauti, gal kuri nors esate pirkusi is tu sendaikciu parduotuviu berods, na, kur kazkada net foto kazkas dedavo del paerzinimo, kad va, kodel pas mus taip nera biggrin.gif Labai rimtai galvoju, kad gal galima butu kazkaip is ten nusipirkti... noreciau susipirkineti galbut dalimis baldukus, ieskau kur pigiau ir stai sove tokia mintis, kodel gi ne smile.gif juk galima netgi paciam atsirestauruoti, nusidazyti ir kitaip paturbinti, jeigu kazkas nepatinka smile.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti