Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

einu ieskoti foto,kamstis visur.
Atsakyti
Kamstiniu grindu pvz.:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 05 04, 18:27)
Kamstiniu grindu pvz.:
user posted image


Faina bigsmile.gif - man net netopteltu, kad cia kamstis, kol niekas nepasakytu ar is arciau nepamatyciau smile.gif
is toliau atrodo kaip senas geras parketas is mazu lentuciu ir spalva labai vykusi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 gegužės 2011 - 18:04
rodausi blush2.gif
http://public.fotki....Elitarai/namai/
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 05 04, 20:02)
Faina bigsmile.gif - man net netopteltu, kad cia kamstis, kol niekas nepasakytu ar is arciau nepamatyciau smile.gif
is toliau atrodo kaip senas geras parketas is mazu lentuciu ir spalva labai vykusi thumbup.gif

As labai noreciau antram aukste kamstines, bet neiperku to ko norisi. taip, kad kol kas mastome apie kilimine danga.
Papildyta:
QUOTE(elitarai @ 2011 05 04, 20:34)

Aciu, kad leidai paganyti akis 4u.gif
Nepyk, bet ziurint i namus, tai atrodo, kad mergytes kambari pamote irenginejo, nieko panasaus i visa kita, kas yra namuose biggrin.gif gerai, kad nestumas neitakojo viso namo irengimo biggrin.gif
Tiesa, sviestuva juoda palikai miegamajame? Pradzioje tau patiko, tai idomu ar nepasikeite nuomone su laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu Cobre uz sugedinima,bus man spyris y ...ir tikrai jy padarysiu jauku. Svarbiausia yra jy perdazyti,nes tas ruzavumas didziausia klaida.Sunaus kambarys-zydras doh.gif blush2.gif -ten taip pat reikia perdazyti,nes imant viso namo konteksta,tie kambariai kaip modernumo ysibroveliai,mano siltu spalvu kolorite.
Papildyta:
Sviestuvas-tamsiai pilkas,dar nupirkti reikia stalines lempeles ant spintuciu pilkas,pagalvele pilka ir tv sudaro visai nemenkus pilkumos akcentus,tad likau prie tos minties,kad neverta keisti,beje uzuolaidos,, sunkios,,yra,tik nezn kada jas pasisiusiu.
Atsakyti
na jau tikrai nepagalvočiau, kad tas mergytės kambarys šitame name smile.gif O šiaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 05 04, 19:34)


Tikrai aciu uz fotkes 4u.gif Grazu. Man visgi tos autentiskos plytu sienos yra topas wub.gif
5 fotke priverte nusisypsoti, nes kaktusiukas gyvena labai jau prabangiai smile.gif
O ka slepia 8-toje foto, tokioje grazioje vonioje, isstizai kabanti lenta? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 gegužės 2011 - 19:39
QUOTE(elitarai @ 2011 05 04, 18:34)

labai grazu, tikrai - plytos tai topas wub.gif Vonia labai patiko smile.gif
Atsakyti
mamagabi,po laiptais ytaisiau vonia,todel ir gavosi taip,tik kur gauti medzio lenta ismirkusia juroje bigsmile.gif planuoju tokia ytupdyti vietoje tos,,dirbtinos,,lentos virs vonios.O is siu plytu turiu lauke visa sienele terasos,bet cia jau kitoje temoje rodysiu,nes apzeldinti ketinu siemet.
Esu antikvaro ir senienu myletoja ax.gif daug geliu kazkada apsigyvens tokiuose vazonuose wub.gif siuose namuose dar jaukumo truksta,juk juose negyvename,tik atostogaujame verysad.gif
Atsakyti
O planuojate gyvenat, ar tik atostogų rojų susikūrėte?
Atsakyti
unsure.gif kol kas tik svajonese musu gryzimas y juos.....
Atsakyti