Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(polfast @ 2011 05 04, 13:41)
mamagabi, neatsizaviu Jusu skoniu, patarimais ir darbais - fantastika. Perskaiciau jau beveik visas temas - kaip as cia anksciau neuztikau? Kol Cobre neatsikrauste i sodu tema, net neitariau, kad cia tokios puikios diskusijos vyksta.

Nugi patarkit man, nes visai nusikamuosiu dvejodama  biggrin.gif


bis.gif
Nieko pries tikrai nagaliu pasakyti, nes isvardyti svarus argumentai.
Laminatas man nepatinka is asmeniskos patirties (nors ir nepigus ), todel lieka tik pritarti Cobrei drinks_cheers.gif ir tinkamai issirinkti kamscio spalva. Apie kamscio stori nelabai ka ismanau unsure.gif

Man dar visai patinka kai tarkim grindys buna sudetos is tos pacios medienos, bet is skirtingu jos atspalviu, arba medis buna nudazomas: rombais, juostomis ir pan.
Pagalvojau rolleyes.gif , gal ir is kamscio lakstu (pvz. kvadratu) galima butu bent kazkuri grindu plota sudeti visai simpatiskais svelnaus kontrasto sachmatais, kuriu viena is spalvu gali atitikti vyraujancia baldu spalva, o kita: sviesesne ar tamsesne. user posted image
user posted image
user posted image

QUOTE(valpurgija @ 2011 05 04, 14:01)
kaitlente planuoju ties 3.10m. siena per viduri...tada galvoju kur kriaukle  g.gif


Ogi jos uz "saldytuvo kolonos" (is paskutinio papaisymo) nesimato lotuliukas.gif
Plauni sau indukus ir per langa paspoksai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 gegužės 2011 - 14:30
biggrin.gif
QUOTE(Cobre @ 2011 05 04, 14:39)
wub.gif  dievinu ta reikala, nes pasigroziu ka cia mergaites provansisko ar amerikonisko daro, bet tai man taaaaaip tolima ir nenaturalu  blush2.gif  O tie laikai tokie artimi, isigere i krauja kartu vaikystes vasarom, praleistom smetoniskose lovose, lobiu isekojimas is to laiko atkeliavusioje spintoje  wub.gif ... Oi, uzkabinote ta jautria styga  doh.gif




Vat butent. Man irgi labai grazu "provansas".... Provanse. Kur karsta, daug saules, kur senienos ne "pasendintos", o naturaliai pasene - jokiu imitaciju - viskas tikra.... O aplink save noriu to, kas organiskai isilieja i aplinka ir kas iauge i krauja. Zinoma, siokie tokie kompromisai, detales, "itakos" turbut neisvengiami, bet saikingai. Visa beda tik, kad skaudziai mazai informacijos apie autentiskus lietuviskus interjerus, baldus, tuos pacius sodus/parkus. O "lietuviska" daznai apsiriboja vezimo ratais ir verpimo rateliais. Gal gal kazkada atsiras ir tema "lietuviskas interjeras" bigsmile.gif
Cia absoliuciai privati ir subjektyvi nuomone, visiskai nenorint izeisti tu, kurie galvoja kitaip 4u.gif


mamagabi - Jus auksas aciuks.gif gavau " kabliuka" , o kas is to bus - matysiu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polfast: 04 gegužės 2011 - 14:38
QUOTE(mamagabi @ 2011 05 04, 16:28)
Ogi jos uz "saldytuvo kolonos" (is paskutinio papaisymo) nesimato lotuliukas.gif
Plauni sau indukus ir per langa paspoksai smile.gif

As nesigilinau i ta jusu virtuves paisyma, tik uzmaciau klausima kur kriaukle turtu buti. tai iskart pagalvojau, kad is krasciuko, prie to lano, ar duru, nesigilinau kas ten.
Visu poirma del matomumo - mano supratimo labiausiai nekrentanti i akis vieta. Visu antra del patogumo (aisku, tuo atveju jei atsizvelgti ir i grazuma, ir kad bendra erdve), ergonomiskas judejimas del saldytuvo pazeidziamas, bet as asmeniskai spjaunu i tai, uztat labai patogu, jei ten durys i lauka bus, tai ar kazka nuplauti greituteliai, ar kokias salotas (jei bus auginama) inesti ir tiesiai i kriaukle, ar obuolius kokius. Rankas gal greit nusiplauti reiktu. na nebutu judesio per visa virtuve, jei tai butu susije su atejimu is lauko. Tikiuosi teisingai surasiau g.gif Mamagabi, saldytuvo kolona liuks pasiulymas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2011 05 04, 16:28)
Man dar visai patinka kai tarkim grindys buna sudetos is tos pacios medienos, bet  is skirtingu jos atspalviu, arba medis buna nudazomas: rombais, juostomis ir pan.


Atsargiai su tokiom grindim, nebent norite, kad jos butu akcentas. Jei daugiau baldu namuose, formu ivairesniu, tada as nerizikuociau. O jei grazus seni baldai, tada taip nesinoretu, kad akys nuo ju vis i grindis kryptu. Kad ir parodytose nuotraukose - jei greit perziuresi, tai paskui paklausus kokie ten baldai, spalvos nuotraukose buvo, tai net sudetinga butu atsakyti smile.gif

Rombai ant grindu man labai grazu smile.gif Juostos ne, nebent su kazkokiu konkreciu tikslu daromos, kad tokiu optiniu sprendimu isspresti tam tikras patalpos problemas.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 05 03, 12:18)
... kambaryje,kuris norisi buti perdazytas g.gif kilimelis ruzavas tik laikinas,spintute dar be rankeneliu,pati ja restauravau,uzuolaidoms kabliukai neprisukti dar.
user posted image


Kambariukas tikrai labai prasosi buti perdazomas smile.gif ir dar truputi pridursiu:
lovyte ir spintute liuks, tik jas as traukciau is kampo, kad palei langa butu galima pastatyti balta staliuka ar stala.
Uzuolaidos grazios, bet per trumpos - turetu buti arba iki grindu arba iki palanges (kas man nelabai), geriau tada austrijiete ar romanete.
Ne tik ruzavas kilimukas, bet ir ryski riuuzava "pink" lovatiese ir pagalveles labai ryskios romantiskam mergytes kambariukui.
Kilimas irgi liuks smile.gif , todel visas sienas dazyciau pagrindines kilime esancios rausvos "prislopintos rozes" sviesiu atspalviu.
Is uzuolaidu siuciau dekor. pagalveles ir lovatieses "nusmukusi paraukta sijona" bei atnaujintos daiktadezes minksta dangti, kuris dabar per geltonas.
Papildoma spalva butu blyski zalsva (ji yra ir kilime ir uzuolaidose), bei balta (baldai).
Lelytes galetu susesti ant baltos medines sienines lentyneles, o virs lovytes gali pakibti baltas orinis baldakimas.

Linkiu, kad gautusi kazkas panasaus wub.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 gegužės 2011 - 15:01
QUOTE(mamagabi @ 2011 05 04, 14:28)
Ogi jos uz "saldytuvo kolonos" (is paskutinio papaisymo) nesimato lotuliukas.gif
Plauni sau indukus ir per langa paspoksai smile.gif




mamagabi, nematauuu ir nesuprantuuu kur butu mano kriaukle blush2.gif biggrin.gif galbut tiesiai uz kolonos prie pat lango? ax.gif

cobre, taip per sias duris- langa bus daug vaiksciojama, nes ten terasa smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 04 gegužės 2011 - 15:40
Cobre, as del tos storesnes dangos norejau paklausti - niekur nemaciau tokios blush2.gif Gal as ne taip ieskau... O gal turit kokia nuoroda? Jei yra galimybe rinktis atspalvius tai butu puiku, nes butent tas "pigus" atspalvis labiausiai ir netinka man.
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 05 04, 16:13)
mamagabi, nematauuu ir nesuprantuuu kur butu mano kriaukle  blush2.gif  biggrin.gif galbut tiesiai uz kolonos prie pat lango? ax.gif

cobre, taip per sias duris- langa bus daug vaiksciojama, nes ten terasa  smile.gif


Tep smile.gif, uz kolonos, todel ir nesimato.
Visai visai prie pat lango nedaryciau - mazdaug per viduri, kad dar krastelis darbastalio liktu.
Reiketu ta atkarpa (palei siena iki lango) sudalinti i busimas spinteliu dureles (siauresnes ar platesnes) ir tada geriausia pasimatys tiksli kriaukles vieta.
Virs jos turetu atsirasti dvivere spintele svariems indams mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 gegužės 2011 - 15:53
QUOTE(mamagabi @ 2011 05 04, 15:50)
Tep smile.gif, uz kolonos, todel ir nesimato.
Visai visai prie pat lango nedaryciau - mazdaug per viduri, kad dar krastelis darbastalio liktu.
Reiketu ta atkarpa (palei siena iki lango) sudalinti i busimas spinteliu dureles (siauresnes ar platesnes) ir tada geriausia pasimatys tiksli kriaukles vieta.
Virs jos turetu atsirasti dvivere spintele svariems indams mirksiukas.gif
user posted image

supratau thumbup.gif
bandysiu pasipaisyti ant popieraus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 05 04, 17:15)
Cobre, as del tos storesnes dangos norejau paklausti - niekur nemaciau tokios  blush2.gif Gal as ne taip ieskau... O gal turit kokia nuoroda? Jei yra galimybe rinktis atspalvius tai butu puiku, nes butent tas "pigus" atspalvis labiausiai ir netinka man.

Zinai, gal as atsilikau, nes tuo domejausi 2005 metais. Bet tada Ollo grindyse maciau, Ferimpexe buvo labai didelis pasirinkimas bet is katalogu berods . Sunku jau atgaminti. O tais laikais didesnemis plokstemis buvo tik ta tradicine spalva.

http://www.ferimpex....mstines_grindys
http://www.ollo.lt/l...rindys/page:1;/

cia tas tik ir imetu firmas, bet tikrai yra ir daugiau, ramiai pasiziurek internete ko buna, paziurek ka pas mus siulo.
Papildyta:
QUOTE(valpurgija @ 2011 05 04, 17:13)
cobre, taip per sias duris- langa bus daug vaiksciojama, nes ten terasa  smile.gif


vat vadinasi netoliese ir kriaukle patogu. O tas netoliese ir yra ten kur mamagabi papaise mirksiukas.gif biggrin.gif O indaplove bus? Nes jei taip, tada vistik ko gero bus prie krasto tavo kriaukle. Arba per 60 cm nuo krasto, kas labai patogu ir indu dejimo i indaplove atzvilgiu, ir virs jos bus stalvirsio gabalas pasidejimui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 04 gegužės 2011 - 16:24
Kambariukas tikrai labai prasosi buti perdazomas ir dar truputi pridursiu:
lovyte ir spintute liuks, tik jas as traukciau is kampo, kad palei langa butu galima pastatyti balta staliuka ar stala.
Uzuolaidos grazios, bet per trumpos - turetu buti arba iki grindu arba iki palanges (kas man nelabai), geriau tada austrijiete ar romanete.
Ne tik ruzavas kilimukas, bet ir ryski riuuzava "pink" lovatiese ir pagalveles labai ryskios romantiskam mergytes kambariukui

mamgabi,baldai dar,, keliaus,,po kambary daug kartu,kol nenuspresiu galutinio varianto,kad kambarys doh.gif super klaidingai dazytas tapetuotas ykeliau,kaip pavyzdy,nes kazkas kazkam patare panasu varianta-tai rodziau koks man gavosi blush2.gif Uzuolaidos Laura Ashley gatavos-nepailginsiu,o trumpos schmoll.gif
leles prie lovytes nebus,joms gaminu spintute ant kojeliu,kojos jau padarytos,lentynele,kaip ir lova-L.Ashley,o veidrodis pacios gamyba.Dabar turiu perdazyti kambary ir viska protingai sudelioti.

user posted image
user posted image

Polfast-mano visas namas kamstcio grindys,net virtuve,(vonios ne,bet maciusi ir vonias wub.gif )
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 05 04, 17:38)
Dabar turiu perdazyti kambary ir viska protingai sudelioti.

Polfast-mano visas namas kamstcio grindys,net virtuve,(vonios ne,bet maciusi ir vonias wub.gif )


Oi lauksim lauksim rezultatu lauksim... friends.gif

Gal gali imesti daugiau grindu foto - Polfast butu lengviau apsispresti ax.gif
Ar mergaites kambaryje grindys irgi kamstis? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 gegužės 2011 - 16:54
QUOTE(polfast @ 2011 05 04, 12:41)
Bijau kad tas kamstis kaip isoks visiskai ne i tema, tai nei begt nei rekt. Is kitos puses viliuosi, kad gal bus tokios visiskai neutralios grindys, kad net nekris i akis is isipaisys.
Nugi patarkit man, nes visai nusikamuosiu dvejodama  biggrin.gif

na, kamstis truputi geriau uz laminata... bet mano asmenine nuomone, solidumo jos namams nesuteikia.
Jusu isvardintos priezastys kaip ir nebepalieka alternatyvos kitai dangai. Taigi viska nulems spalva, kaip ir bet kurioje kitoje vietoje, tinkama/netinkama spalva gali labai pakeisti reikala i viena ar kita puse.
Beje, ar laku/alyva negalima pakoreguoti kamscio atspalvio g.gif ?
Atsakyti