Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(Kristaline @ 2011 04 27, 18:22)
Parašyk, parašyk, ir man aktualu  smile.gif
Tik man reikalinga spalva gan reta ir dėl to tokia santechnika brangesnė yra (kaip man aiškino Domus galerijoj  prekiaujantys pan. santechnika)


Tai nieko naujo turbūt nepasakysiu, greičiausiai ir pati buvai UAB Sanforma (vonia.lt). Čia gavau didžiausią nuolaidą, bet kaip sakiau, mano maišytuvai chromo spalvos, tai kaina buvo tikrai gera.
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2011 04 29, 00:00)

del tv tai nzn ka daryt  g.gif  jo reik o dabar keist i nauja neiseis , kad nebutu visai juodas lopas kambari tai kilime yra keletas juodu kvadrateliu ir kampe stovi akvariumas juodais apvadais . bet po remonto ir stalas ir kedes is sienu spalva keisis , dar reiktu kokiu lentyneliu receptu knygoms ir siaip mielu niekuciu


TV būtų galima bandyti įrėminti tokios pačios spalvos kaip virtuvės baldai rėmeliais. Iš šonų galima kažką pakabinti, pvz., žvakides, šviestuvus, atsižvelgiant į kitas namų detales. Tokiu atveju vaizdas turėtų pagerėti, nes TV nebūtų vienišas juodas lopas.
Atsakyti
Mergaites kambariui visai nebijok tapetu, viena kokia siena tapetuok, kitas dazyk savo norima spalva... Bus zaismingiau... ta pasteline spalva grazu , bet vaikui neorisi kazko spalvingesnio, tai ir tapetai tau puikus sprendimas butu...
O gali tapetus det kaip mamagabi sake i rema per visa siena...kai nusibos, galesi pripiest maylei leist, ir tada pakeisi i kitus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 05 03, 10:26)
Mergaites kambariui visai nebijok tapetu, viena kokia siena tapetuok, kitas  dazyk savo norima spalva...  Bus zaismingiau... ta pasteline spalva grazu , bet vaikui neorisi kazko spalvingesnio, tai ir tapetai tau puikus sprendimas butu...
O gali tapetus det kaip mamagabi sake i rema per visa siena...kai nusibos, galesi pripiest maylei leist, ir tada pakeisi i kitus... g.gif


kad ta mano mažylė jau mergina tampa (13metų) - pati baldus rinkosi, dabar nori kambario klasikinio.
Renkasi ji pati ir spalvą sienų ir tapetus ir kartu niekaip sprendimo nerandam.
Tapetus tai radom labai šaunius, o ir kaina gera (rulonėlis tik 50Lt), bet galvoju ar tiktų tuomet prie tapetų juostelės gipsinės palei lubas?
Norėčiau įrėminti palubėj, kad karnizų nereiktų.
Atsakyti
Vat butent as taip dariau ir....siandien gailiuosi unsure.gif ,kazkokis ruzavumo debesys buvo akis apsemes po gimdymo.Dabar taip ir noris uzdazyti neutralia spalva,palikti sienas buti sienomis,nes vaiku kambaryje bus kilimeliai, zaislai,remeliai,paveiksleliai.... g.gif
o cia padirbejau,zaislu deze mazajai,pirkau uz 2eurus ja,truputis darbo ir stai kaip ji atgijo.
user posted image

user posted image
ir kambaryje,kuris norisi buti perdazytas g.gif kilimelis ruzavas tik laikinas,spintute dar be rankeneliu,pati ja restauravau,uzuolaidoms kabliukai neprisukti dar.
user posted image
Atsakyti
ir kambaryje,kuris norisi buti perdazytas g.gif kilimelis ruzavas tik laikinas,spintute dar be rankeneliu,pati ja restauravau,uzuolaidoms kabliukai neprisukti dar.
user posted image
[/quote]
sienu spalva tai kaip maniskio lotuliukas.gif
butinai perdazykit ax.gif
man užuolaidos patiko wub.gif
primena anglišką kaimišką stilių, man gražu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 03 gegužės 2011 - 11:50
Sveikos,
Prasau skubaus patarimo. Nuluzo musu saldytuvas sad.gif Turejom senuka Husqwarnos, sonai buvo tamsiai rudi, o dureles kremines spalvos. Tai pagal spalvu gama idealiai tiko virtuveje. Virtuve jau buvau kazkada idejusi (kremines spalvos, sendinta su patina). Tai pasirinkom stai toki: http://www.azon.lt/B...CFcOHDgodJQswqQ Nes ir kaina labai priimtina. Taciau siulo mums padovanoti nauja snaiges saldytuva, pagal parametrus labai geras, tik kad spalva balta... Nors ateity bus stalas ir kedes baltos... Saldytuvas stovi kitoje puseje nei pats virtuvinis...
Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2011 05 03, 14:12)
Sveikos,
Prasau skubaus patarimo. Nuluzo musu saldytuvas sad.gif Turejom senuka Husqwarnos, sonai buvo tamsiai rudi, o dureles kremines spalvos. Tai pagal spalvu gama idealiai tiko virtuveje. Virtuve jau buvau kazkada idejusi (kremines spalvos, sendinta su patina). Tai pasirinkom stai toki: http://www.azon.lt/B...CFcOHDgodJQswqQ Nes ir kaina labai priimtina. Taciau siulo mums padovanoti nauja snaiges saldytuva, pagal parametrus labai geras, tik kad spalva balta... Nors ateity bus stalas ir kedes baltos... Saldytuvas stovi kitoje puseje nei pats virtuvinis...

As rinkciausi visu pirma pagal geruma ir funkcijas. Siaip sakyciau, kad ir pagal kaina, bet siuo atveju ir kaina yra tikrai gera . O saldytuvus is principo galima dureles nuimti, nuvezti kur automobilius dazo ir nupurks kokia nori spalva. bet as su ta mintimi dariau nisa saldytuvui, kad nereiktu apie sonus galvoti ateityje. siaip jei spalva tinka ir ne paskutiniai litai, ir kokybe tenkina, tai imciau ta, kuris labiau patinka ir kuris akiu nebadys stovedamas smile.gif - Samsunga.
Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2011 05 03, 13:13)
bet galvoju ar tiktų tuomet prie tapetų juostelės gipsinės palei lubas?
Norėčiau įrėminti palubėj, kad karnizų nereiktų.

Tiktu, zinoma.
Tik as netapetuociau dalies, kaip kad siulo, o visa kambari.
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2011 05 02, 23:42)

nei ilgai vargti/eksperimentuoti su dazais, nes kokia spalva beissirinktu, ji vistiek nebus tokia, kokia turetu buti. Nebent pries tai sienas nudazius baltai, gal net pora kartu g.gif

pas mano drauge per tapetus prasimuse rausva spalva. Buta pirko, tai viska remontavo is pagrindu ir sienos buvo gerai paruostos. Idomiausia, kad rausva spalva toje vietoje visai neegzistavo lyg ir: nebuvo nei dazyta ta spalva (nesimate bent jau) , nei ruosiant islindo g.gif gal buvo kazkoks pigmentas giliau isisedes, o nuo kliju islindo g.gif kitaip nera kaip paaiskinti. Tapetai sviesus.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 05 03, 13:18)
Vat butent as taip dariau ir....siandien gailiuosi unsure.gif ,kazkokis ruzavumo debesys buvo akis apsemes po gimdymo.Dabar taip ir noris uzdazyti neutralia spalva,palikti sienas buti sienomis,nes vaiku kambaryje bus  kilimeliai, zaislai,remeliai,paveiksleliai.... g.gif
o cia padirbejau,zaislu deze mazajai,pirkau uz 2eurus ja,truputis darbo ir stai kaip ji atgijo.
user posted image

user posted image
ir kambaryje,kuris norisi buti perdazytas g.gif kilimelis ruzavas tik laikinas,spintute dar be rankeneliu,pati ja restauravau,uzuolaidoms kabliukai neprisukti dar.
user posted image


Kaip man tokia į vonią tiktų mirksiukas.gif O ką jai darei, papasakok plačiau, nes pirminio varianto, kaip supratau, neįdėjai.
Atsakyti
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 05 03, 11:26)
Mergaites kambariui visai nebijok tapetu, viena kokia siena tapetuok, kitas  dazyk savo norima spalva...  Bus zaismingiau... ta pasteline spalva grazu , bet vaikui neorisi kazko spalvingesnio

As jau ne pirma karta girdziu panasius patarimus, kad vaikui kambarys turi buti zaismingas. Sutinku, bet tik ne sienu pagalba. Sienos tik fonas mano manymu. Ir nesupyk, bet aplamai patarimas viena siena tapetuoti, kita dazyti norima spalva ir taip sukurti zaisminguma yra labai nevykes. Tik neisizeisk blush2.gif
Atsakyti
Gal galit patarti tokiu klausimu. Turiu 2 vnt. tokių vazonėlių gėlėms (forma ne tokia, bet raštas ir spalva tokie):
http://www.askovita....,detail/id,649/
Dabar norėčiau tokio stiliaus didelio vazono, bet nerandu pirkt. Pagalvojau, kad gal ir pačiai pavyktų tokį pasidaryti iš paprasto molinio vazono. Kaip manot? Kokia būtų darbų eiga?

Ir šitie visai nieko:
Tamsus:
http://www.askovita....,detail/id,481/
Šviesus:
http://www.askovita....,detail/id,468/
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 05 03, 13:13)
kad ta mano mažylė jau mergina tampa (13metų) - pati baldus rinkosi, dabar nori kambario klasikinio.
Renkasi ji pati ir spalvą sienų ir tapetus ir kartu niekaip sprendimo nerandam.
Tapetus tai radom labai šaunius, o ir kaina gera (rulonėlis tik 50Lt), bet galvoju ar tiktų tuomet prie tapetų juostelės gipsinės palei lubas?
Norėčiau įrėminti palubėj, kad karnizų nereiktų.

OOOO bigsmile.gif tai cia jau tikrai "mazyle". NA maniske 11, bet norejo pastelinio kambario, ir viena siena tapetuoti, kad lova prie jos stovetu, sake jai jaukiau bus prie sienos remtis...

Bet siaip as irgi esu tos nuomones , kad ir tapetai neturetu buti reziantys aki, o dereti prie sienu.. nes vaiku kambaryje (kaip ir bet kuriame kitokiame) galima pasiryskinti detalemis, zaislais, kilimeliais ir t.t.

Jei merginai patiko kazkokie tapetai- kodel ne, tik is anksto apgalvokit uzuolaidas, lovatieses, nuotrauku remelius... Ir viskas bus thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 05 03, 14:33)
As jau ne pirma karta girdziu panasius patarimus, kad vaikui kambarys turi buti zaismingas. Sutinku, bet tik ne sienu pagalba. Sienos tik fonas mano manymu. Ir nesupyk, bet aplamai patarimas viena siena tapetuoti, kita dazyti norima spalva ir taip sukurti zaisminguma yra labai nevykes. Tik neisizeisk  blush2.gif

mirksiukas.gif Tapetai neturetu buti raudoni, jei siena smelio spalvos... mirksiukas.gif
As nemegstu ryskiu sienu, bet leidziu vaikui paciam rinktis kas jam grazu, jug jis gyvens, ne as, ten.
Aisku, patariu, jei nugrybauja visai...
As is viso norejau visa nama viena spalva, bet mano panos uzprotestavo, kad nors viena siena reikia ju kambariuose istapetuot, ar kita spalva det,,, doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 05 03, 14:30)


pas mano drauge per tapetus prasimuse rausva spalva. Buta pirko, tai viska remontavo is pagrindu ir sienos buvo gerai paruostos. Idomiausia, kad rausva spalva toje vietoje visai neegzistavo lyg ir: nebuvo nei dazyta ta spalva (nesimate bent jau) , nei ruosiant islindo  g.gif  gal buvo kazkoks pigmentas giliau isisedes, o nuo kliju islindo  g.gif  kitaip nera kaip paaiskinti. Tapetai sviesus.




Jo, jei rausvos sienos, kazka rimto is karto reikia daryti, turi ta spalva toki bjauru iproti prasimusti per bet ka- dazus, tapetus, tai jau tegu jums paruosia rimtai....
Atsakyti
Na sutariau su meistru, kad po kelių dienų ateis pasižiūrėti. Kaip supratau - patirties jis turi, tai tikiuosi patars ką daryti.
Sienas dažyčiau Rowanbest dažais. Jų puslapis šis http://www.rowanbest.lt
Kaip supratau iš produktų aprašymo, tai jau dažytoms sienoms yra baltas gruntas, kuris nelabai leidžia skverbtis senajai spalvai. O dažyti ko gero tektų 3 kartus, kad išgauti norimą spalvą.
Bet kuriuo atveju - manau, kad šie dažai pateisins mano lūkesčius, atsiliepimai apie juos tik labai geri.
Atsakyti