Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(valpurgija @ 2011 05 01, 14:24)
oi, mamagabi jus auksas  bigsmile.gif  4u.gif 
kaip fain pamatyti pabraizymus in real  thumbup.gif
man labiausiai patiko 1 variantas  smile.gif 
kad butu aiskiau imetu foto kaip patalpa virtuves svetaines matosi is holo (kol kas tokia teturiu).Ta siena ilga virs 9m.,( virtuvei kliutu apie 3m.)as galvoju atskirt sienele, o gal ir spalvine gama, nes svetainej ant tos pacios sienos noriu kabinti paveikslu kolekcija, tad kaip ir noreciau atskirt virtuves ir svetaines zonas  g.gif
user posted image


rolleyes.gif

O is ko ta planuojama sienele butu ir kokio dydzio (plocio ir aukscio)?

Del spalvines gamos - na kaip cia graziau, bet griezciau pasakius NE! mirksiukas.gif
Dabar tai superine grazi klasikine (country) patalpa, kuri gali tokia grazi ir islikti, bet ja galima ir labai grietai persistengus sugadinti blink.gif
Paveikslu kolekcija, ju grupe vienoje vietoje, savaime isskirs ta siena is kitu, ji ir taip taps akcentine, todel tikrai nera jokio reikalo jos daryti kitokios.
As cia kalbu kalbu, dedu dedu pavyzdzius, kad jei norite vientisu elegantisku namu, dazykite namus viena spalva arba artimais/deranciais atspalviais.
Na o jei norite siuolaikiskai lietuviskai, tai kiekvienam kambaryje viena siena butinai reiktu nudazyti skirtingai mirksiukas.gif

Butu mano valia, as ne tik sia virtuves/svetaines patalpa, bet ir visa hola (is kurio dabar fotkinta) dazyciau ta pacia spalva. Taip visi kiti sprendimai (mediena, plyteles, apvadai, durys, baldai, uzuolaidos ir t.t) bus zymiai lengvesni, nes viena deres su kita, viskas tarpusaves deres!!! thumbup.gif
AR MANE SUPRANTATE bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Renkantis skirtingas sienu spalvas ir skirtingas grindu dangas, gali gautis taip verysad.gif :
user posted image

O pasirinkus vienodas, taip smile.gif:
user posted image

Kaip kitaip paaiskinti net nebeismanau mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 01 gegužės 2011 - 15:20
del vienos spalvos patarimas tikrai geras thumbup.gif esu macius namus kurie viena spalva dazyti tai tikrai labai grauz , harmonija thumbup.gif

bet kaip tai man padaryti jei mb liepe det tapetus doh.gif nes sienos tai vienur tai kitur trukineja . visur uzdet vienodus tapetus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 05 01, 17:39)
del vienos spalvos patarimas tikrai geras  thumbup.gif  esu macius namus kurie viena spalva dazyti tai tikrai labai grauz , harmonija  thumbup.gif

bet kaip tai man padaryti jei mb liepe det tapetus  doh.gif nes sienos tai vienur tai kitur trukineja . visur uzdet vienodus tapetus  g.gif


Galima klijuoti dazomus tapetus smile.gif Man juose labai patinka, kad jie turi faktura, ko lygi tinkuota siena neturi smile.gif As issiklijavus jais koridoriu ir svetaine, mano drauge -visa nama bigsmile.gif thumbup.gif
Ir spalvas galima pakaitalioti, kai pabosta mirksiukas.gif
O jei kur pasitepa - skudureliu galima pavalyti, jei nepasiduoda - uzdazyti.

Kas tas visur? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 01 gegužės 2011 - 17:15
QUOTE(mamagabi @ 2011 05 01, 18:14)
Galima klijuoti dazomus tapetus smile.gif Man juose labai patinka, kad jie turi faktura, ko lygi tinkuota siena neturi smile.gif As issiklijavus jais koridoriu ir svetaine, mano drauge -visa nama bigsmile.gif thumbup.gif
Ir spalvas galima pakaitalioti, kai pabosta mirksiukas.gif
O jei kur pasitepa - skudureliu galima pavalyti, jei nepasiduoda - uzdazyti.

Kas tas visur? g.gif


gal as nemaciau graziai padarytu dazomu tapetu g.gif

as ieskojau praitoj temoj jusu namu foto bet taip ir neradau doh.gif idomu paziuret kaip atrodo svetaine su tais tapetais
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 05 01, 18:21)
gal as nemaciau graziai padarytu dazomu tapetu  g.gif 

as ieskojau praitoj temoj jusu namu foto bet taip ir neradau  doh.gif idomu paziuret kaip atrodo svetaine su tais tapetais


Dazomas tapetas (kalbu apie stiklo tapetus) is toliau niekuo nesiskiria nuo dazytos sienos, tik is arti galima matyti rasteli/faktura, todel nuotraukose sienos atrodo kaip lygios.
Galima rinktis ryskesni savo reljefiskumu tapeta, su stambesniu rastu, tada jis bus matomas ir is truputi toliau smile.gif
Mes rinkomes smulku rasteli, kuris panasus i stambios drobes audimo.
Prisegu foto - siena atrodo lygi, bet isiziurejus matosi vertikalus/horizontalus bruksniukai:
user posted image

Virtuve klijavome jau normaliais viniliniais tapetais (kad pasivalytu jei issiteptu mirksiukas.gif ), spalva artimais koridoriaus spalvai, bet jie su "ananasu" rastu, kuris is toliau beveik nesimato:
user posted image

O is arciau matosi smile.gif :
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 01 gegužės 2011 - 18:31
QUOTE(Grikute @ 2011 05 01, 13:58)
Sveikos mergaites,
as turiu klausima. Ka butu galima padaryti su sieninem spintom. Tiesiog ar imanoma kazka padaryti klasikinio-provancisko, kad butu sienines spintos, su stumdomomis durimis. Gal matete kazka panasaus? Aciu.


Prasom 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 05 01, 12:41)
Rutele,kadangi buvau tavo miegamajame ax.gif kazin ar tiks jis tau g.gif ,noretusi be gelyciu.

Na gerai sakai, pati neesu tikra ka su juo daryt o miegamam tikrai pakolkas nera jokios rausvos spalvos, gelyciu nera, taciau jeigu lovatiese susiorganizuociau i ta tema,pagalveliu, na net nezinau. Bet prisimakaliuoti tai nenoreciau. Kad daugiau tai nelabai kur turiu ji kabint g.gif Ka gi reiks bandyt parduot arba mainyt krastutiniu atveju biggrin.gif
Atsakyti
mamagabi

man labai patiko virtuves tapetai thumbup.gif vat tokie minksti ir mieli , tokiu noreciau bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu, Indruciukas. Patiko antra spinta, kazka panasaus reiks gaminti, tik sviesia.
Atsakyti
[quote=indruciukas,2011 05 01, 22:07]


Paziurejau, Lino baldu kainininka, tai jis ten berods tik lovoms, nezinau, iki galo netikrinau. tai pagalvojau, kad mamagabi galetu lovu versla pradeti, nes ten tokio tipo lovos 2.5-3 tukst lt kainuoja biggrin.gif Mesk tu tas savo leles, cia manau greiciau darysis ir daugiau liks biggrin.gif
Atsakyti
Ateinu Jūsų patarimo.
Įrenginėju mergaitės kambarį. Baldus jau turiu, jie vyšnios masyvo ant raitytų kojelių. Spalva tokia tamsoka, bet turi šiek tiek oranžinės ir geltonos spalvos.
Kokią spalvą rekomenduotumėte sienoms? Tapetų nenoriu, nes sienos paruoštos dažymui.
Tiesa, prieš tai sienos buvo dažytos gana tamsia spalva tai nežinau ar dažant šviesiai nepermuš ta senoji g.gif
Taip pat įdomu dėl giprinės juostus palei lubas. Ar ji opriškai nepažemina lubų? Aukštis 2,70m, tad jei žemina lubas, gal verčiau rinktis karnizus baltus ir tiesias užuolaidas.
Atsakyti
[quote=Cobre,2011 05 01, 23:19]
[quote=indruciukas,2011 05 01, 22:07]
Paziurejau, Lino baldu kainininka, tai jis ten berods tik lovoms, nezinau, iki galo netikrinau. tai pagalvojau, kad mamagabi galetu lovu versla pradeti, nes ten tokio tipo lovos 2.5-3 tukst lt kainuoja biggrin.gif Mesk tu tas savo leles, cia manau greiciau darysis ir daugiau liks biggrin.gif [/quote]

O ko ten ziurinejai - kazko ieskai/dairaisi bigsmile.gif

Del lovu gamybos - reikes pagalvoti smile.gif
Nuolat gaunu panasiu paklausimu ir pasiulymu "lysti is pogrindzio" ir imtis rimtu darbu. Ale vis atrandu kokiu priezasciu ir pasiteisinimu, net paciai pries save geda doh.gif
Kai manes paklausia, gal as dirbu interjero dekoravimo srityje, ne, sakau, tik siaip konsultuoju, nes issilavinimo neturiu ax.gif
Ir kai zmones sako, kad man ir be mokslu neblogai sekasi ir tureciau i tai rimciau paziureti - maunu kaip kiskis i krumus blush2.gif Baisu...baisu... Ka daryt... (Radzis dainuoja lotuliukas.gif )??? Nu neturiu Patruskeviciaus ambisiju ir psio verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 02 gegužės 2011 - 20:11