Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

grazus to namo interjieras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 04 30, 20:24)
seima 5 -man labai grazus Jusu stalas ir kedes  wub.gif
labai mazai lietuvisku klasikiniu interjeru,i kuriuos ziuri ir sakai- vau... o vat cia vienas is ju- ziuriu ir seile varva- viskas savo vietose, nieko nei per daug, nei per mazai  wub.gif  wub.gif
http://www.aruodas.l...uodama/2-187100

ir virtuvinis cia tamsus, ne sviesus- man super ziurisi  thumbup.gif


Namas nerealus! su visais baldai su viskuom parduoda! eina sau! bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
mes savaitgalyj pylem grindis...nors ir mazas zingsnelis, bet kaip jaukiau biggrin.gif

user posted image
cia bus virtuvinis, galvoju dar kaip iki lango tokio pat ilgio daryti sienele nuo arkos ir tada virtuvinis butu U formos, o priesais prie kitos sienos stalas su kedem , kadangi sita siena yra ir svetaines siena galvoju ar daryti truputi sieneles ir atskirt spalvine gama svetaines nuo virtuves, ar nebedaryt ir ta pacia spalva abiems palikt g.gif jeigu supratot ka cia prirasiau ax.gif
Atsakyti
Pagaliau vakar uzsisakiau tapetus svetainei ir miegamajam wub.gif
Sekantis zingsnis -plyteles voniai, va cia bus vargelio doh.gif

O parduodamas namas tai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, pritariu parduodamas namas nuostabus, tikrai wub.gif

Seku sia tema, labai smagi, padeda ateit i teisinga kelia jusu patarimai thumbup.gif Tik kad labai ka sunku pakeisti, tiek interjere tiek eksterjere, nes reiketu tai viska is pagrindu doh.gif Na bet kadanors biggrin.gif
O dabar toki klausima turiu, radau pas MB mociute toki sviestuva. Parsitysiau namo, ir taip ir taip ziuriu, ir grazus man jis ir abejoniu kyla... Kabinciau manau i miegama man jo gelytes romantiskos... g.gif Ka manot jus? Beje gaubteliai cia buti turetu ar nea?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutele_S: 01 gegužės 2011 - 11:06
Labai gražus šviestuvas, tikrai kabinčiau thumbup.gif Ir sukčiau matinės lemputės žvakės formos ax.gif ir be gaubtukų būtų thumbup.gif
Atsakyti
Rutele,kadangi buvau tavo miegamajame ax.gif kazin ar tiks jis tau g.gif ,noretusi be gelyciu.
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 05 01, 11:28)
user posted image
cia bus virtuvinis, galvoju dar kaip iki lango tokio pat ilgio daryti sienele nuo arkos  ir tada virtuvinis butu  U formos, o priesais prie kitos sienos stalas su kedem , kadangi sita siena  yra ir svetaines siena galvoju ar daryti truputi sieneles ir atskirt spalvine gama svetaines nuo virtuves, ar nebedaryt ir ta pacia spalva abiems palikt g.gif  jeigu supratot ka cia prirasiau  ax.gif


Ar apskritai U formos virtuvini planuoji tik iki lango? Ar virtuvinis tesis ir uz lango iki kampo?
Nes jei tik iki lango - sunkiai isivaizduoju kaip viskas (saldytuvas, plovykle, kaitlente, mikrobange, indaplove) sutilps toje zonoje g.gif
Ar daryti sienele priesingoje puseje (ten kur planuoji stala) priklauso nuo to, kokio ilgio ta siena ir kaip patogiai ten tilps stalas ir kedes. Jei siena labai ilga ir stalas puikiai telpa, tada sienele gali ir buti.

Pasidelioti galima keliais skirtingais budais, prisegu kelis, bet svarbiausia, kad patogiai susideliotu visi pagrindiniai virtuves atributai, o visa kita podelio (daiktu pasidejimo) ir finansu klausimas mirksiukas.gif
Del spalvines gamos - as tik uz vientisa/vienspalve bendra erdve smile.gif
Patalpai pakankamai zavesio suteiks balkiai, grazus virtuvinis ir kt.elementai, todel dar labiau jos "linksminti" tikrai neverta smile.gif
1)
user posted image
2)
user posted image
3)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 01 gegužės 2011 - 12:52
QUOTE(Rutele_S @ 2011 05 01, 11:05)
O dabar toki klausima turiu, radau pas MB mociute toki sviestuva. Parsitysiau namo, ir taip ir taip ziuriu, ir grazus man jis ir abejoniu kyla... Kabinciau manau i miegama man jo gelytes romantiskos... g.gif  Ka manot jus? Beje gaubteliai cia buti turetu ar nea?


pas mane iš "tos pačios temos" šviestuvas - keramikos, su gėlytėm, senovinis, pas mamą toršeras dar yra, tai nėra gaubtelių juose, tik kur tie juodi patronai susukti, tai pas mane ant jų dar šviesios detalės užsideda, nesimato tų juodų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
as turiu klausima. Ka butu galima padaryti su sieninem spintom. Tiesiog ar imanoma kazka padaryti klasikinio-provancisko, kad butu sienines spintos, su stumdomomis durimis. Gal matete kazka panasaus? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 05 01, 12:40)
Ar apskritai U formos virtuvini planuoji tik iki lango? Ar virtuvinis tesis ir uz lango iki kampo?
Nes jei tik iki lango - sunkiai isivaizduoju kaip viskas (saldytuvas, plovykle, kaitlente, mikrobange, indaplove) sutilps toje zonoje g.gif
Ar daryti sienele priesingoje puseje (ten kur planuoji stala) priklauso nuo to, kokio ilgio ta siena ir kaip patogiai ten tilps stalas ir kedes. Jei siena labai ilga ir stalas puikiai telpa, tada sienele gali ir buti.

Pasidelioti galima keliais skirtingais budais, prisegu kelis, bet svarbiausia, kad patogiai susideliotu visi pagrindiniai virtuves atributai, o visa kita podelio (daiktu pasidejimo) ir finansu klausimas mirksiukas.gif
Del spalvines gamos - as tik uz vientisa/vienspalve bendra erdve smile.gif
Patalpai pakankamai zavesio suteiks balkiai, grazus virtuvinis ir kt.elementai, todel dar labiau jos "linksminti" tikrai neverta smile.gif
1)
user posted image


oi, mamagabi jus auksas bigsmile.gif 4u.gif
kaip fain pamatyti pabraizymus in real thumbup.gif
man labiausiai patiko 1 variantas smile.gif
kad butu aiskiau imetu foto kaip patalpa virtuves svetaines matosi is holo (kol kas tokia teturiu).Ta siena ilga virs 9m.,( virtuvei kliutu apie 3m.)as galvoju atskirt sienele, o gal ir spalvine gama, nes svetainej ant tos pacios sienos noriu kabinti paveikslu kolekcija, tad kaip ir noreciau atskirt virtuves ir svetaines zonas g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 01 gegužės 2011 - 13:36
QUOTE(Grikute @ 2011 05 01, 13:58)
Sveikos mergaites,
as turiu klausima. Ka butu galima padaryti su sieninem spintom. Tiesiog ar imanoma kazka padaryti klasikinio-provancisko, kad butu sienines spintos, su stumdomomis durimis. Gal matete kazka panasaus? Aciu.


Kazkaip labai mazai pavyzdziu tokio stiliaus.
user posted image
Atsakyti