Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(mamagabi @ 2011 04 29, 12:22)
Gerai, kad ta mintis uzplauke ir nuplauke lotuliukas.gif
Man lakuotas parketas labai  wub.gif
user posted image
user posted image

Sviesiu duru mintis gera, tik va sendinti ju gal ir nereiketu, uztektu gilesnio frezavimo (kaip virtuves spinteliu) ir stiklu, nes sendinimas reikalauja ir daugiau sendintu baldu interjere.


o tas frezavimas tai ka duoda blush2.gif ? stiklu nelabai noriu del to kad saliono erdvei bus daug duru tai jei visos su stiklais tai ten visai margumynas gausis
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 04 29, 16:22)
o tas frezavimas tai ka duoda  blush2.gif ? stiklu nelabai noriu del to kad saliono erdvei bus daug duru tai jei visos su stiklais tai ten visai margumynas gausis


Taigi uzmesk aki i savo virtuves sviesias dureles ir suprasi smile.gif - tai tie ispjauti grioveliai, kurie ir duoda puosnuma. Be ju plokste/medis butu lygus mirksiukas.gif
Del duru su stiklais - jei svetaineje nereikia nuo nieko sleptis, tai durys su stiklais leidzia sklisti sviesai i salia esancias patalpas.
Nuo ko margumynas gautusi nelabai ir supratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 29, 17:20)
Taigi uzmesk aki i savo virtuves sviesias dureles ir suprasi smile.gif - tai tie ispjauti grioveliai, kurie ir duoda puosnuma. Be ju plokste/medis butu lygus mirksiukas.gif
Del duru su stiklais - jei svetaineje nereikia nuo nieko sleptis, tai durys su stiklais leidzia sklisti sviesai i salia esancias patalpas.
Nuo ko margumynas gautusi nelabai ir supratau g.gif


tai reiskias musu durys isfrezuotos smile.gif bet man ruda ju spalva negrazu .
o margumas nuo to kad durys su stiklais labiau krenta i akis nei be ju
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 04 29, 18:33)
tai reiskias musu durys isfrezuotos smile.gif bet man ruda ju spalva negrazu .
o margumas nuo to kad durys su stiklais labiau krenta i akis nei be ju


Na tada belieka jas perdazyti sviesiai ir nesendinti smile.gif

O tai jau isitikinimas ir ne visai teisingas mirksiukas.gif - jei durys kelios, tai keli "balti lopai" sienose kris i akis labiau.
Aisku svarbu kas yra uz tu duru, jei koks tamsiukas, vonia ar WC, tada stiklas nereikalingas. Na o jei virtuve ar koridorius - kodel gi ne smile.gif

Kad daug nekalbet, idedu keleta paveiksleliu:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 29 balandžio 2011 - 18:25
sveikutės,
didelis dėkui už užuolaidų idėjas stoglangiams 4u.gif
Dabar pelėpės remontas tokiame lygyje, kad renkuosi sienų spalvą, grindis...
Grindis ketinu dėti trisluosknes parketlentes. Žinoma gražu kai yra lentos imitacija, ale kaina kanda... taigi greičiausiai vis tik pirksiu parketo imitaciją.
Palei lubas norėčiau klijuoti gipsinę juostą tad ir grindjuosčių norėtųsi baltos spalvos, tačiau kažkaip nesu tokių mačiusi g.gif
Gal kuri dėjot tokias ir galėtumėte rekomenduoti gamintoją LT?
Va tas juosteles gipsines galvoju iš www.kelmeda.lt užsisakyti, kaip tik parodoje pamačiau kad tokias gamina, kaina ~20lt metras g.gif
Tai mano pirmasis rengiamas kambarys klasikiniu stiliumi, tai kainų nelabai žinau, kuri žinanti pakomentuotikte blush2.gif
Atsakyti
miegamojo , wc , du vaiku kambariai , virtuve ir laiptine g.gif
vaikai tikrai neapsidziaugs manau durimis su stiklais , virtuvei taip tikrai sutinku su stiklais grazu . bet kaip atrodys erdve jei joje skirtingos durys g.gif
kazkaip negaliu as susidelioti galvoje vaizdo su tom durim doh.gif

sienos bus sviesios , rudos grindys ,dalis late spalvos plyteliu prie zidinio , apvadai balti tai mano nuomone baltos durys ziuretusi graziau nei rudos g.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2011 04 29, 20:21)
sveikutės,
didelis dėkui už užuolaidų idėjas stoglangiams  4u.gif
Dabar pelėpės remontas tokiame lygyje, kad renkuosi sienų spalvą, grindis...
Grindis ketinu dėti trisluosknes parketlentes. Žinoma gražu kai yra lentos imitacija, ale kaina kanda... taigi greičiausiai vis tik pirksiu parketo imitaciją.
Palei lubas norėčiau klijuoti gipsinę juostą  tad ir grindjuosčių norėtųsi baltos spalvos, tačiau kažkaip nesu tokių mačiusi  g.gif
Gal kuri dėjot tokias ir galėtumėte rekomenduoti gamintoją LT?
Va tas juosteles gipsines galvoju iš www.kelmeda.lt užsisakyti, kaip tik parodoje pamačiau kad tokias gamina, kaina ~20lt metras  g.gif
Tai mano pirmasis rengiamas kambarys klasikiniu stiliumi, tai kainų nelabai žinau, kuri žinanti pakomentuotikte  blush2.gif


Kaune tai dvejose vietose radau o KL negaliu pagelbet . Kurias as rinkausi tai metras 30-50LT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 29 balandžio 2011 - 19:30
Kaune tai dvejose vietose radau o KL negaliu pagelbet . Kurias as rinkausi tai metras 30-50LT
[/quote]

gal nuorodą gamintojo galite įkelti?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 04 29, 20:26)
miegamojo , wc , du vaiku kambariai , virtuve ir laiptine  g.gif

sienos bus sviesios , rudos grindys ,dalis late spalvos plyteliu prie zidinio , apvadai balti tai mano nuomone baltos durys ziuretusi graziau nei rudos  g.gif
Papildyta:
Kaune tai dvejose vietose radau o KL negaliu pagelbet . Kurias as rinkausi tai metras 30-50LT


Virtuves ir laiptines su stiklu, kitos be. Visos sviesios smile.gif

O is kokios medziagos tos grindjuostes ir kokio jos aukscio?
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 04 28, 22:48)
va ir man tas juodas tv labai krenta is konteksto..
o grindys tai oho kaip blizga, kaip stiklas bigsmile.gif

Man dar kedes metalas baltas kazkaip nesiziuri, bet cia skonio reikalas matyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marcela* @ 2011 04 30, 13:03)
Man dar kedes metalas baltas kazkaip nesiziuri, bet cia skonio reikalas matyt  ax.gif


gi rasiau kad kedes ir stalas bus keiciamas cool.gif

cia like nuo buvusios virtuves kuri buvo raudona su juodas/ baltais apvadais ir baltas metalas ir odines baltos kedes derejo puikiai
Atsakyti
seima 5 -man labai grazus Jusu stalas ir kedes wub.gif
labai mazai lietuvisku klasikiniu interjeru,i kuriuos ziuri ir sakai- vau... o vat cia vienas is ju- ziuriu ir seile varva- viskas savo vietose, nieko nei per daug, nei per mazai wub.gif wub.gif
http://www.aruodas.l...uodama/2-187100

ir virtuvinis cia tamsus, ne sviesus- man super ziurisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 04 30, 21:24)
seima 5 -man labai grazus Jusu stalas ir kedes  wub.gif
labai mazai lietuvisku klasikiniu interjeru,i kuriuos ziuri ir sakai- vau... o vat cia vienas is ju- ziuriu ir seile varva- viskas savo vietose, nieko nei per daug, nei per mazai  wub.gif  wub.gif
http://www.aruodas.l...uodama/2-187100

ir virtuvinis cia tamsus, ne sviesus- man super ziurisi  thumbup.gif

Nuorodoje namas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti