Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(mamagabi @ 2011 04 28, 20:04)
Va va... nusiperki koki daikteli, o veliau jis ima ir visas kortas gadina smile.gif
Pasirodyk ta stala bigsmile.gif Gal su juo galima ka gero nuveikti ir pritaikyti sviesesnei virtuvei.

As, kaip ir kiekvienais metais, apsizeldinau savo virtuves palange pelargonijomis:
user posted image

Tai va, s karto jau ieskojau ir stalo, ir virtuves vaizdo, nieko doro nerandu nuotraukose... Reiks nufotografuot ir idet...

Cia stalo nuotr parduotuveje ir kedes panasios
user posted image
Atsakyti
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 04 28, 19:27)
Tai va, s karto jau ieskojau ir stalo, ir virtuves vaizdo, nieko doro nerandu nuotraukose... Reiks nufotografuot ir idet...

Cia stalo nuotr parduotuveje ir kedes panasios
user posted image


As visgi rinkciausi sviesia virtuve su tamsiai rudu (kaip kad stalas) slavirsiu.
Stalo neliesciau, o stai kedziu gobelena, jei jis tamsus, galima butu keisti i sviesu, tinkanti prie virtuves.
Butu grazu jei patalpoje atsirastu tokio pat tamsaus rudumo dar koks atsikartojimas: gal ruda komodele ar indauja, tamsesnes grindys, gartraukis arba jo apdaila, sviestuvai su tamsesniu metalu ar net tamsesnes baldu rankeneles smile.gif
Kelios tokio sprendimo foto (pirma man netgi labai wub.gif ):
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Is visu siu foto matosi, kad vyrauja tamsesnes spalvos grindys, tokiu budu tas baldo rudumas nera labai ryskus ir vienisas smile.gif
Jei jusu grindys sviesios, ta reikaliuka galima sutvarkyti po stalu patiesus vienspalvi rusva jurzoles kilima, kuris ir butu sioks toks pereinamasis rysys tarp sviesaus ir tamsaus:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 28 balandžio 2011 - 20:15
greit nufotkinau savo virtuve sviesia su rudu tai nekreipkit demesi i daiktus blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Gražūs labai baldai, o kilimas virtuvėj netrukdo?
Atsakyti
seniau turejau mazesni tik po stalu o dabar toki nusipirkom nes vaikai maziukai megsta virtuvei ant zemes pagulinet kol as krapstausi . o jei kas ir nutyksta tai nutyksta salia baldu bet i i virtuves viduri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 04 28, 22:24)
greit nufotkinau savo virtuve sviesia su rudu tai nekreipkit demesi i daiktus  blush2.gif
user posted image


Grazus baldai, bet ir grindys labai grazios?
Koks medis? Parketas ar parketlentes? Lakuotas? Kiek kart?

O va riuuuzava sienu spalva ir "vienisas" juodas TV ant tos riuzavos sienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 28, 22:45)
O va riuuuzava sienu spalva ir "vienisas" juodas TV ant tos riuzavos sienos g.gif

va ir man tas juodas tv labai krenta is konteksto..
o grindys tai oho kaip blizga, kaip stiklas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 04 28, 23:31)
seniau turejau mazesni tik po stalu o dabar toki nusipirkom nes vaikai maziukai megsta virtuvei ant zemes pagulinet kol as krapstausi . o jei kas ir nutyksta tai nutyksta salia baldu bet i i virtuves viduri  ax.gif

Is karto klausimas, kaip ten kaitlente, gamybos metu ta salia esanti spintele, tiksliau jos sonas nekaista? As taip glaust noreciau, vyras grieztai priesinasi...sako kais, degs...
Labai grazus sprendimas... ir sviesu, ir tamsumo yra... g.gif cia man patiko, ir mamagabi nuotraukose irgi grazu...


Merginos nesigilinkit i siena 000189.gif , cia apsvietimas daug ka daro, apie virtuvinio spava snekam, dziaukimes , kad zmogus pasirode, labai grazu... thumbup.gif bis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šeima iš 5: 28 balandžio 2011 - 21:55
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 28, 22:45)
Grazus baldai, bet ir grindys labai grazios?
Koks medis? Parketas ar parketlentes? Lakuotas? Kiek kart?

O va riuuuzava sienu spalva ir "vienisas" juodas TV ant tos riuzavos sienos g.gif


o as grindis buvau susigalvojus israut blush2.gif bet perzvelgus daug nauju interjieru pamaciau kad parketas vel sugrysta .
cia parketas , detas senai o atnaujintas pries 3-4metus

o sienos foto tikrai labai ruzavos schmoll.gif o siaip ziurint toios sviesesnes gelsvokos labiau bet aisku jos biski saltos spalvos ir bus greitu laiku perdazystos .
del tv tai nzn ka daryt g.gif jo reik o dabar keist i nauja neiseis , kad nebutu visai juodas lopas kambari tai kilime yra keletas juodu kvadrateliu ir kampe stovi akvariumas juodais apvadais . bet po remonto ir stalas ir kedes is sienu spalva keisis , dar reiktu kokiu lentyneliu receptu knygoms ir siaip mielu niekuciu
Papildyta:
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 04 28, 22:48)
Is karto klausimas, kaip ten kaitlente, gamybos metu ta salia esanti spintele, tiksliau jos sonas nekaista? As taip glaust noreciau, vyras grieztai priesinasi...sako kais, degs...
Labai grazus sprendimas... ir sviesu, ir tamsumo yra... g.gif  cia man patiko, ir mamagabi nuotraukose irgi grazu...
Merginos nesigilinkit i siena  000189.gif , cia apsvietimas daug ka daro, apie virtuvinio spava snekam, dziaukimes , kad zmogus pasirode, labai grazu...  thumbup.gif  bis.gif


cia tik taip foto atrodo dar uz kaitlentes eina stalvirstis yra dar viena spintele , ant jos pastatyta mikrobangu krosnele kur tikrai visad aptaskyta doh.gif tai sienai butu nekas schmoll.gif
Papildyta:
va kitas kampas
user posted image


o komentarai labai liux nes laukia remontas be dizainerio pagalbos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 04 28, 22:53)
o as grindis buvau susigalvojus israut  blush2.gif bet perzvelgus daug nauju interjieru pamaciau kad parketas vel sugrysta .
cia parketas , detas senai o atnaujintas pries 3-4metus

man tai labai grazu parketas virtuvej, gerai, kad palikot..pas mane irgi parketas, nors daug kas pirsta sukiojo biggrin.gif
bet tai kaip gerai atrodo, kaip naujas, ka tik nulakuotas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 04 28, 23:00)
man tai labai grazu parketas virtuvej, gerai, kad palikot..pas mane irgi parketas, nors daug kas pirsta sukiojo biggrin.gif
bet tai kaip gerai atrodo, kaip naujas, ka tik nulakuotas thumbup.gif


visam name parketas tik buvo uzplauke mintys ji pakeist doh.gif
dabar minti turiu nuimt tas rudas grindjuostes ( ar kaip jos vadinasi) ir det platesni balta apvada ties grindim ir ties lubom . bet kiek tokiu variantu isziurejau man labai nesiziuri rudos durys su baltais apvadais unsure.gif . tai mastau duris padaryt baltas sendintas kaip jum tokia mintis ?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 04 28, 23:04)
visam name parketas tik buvo uzplauke mintys ji pakeist  doh.gif
dabar minti turiu nuimt tas rudas grindjuostes ( ar kaip jos vadinasi) ir det platesni balta apvada ties grindim ir ties lubom . bet kiek tokiu variantu isziurejau man labai nesiziuri rudos durys su baltais apvadais  unsure.gif . tai mastau duris padaryt baltas sendintas kaip jum tokia mintis ?


Gerai, kad ta mintis uzplauke ir nuplauke lotuliukas.gif
Man lakuotas parketas labai wub.gif
user posted image
user posted image

Sviesiu duru mintis gera, tik va sendinti ju gal ir nereiketu, uztektu gilesnio frezavimo (kaip virtuves spinteliu) ir stiklu, nes sendinimas reikalauja ir daugiau sendintu baldu interjere.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 29 balandžio 2011 - 11:23