Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 04 27, 08:51)
Ar esate kuri siuntusi is sios nuorodos?
http://www.lightinth...ts_c2859/5.html



Tik dabar pažiūrėjau nuorodą - nuolaidos didelės. Jei nuspręstum ką nors siųstis iš čia, duok žinią - prisijungčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 04 27, 11:19)
Apvaliau tik nuo murinimo likusi cementa tarpeliuose,kur ne kur ant plytos prikibusy,na ir plytos vietomis buvo lyg apsamanojusios,pazaliavusios,tai truputy nusveiciau tas vietas,po to lakavau 2k laku,bet pavadinimo jau nepamenu g.gif lyg specialiai,kad netrupetu dulkes nuo plytu-yra kazkoks lakas.


Dar įdomu, ar valymui naudojai kažkokį specialų skystį?
Atsakyti
As nenaudojau nieko pries sveitima,o sveiciau su rankine masinele,ant kurios toks dratuotas sepetys maunasi.Labai sunkus darbas,nes karsta per dujokauke.Be jos amen akims ir ausims .
Atsakyti
Elitarai, nezinau ar pades tiek kiek zinau, (bet ir manes laukia keletas lauko dalykeliu, noriu juos apauginti samanomis), ir google skaiciau, kad reikia nors trupucio samanu, jas sumaisyti su naturaliu jogurtu ir sita mase isteplioti ta, ka reikia smile.gif, o jei nera ne to trupucio samanu, tada nezinau 4u.gif . Turbut tas naturalus jogurtas skatina samanu dauginimasi, sorry daugiau nezinau budu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 04 27, 14:07)
As nenaudojau nieko pries sveitima,o sveiciau su rankine masinele,ant kurios toks dratuotas sepetys maunasi.Labai sunkus darbas,nes karsta per dujokauke.Be jos amen akims ir ausims .


blink.gif blink.gif blink.gif
Bandysiu prasisukt paprasčiau, pavalysiu gal su kokia chemija ir nulakuosiu.
Aišku, vaizdas pas tave thumbup.gif , vertas to vargo.
Atsakyti
Elitara.... ir virtuvinis super... bigsmile.gif

As dabar masatu toki, tik rudos spalvos, ar smelio spalvos daryt, bijau, kad tamsus neteks viso grozio, gal reikia smelio spalvos, arba kaip sakant azuolo spalva daryt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaitaite @ 2011 04 27, 13:43)
Elitarai, nezinau ar pades tiek kiek zinau, (bet ir manes laukia keletas lauko dalykeliu, noriu juos apauginti samanomis), ir google skaiciau, kad reikia nors trupucio samanu, jas sumaisyti su naturaliu jogurtu ir sita mase isteplioti ta, ka reikia smile.gif, o jei nera ne to trupucio samanu, tada nezinau  4u.gif . Turbut tas naturalus jogurtas skatina samanu dauginimasi, sorry daugiau nezinau budu  4u.gif  smile.gif


Tiesiog samanoms reikia dregmes ir rugscios terpes. Kadangi lietus ir taip rugstoki, tai kuri laika stovedami pavesyje ir dregmeje baldai ir taip turetu apaugti. Aisku, samanu uznesimas procesa pagreitintu.
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 04 27, 08:32)
Pažiūrinėk Bugnatese firmos
http://www.herimejas...c...hp&offset=0

Man jie labai patinka, kaina net labai gera. Turiu praustuvų ir vonios maišytuvus, bet chromo spalvos.

Didžioji dalis maišytuvų yra ir bronzos spalvos.

Jei susidomėsi, pasakysiu ir kur nuolaidą didžiausią gavau  tongue.gif

Parašyk, parašyk, ir man aktualu smile.gif
Tik man reikalinga spalva gan reta ir dėl to tokia santechnika brangesnė yra (kaip man aiškino Domus galerijoj prekiaujantys pan. santechnika)
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 04 27, 18:22)
Parašyk, parašyk, ir man aktualu  smile.gif
Tik man reikalinga spalva gan reta ir dėl to tokia santechnika brangesnė yra (kaip man aiškino Domus galerijoj  prekiaujantys pan. santechnika)

Jo, as irgi retokos noriu, tokios seno aukso, net nezinau kaip ja pavadinti, neblizgi, matine (gal bronzos spalva, tik kataloguose kazkokia raudona ja vaizduoja, o gal vario). T doh.gif ai tokiu musiuose retai matau maisytuvu...
Atsakyti
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 04 27, 14:16)
As dabar mastau toki, tik rudos spalvos, ar smelio spalvos daryt, bijau, kad tamsus neteks viso grozio, gal reikia smelio spalvos, arba kaip sakant azuolo spalva daryt... g.gif


Tamsesnes rudos spalvos virtuves man graziau didesnese erdvese, nes medzio rudumas priduoda "svorio".
Imant identiskas tamsia ir sviesia virtuves, tamsiu baldu virtuve atrodys sunkesne ir uzimanti daugiau erves.
Dar vienas tamsios virtuves niuansas - toje pacioje ir salia esanciose patalpose irgi turetu buti tokio pat arba artimo atspalvio medienos, pvz. sviesus sendintas staliukas ir kedutes jau nelabai tiks - bus "per lengvi" ir ne is tos operos.
Azuolo spalva nera labai dekinga del to, kad ji savyje turi zalsva atspalvi (pirma foto zemiau), taigi gaivios ar siltos sienu spalvos cia jau netiks, nes "pjausis" su azuolo zalumu. Tada reiketu rinktis prislopintas, murzinesnes sienu spalvas, kaip beje ir grindis.

As esu uz sviesias ir sauletas (toki ispudi sudarancias) virtuves ir ypac jei virtuves patalpa nera didele.
Uzsienio dizaineriu teigimu, tai labiau pasiteisinantis ir ilgaamziskesnis (maziau greitai atsibostantis) variantas, o ir tu sviesiu atspalviu pasirinkimas nemazas thumbup.gif
Idedu kelis pvz. tamsiu virt. ir kelis sviesiu. As abejoniu neturiu smile.gif :
user posted image

user posted image

Koki varianta bepasirinksite, tamsu ar sviesu, virsutines spinteles darykite kuo aukstesnes - taip virtuve atrodys aukestesne ir elegantiskesne.
Paciame spinteliu virsuje gali buti irengtas tik apsvietimas:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 28 balandžio 2011 - 10:50
Laaabai grazios nuotraukos...t,y virtuves mirksiukas.gif Aciu mamagabi

Turime nusipirke rudos spalvos svetaines stala, tai , va, jis visa reikala gadina...
Taip, tai bsviesia virtuve daryciau... O dabar metausi.... Man patiko nuotrauka, kur ta virtuve, kaip ir sviesi, o stalvirsis tamsesnis... gal neblogai atrodytu...? g.gif
Ir deretu prie rudo stalo, kedziu medziaga s g.gif ienu spalvos, smelio tokia...
Atsakyti
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 04 28, 17:46)
Laaabai grazios nuotraukos...t,y virtuves mirksiukas.gif  Aciu mamagabi

Turime nusipirke rudos spalvos svetaines stala, tai , va, jis visa reikala gadina...
Taip, tai bsviesia virtuve daryciau... O dabar metausi.... Man patiko nuotrauka, kur ta virtuve, kaip ir sviesi, o stalvirsis tamsesnis... gal neblogai atrodytu...? g.gif
Ir deretu prie rudo stalo, kedziu medziaga s g.gif ienu spalvos, smelio tokia...


Va va... nusiperki koki daikteli, o veliau jis ima ir visas kortas gadina smile.gif
Pasirodyk ta stala bigsmile.gif Gal su juo galima ka gero nuveikti ir pritaikyti sviesesnei virtuvei.

As, kaip ir kiekvienais metais, apsizeldinau savo virtuves palange pelargonijomis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 28 balandžio 2011 - 18:06