Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

na rodau groby rolleyes.gif
kede ir stovas natoms-knygai...
user posted image
zidinio remas,ne marmurinis,bet.....dar aiskinuosi g.gif
user posted image
Atsakyti
Bet jaučiu ne LT toks grobis pasitaikė ?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 04 26, 19:32)
Bet jaučiu ne LT toks grobis pasitaikė ?

Ne Lt.([COLOR=yellow]Airijoje[COLOR=yellow]
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 04 26, 22:29)
na rodau groby rolleyes.gif
kede ir stovas natoms-knygai...
user posted image
zidinio remas,ne marmurinis,bet.....dar aiskinuosi g.gif
user posted image

Koks grozis wub.gif wub.gif
Jau visai nervas ima, kad LT gyvenu... mad.gif Ir cia nieko panasaus su ziburiu nerasi... angel_sadangel.gif


Ar esate kuri siuntusi is sios nuorodos?
http://www.lightinth...ts_c2859/5.html

Merginos... reikia patarimo, nerandu voniai, dusui ir vonios praustuvems, taip pat bide retro stiliaus vario, arba bronzos ciaupu... GAl kur uzmaciusios esat...? help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šeima iš 5: 27 balandžio 2011 - 07:20
As turejau omenyje Lietuvoje nerandu... KAd vientisas stilius butu, nes viena patalpa bus...
Atsakyti
cia seno aukso spalvos geras pasiulymasMy Webpageesu maciusi,kad buna ir bronziniu,tik maziau,paziurinekit per visus puslapius o cia lietuviskame visai kitomis kainomis smile.gif My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 27 balandžio 2011 - 08:05
Elitarai,koks namu grozis, pasaka wub.gif

dievinu sita tema jau vien del to, kad yra kur akis paganyt ir ideju pasisemt thumbup.gif
mergaites, gal kur kaune uzmatet plyteliu voniai -siandienos misija- issirinkt plyteles ir grindis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 27 balandžio 2011 - 08:17
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 04 27, 08:51)
Merginos... reikia patarimo, nerandu voniai, dusui ir vonios praustuvems, taip pat bide retro stiliaus vario, arba bronzos ciaupu... GAl kur uzmaciusios esat...?  help.gif


Pažiūrinėk Bugnatese firmos
http://www.herimejas...c...hp&offset=0

Man jie labai patinka, kaina net labai gera. Turiu praustuvų ir vonios maišytuvus, bet chromo spalvos.

Didžioji dalis maišytuvų yra ir bronzos spalvos.

Jei susidomėsi, pasakysiu ir kur nuolaidą didžiausią gavau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 27 balandžio 2011 - 08:34
QUOTE(elitarai @ 2011 04 26, 16:34)
mamagabi,kaip visada tiksliai 4u.gif plytos netoli simtmecio,sveisti niekam neleidau,pati dailinau,lakavau,palikau to apnesto juodulio,kraipe galvas dauguma pazystamu,bet galutinis variantas man patinka.Visi mano namai apstatyti ne Lt baldais,vienintelis virtuves komplektas Kauno meistrelio darytas,na ir vonios spintute,kas pamenate,buvau rodziusis.Smulkmenos is daugelio saliu surinktos,nes Lt man per brangu blush2.gif Siandien,, nukoviau,,didelyyy groby,gal veliau parodysiu,reikia sukelti foto.


Prašau plačiau apie plytų gražinimo procesą ax.gif Vistiek šiek tiek apvalei ar palikai kaip buvo po mūrijimo? Kokiu laku lakavai?
Turiu koridorių ir vieną kambarį plytinį, tik labai nevienodos tos plytos, kai kur labai apsinešusios, kai kur švarios, tai neapsisprendžiu, ką su jomis daryt - bandyt visiškai nušveist ar taip ir palikt dėmėtai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 27 balandžio 2011 - 08:55
QUOTE(Juma81 @ 2011 04 27, 08:54)
Prašau plačiau apie plytų gražinimo procesą  ax.gif Vistiek šiek tiek apvalei ar palikai kaip buvo po mūrijimo? Kokiu laku lakavai?
Turiu koridorių ir vieną kambarį plytinį, tik labai nevienodos tos plytos, kai kur labai apsinešusios, kai kur švarios, tai neapsisprendžiu, ką su jomis daryt - bandyt visiškai nušveist ar taip ir palikt dėmėtai  g.gif

drinks_cheers.gif Pas mus yra kaminas senu plytu, tai pakolkas ji tiesiog taip laikom, nelakave, bet dulkes kaupiasi siek tiek. Tai irgi idomu butu suzinoti, kaip jas apdoroti biggrin.gif
Atsakyti
Apvaliau tik nuo murinimo likusi cementa tarpeliuose,kur ne kur ant plytos prikibusy,na ir plytos vietomis buvo lyg apsamanojusios,pazaliavusios,tai truputy nusveiciau tas vietas,po to lakavau 2k laku,bet pavadinimo jau nepamenu g.gif lyg specialiai,kad netrupetu dulkes nuo plytu-yra kazkoks lakas.
Kadangi virtuve mano sviesi,kartais norisi plytu siena joje svelniai prabraukti baltais dazais,tik apnesti...nemoku paaiskinti net,kad butu to raudonumo pro tarpus.
Turiu dvi senoviskas kedes,kirba mintis jas apleisti samanomis....terasoje laikyti,gal kas kur ka girdejote,skaitete?gal neymanomas dalykas Lt salygomis.
Atsakyti
Elitarai, parodyk mums virtuve wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 27 balandžio 2011 - 09:22