Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namučiuose

smile.gif
QUOTE(elitarai @ 2011 04 26, 00:35)
...cia truputis mano namu....

kaip smagu tikrus namus pamatyt,nes vis tik interneto grožius žiūrinėjam.Labai wub.gif


mamosgabi LĖLĖS wub.gif
Atsakyti
Elitarai, nuostabus namai wub.gif
Atsakyti
Elitarai, laaabai grazu, realybej dar graziau nei nuotraukose wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 04 26, 02:35)
...cia truputis mano namu....


labai wub.gif o laikrodukas turbūt ne LT ir servetėlių dėklas, kur radot tokius blush2.gif o gal dar virtuve pasigirsit, nes veidrodyje atsispindėjo tik viršutinės spintelės blush2.gif
Atsakyti
Elitarai, nuostabūs namučiai 4u.gif
Labai daug mielų detalių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 04 26, 01:35)
Leles nuostabios,kantrybe jas gaminant taip pat 4u.gif
...cia truputis mano namu....



AMAZING! wub.gif

Kiek gi darbo ideta... bigsmile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IvetaJ @ 2011 04 25, 13:12)
Nuostabus kūrinys  wub.gif
Kiek laiko užtrunka tokią lėlytė pagaminti?


Aciu mergaites visoms uz komplimentus 4u.gif
Sias lelytes "gaminau" TIK ~4 dienas, nes jos dvi.
Viena lele labai norint galiu sukurti ir per pora dienu, nes jau turiu 7-niu metu patirti, o jei dar su ikvepimu - tai viskas einasi kaip ir pypkes smile.gif
Mano atveju kantrybes cia nereikia, daugiau kruopstumo ir kurybingumo mirksiukas.gif

Elitarai - man tai graziausia plytu siena. Tokia autentiska atrodo, kaip cia buvus 100 metu wub.gif
Ar cia naujai statytas namas ar butas? Is kur tokias liuksiskas plytas ir gavote ?bigsmile.gif

Mums netiketai prireike siek tiek gelsvu dazu svetainei, tai Senukuose buvom issinuomave spalvu palete Vivacolor "Simphony Tikurila" (1val. - litas su centais, para-5lt), kad atsekti buvusia spalva, nes nepasizymejome.
Taigi jei kam reikia siltos galsvos "banano" spalvos, jos Nr. G 304
Tuo paciu "atsekeme" ir savo koridoriaus spalva "magnolija" (kazkas klause is anksciau), tai jos Nr. Y 305.
Svetaines spalvos geltonumas tiksliausias kampe virs spinteles:
user posted image

Koridoriaus spalva tiksliausia ten, kur krenta naturali dienos sviesa (po veidrodziu ir is jo sono):
user posted image

Geltonuju dazu visas litriukas taip ir liko (nes reikejo tik keliu lasu demelei uzdazyti), taigi jei kam pabandymui reiktu, galeciau perleisti uz simboline kaina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 26 balandžio 2011 - 13:46
mamagabi,kaip visada tiksliai 4u.gif plytos netoli simtmecio,sveisti niekam neleidau,pati dailinau,lakavau,palikau to apnesto juodulio,kraipe galvas dauguma pazystamu,bet galutinis variantas man patinka.Visi mano namai apstatyti ne Lt baldais,vienintelis virtuves komplektas Kauno meistrelio darytas,na ir vonios spintute,kas pamenate,buvau rodziusis.Smulkmenos is daugelio saliu surinktos,nes Lt man per brangu blush2.gif Siandien,, nukoviau,,didelyyy groby,gal veliau parodysiu,reikia sukelti foto.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 04 26, 15:34)
mamagabi,kaip visada tiksliai 4u.gif plytos netoli simtmecio,sveisti niekam neleidau,pati dailinau,lakavau,palikau to apnesto juodulio,kraipe galvas dauguma pazystamu,bet galutinis variantas man patinka.Visi mano namai apstatyti ne Lt baldais,vienintelis virtuves komplektas Kauno meistrelio darytas,na ir vonios spintute,kas pamenate,buvau rodziusis.Smulkmenos is daugelio saliu surinktos,nes Lt man per brangu blush2.gif Siandien,, nukoviau,,didelyyy groby,gal veliau parodysiu,reikia sukelti foto.


thumbup.gif Tas ir jaucias...tas ir matos... smile.gif
Oi parodyk savo grobi butiniausiai bigsmile.gif
O as tada parodysiu savo pirma gyvenime tapybos darbeli (patrauke mane ir kitoki mena isbandyti) - tik padailinsiu galutinius strichus ir pristatysiu jusu teismui ax.gif
Atsakyti
mamagabi
is dvieju foto matau kad namai atrodo puikiai wub.gif gal galima daugiau pamatyti rolleyes.gif ?
domina apvadai aplink duris ir sienu , ar juos dar dazete ar jie iskart buna paruosti dejimui?siandien apziurinejau parduotuvei bet taip ir nesupratau ar juos reik papildomai dazyt ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 04 26, 17:16)
mamagabi
is dvieju foto matau kad namai atrodo puikiai  wub.gif  gal galima daugiau pamatyti  rolleyes.gif ?
domina apvadai aplink duris ir sienu , ar juos dar dazete ar jie iskart buna paruosti dejimui?siandien apziurinejau parduotuvei bet taip ir nesupratau ar juos reik papildomai dazyt ar ne  g.gif


Nelabai norisi su nuotraukom kartotis, nes dauguma foto esu sukelusi i pries tai buvusia tema ax.gif
Apvadai sudeti visam bute, net WC ir vonioje. Aplink duris nieko nedejome, tik perdazeme buvusias rudas (8vnt.)
Apvadai poliuretaniniai is Senuku (bet ne tie, kur is minkstu burbuliuku) ir dazyti butent situos reikia - jie tampa baltesni ir sujungima/siules daugiau pasislepia.
Del kitu gamintoju nezinau, nesusiduriau, nes sitie pigiausi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 26 balandžio 2011 - 16:35
Labai grazus vaizdeliai, i 4u.gif r lelytes....
Atsakyti