Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 12, 22:10)

Naturallythinking juk raso, kad pas juos 5% nerolio simonsiju aliejuje, tai del to tokia ir kaina.


Be abejo, taip ir rašo Neroli 5% Dilution in Jojoba Oil; o pažiūrėkit EA:

http://www.naturally...ential-Oil.html

kai AZ 5 ml nerolio EA kainuoja 39EUR.

Tiek to. Nerolio iš NT nepirksiu. Byla baigta.
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2011 04 12, 19:16)
Turiu daug simondsiju aliejaus ar galima jo ipilti i naudojama sampuna? Nepykit uz toki klausyma  smile.gif

4u.gif geriau karta per savaite savo plaukus palepinkite kauke-itrinkit juo saknis ir galiukus,galit pora lasiuku rozmarino et aliejaus i kauke ilasint,galit pasildyt aliejuka bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas užmatė kur nors receptuką kremo rankoms su lanolinu?
Arba šiaip pasidalintų geru receptu kremo rankoms, tinkamo vaikui - labai skeldėja rankytės nuo dažno plovimo. Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar kas pirkot migdolu sviesta is AN? Nes is aprasymo sprendziu, kad cia tas pats sviestas is Naturally thinking. Tai gal nera kokybe tokia prasta, jei Monika is ten perka. Gal as ir klystu, bet kai pati tik internetu ir uzsienio parduotuvese perku, tai daznai palyginu kainas ir aprasymus su AN. Tai pagal foto ir aprasymus nesunku susigaudyti kas is kur pirkta ax.gif
http://www.aromanatu...nus-dulcis.html
http://www.naturally...oldpressed.html

Pagooglinau ir as atsiliepimu apie NF kokybe. Tai daugiausia kritikos del klientu aptarnavimo sulaukiama. Perzvelgiau ir FB atsiliepimus, tai jie prieme nauju darbuotoju neseniai, nes nespedavo uzsakymu surinkineti ir pakuoti, tai del to prekiu pristatymo laikas sutrumpejo thumbup.gif
Va tik alieju kokybe man taip ir lieka neaiski g.gif Nes radau atsiliepimu, kad savo intern.psl. prie alieju jie nurode - salto spaudimo, nerafinuoti, o kai zmogus gavo - tai buvo parasyta, kad tik salto spaudimo.
Dar del kainu pigumo pagalvojau, kad jie patys etiketes spausdina ir galima pas juos ta paslauga uzsisakyti ir tara ju labai pigi. Tai tuos ispilstytus aliejus gal dar ir tai atpigina unsure.gif nezinau.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 04 13, 14:01)
Pagooglinau ir as atsiliepimu apie NF kokybe. Tai daugiausia kritikos del klientu aptarnavimo sulaukiama. Perzvelgiau ir FB atsiliepimus, tai jie prieme nauju darbuotoju neseniai, nes nespedavo uzsakymu surinkineti ir pakuoti, tai del to prekiu pristatymo laikas sutrumpejo  thumbup.gif
Va tik alieju kokybe man taip ir lieka neaiski  g.gif Nes radau atsiliepimu, kad savo intern.psl. prie alieju jie nurode - salto spaudimo, nerafinuoti, o kai zmogus gavo - tai buvo parasyta, kad tik salto spaudimo.
Dar del kainu pigumo pagalvojau, kad jie patys etiketes spausdina ir galima pas juos ta paslauga uzsisakyti ir tara ju labai pigi. Tai tuos ispilstytus aliejus gal dar ir tai atpigina  unsure.gif nezinau....  g.gif


Tai vat ir as nebesusigaudau, kaip ten su ta kokybe. Niekas nepeikia, kad bloga, bet ir niekas nepagiria, kad gera, o lietuves merginos isvis, regis, nebandziusios is ten... Man rodos, vis tiek reikia pirkti is ju indeliu ir buteliuku, pigiau kaip ten tikrai nerandu, o prie to paties pasiimti koki viena kita aliejuka - jei kokybe patiks, valio, jei suabejosiu - sunaudosiu ne kremams, o muilui... rolleyes.gif

Vakar mano vyras sumurmejo, kad mano kosmetikos gamyba jau darosi ne ka pigesnis hobis, nei jo zvejyba, tad dabar jam bus ramu, nes nebesikabinesiu prie jo taip baisiai, o jis tures ka atsikirsti lotuliukas.gif
Atsakyti


tai užsisakiau svarstykles 4u.gif tikiuosi, kad iki penktad gausiu smile.gif
[/quote]
Kai gausi ir išbandysi svarstykles, būtinai parašyk atsiliepimus ax.gif , ir aš noriu iš ten pirkti, bet bijau kad nebūtų tiek vargo kiek anksčiau merginos buvo rašiusios- kalibravimai ir t.t.
Atsakyti
[quote=neringa.jn,2011 04 13, 14:44]
tai užsisakiau svarstykles 4u.gif tikiuosi, kad iki penktad gausiu smile.gif
[/quote]
Kai gausi ir išbandysi svarstykles, būtinai parašyk atsiliepimus ax.gif , ir aš noriu iš ten pirkti, bet bijau kad nebūtų tiek vargo kiek anksčiau merginos buvo rašiusios- kalibravimai ir t.t.
[/quote]


ok:)
jei ką, instrukcijoj, manau, turėtų būt parašyta kaip jas paruošt vartojimui:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta_pasta_prakasta: 13 balandžio 2011 - 13:49
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 13, 14:16)
Tai vat ir as nebesusigaudau, kaip ten su ta kokybe. Niekas nepeikia, kad bloga, bet ir niekas nepagiria, kad gera, o lietuves merginos isvis, regis, nebandziusios is ten... Man rodos, vis tiek reikia pirkti is ju indeliu ir buteliuku, pigiau kaip ten tikrai nerandu, o prie to paties pasiimti koki viena kita aliejuka - jei kokybe patiks, valio, jei suabejosiu - sunaudosiu ne kremams, o muilui...  rolleyes.gif

Vakar mano vyras sumurmejo, kad mano kosmetikos gamyba jau darosi ne ka pigesnis hobis, nei jo zvejyba, tad dabar jam bus ramu, nes nebesikabinesiu prie jo taip baisiai, o jis tures ka atsikirsti lotuliukas.gif

o su parsiuntimu indelių ir buteliukų nesigaus didelė kaina? Tadsa reikia ir man rolleyes.gif
čia radau kelis atsiliepimus ir apie kokybę, kad gera g.gif tai kaip laiku pataikiau į šitą temą - galėsiu starter kit pigiau įsigyt ir bandysiu makaluot ką nors ax.gif

o mano vyro hobis - medžioklė. Reikia ir man jam tai primint hihihi.gif

tiesa, avokadų aliejus kiek kur žiūriu, tai neradau, kad būtų parašyta "nerafinuota" (tiek lietuviškose parduotuvėse, tiek NT). Kaip čia su juo yra? g.gif

beje, užtikau, kad jau veikia lietuviškas Akomos puslapis. Pasiteiravau, tai užsakymų dar nepriima, kol kas tik tvarko svetainę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 13 balandžio 2011 - 15:22
o kokosu ir mangu rafinuoti ar ne, nerandu?

http://www.naturally...arrier-Oil.html

http://www.naturally.....Organic).html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 13 balandžio 2011 - 15:34
QUOTE(Cosette @ 2011 04 13, 16:58)
o su parsiuntimu indelių ir buteliukų nesigaus didelė kaina? Tadsa reikia ir man  rolleyes.gif


Jei susijungsime keletas merginu - ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 04 13, 11:25)
Gal kas užmatė kur nors receptuką kremo rankoms su lanolinu?
Arba šiaip pasidalintų geru receptu kremo rankoms, tinkamo vaikui - labai skeldėja rankytės nuo dažno plovimo. Būčiau dėkinga  4u.gif

Alioniukas kažkada buvo įmetusi
16ml aliejų
1ml lanolino
1g miros dervos
2g kviečių vaško
30ml vandens
Atsakyti
Sveikos merginos. Aš čia jau kelintą temą jus seku tyliai, skaitau, mokausi. Keletą sykių bandžiau gamint. Labiausiai pavyko šampūnas thumbup.gif . Vietoj vandens pyliau lavandų nuovirą naminį. Tai labai patiko plaukam.
Dabar norėjau pasireikšti dėl naturalthinking. Ar ten jūs gerai pažiūrėjot siuntimą? Aš lyg mačiau kad Lietuva priklauso "kitom" šalim ir siuntimo kaina skaičiuotusi nuo svorio. Gal ne ten žiūrėjau? Jei tikrai pigiai gautųsi, tai ir aš jungčiaus. Bet gal reiktų tada tartis, kad jei kelios ims Pvz. kad ir to pačio migdolų sviesto 250g, tai gal geriau iš karto imt didesnį kiekį užsakyme, pigiau žymiai gautusi. O jau gave atsisvertume. Ar aš čia kvailą mintį pakišau rolleyes.gif . O dėl eterinių pasakysiu savo nuomonę. KN teko pirkti, tai EA tikrai tokie gryni, kad vos pauosčius jaučiu poveikį (tikrai jaučiasi, kad jie gyvi). O vat kitur kažkaip pirkti bijau. Reiks kur kitur nueit pauostinėt. Ar būna mėginukų Aromanatural kur parduotuvėse prekiauja (ale atsovai)? Gal teko kam matyt?
Tiesa užtikau tokią vietelę. Mane kažkaip traukia išbandyt neuosčius. Čia didesniais kiekiais prekiauja. Bet pasidalint galima būtų. Kažko nuojauta mane ten veda. Kažin ar neapgaus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venus: 13 balandžio 2011 - 16:43