Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(alioniukas @ 2011 05 06, 22:34)
citrinu sultys gaminyje suteikia plaukams naturalu blizgesi, ir kiek zinau plauku spalvai neitakoja g.gif  , bet svarbu nepadauginti, pakanka 10%-15%(plaukai pastebimai blizga  smile.gif ), o didele koncentracija gali sausinti plaukus.


Kaip idomu bigsmile.gif O kaip tas citrinos sultis naudoti - dali vandens jomis pakeisti? ar jau pagaminta kondicionieriu atskiesti?

Pagalvojus logiskai, citrinu sultys yra rugstis, todel mazina gaminio Ph, o plaukams tinkamiausias ir yra mazesnis Ph, apie 4-5, tada uzsidaro pavirsiaus zvyneliai ir plaukas blizga. Ta pacia funkcija atlieka ir pieno rugstis, ketinu kada isbandyti, o va apie paprastas citrinu sultis net nepagalvojau biggrin.gif
Atsakyti
Nu nerealiai, ketvirtadieni popiet padariau uzsakyma AZ, o vakar popiet jau gavau Fedex pranesima, kad mano siuntinys jau paimtas ir paruostas issiusti yahoo.gif Paskutini karta vien ruose siuntini 4 dienas... doh.gif
Atsakyti
mergaites gal kuri galit priminti blush2.gif kiek taikmedis procentu vandens gali sutraukti ax.gif mano kompas su visa info pas meistreli doh.gif o galva kaip puodyne doh.gif negaliu prisiminti busiu labai labai dekinga atsakiusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 06, 20:57)
Kaip idomu  bigsmile.gif  O kaip tas citrinos sultis naudoti - dali vandens jomis pakeisti? ar jau pagaminta kondicionieriu atskiesti?



na taip, dali vandens pakeisti, kaip pavyzdziui balzame plaukams
Dar citrinu sultis dedu kartais i sampunus smile.gif
Gaminau is pacios sitrinos ir plauku formavimo priemone, bet tokia naudoti reiktu tik riebesniu plauku savininkems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 07, 11:42)
mergaites gal kuri galit priminti blush2.gif  kiek taikmedis procentu vandens gali sutraukti  ax.gif mano kompas su visa info pas meistreli  doh.gif o galva kaip puodyne doh.gif negaliu prisiminti busiu labai labai dekinga atsakiusioms 4u.gif  4u.gif  4u.gif


man pavyko su 50% hidrolato padaryt 4u.gif
Atsakyti
alioniukas



na va kelias dienas nebuvau uzsukusi i tema, ir praleidau doh.gif cia mano receptukas su plytele, bet jis tinka arba su N1 emulsikliu is AZ, arba su kvieciu vasku. Su biciu vasku tikrai nesigaus, nes tepant ant dregnos odos nesigaus pienelio. Su kokiu BTMS dar nebandziau, tai negaliu pasakyti 4u.gif O uzsaldau mazose formelese bigsmile.gif





***** kaip susinervinau doh.gif vietoj emulsiklio N1 uzsisakiau N3 doh.gif o taip norejau tas plyteles isbandyti doh.gif o kvieciu vasko kiek reiketu deti blush2.gif gal kuria reiketu N3 galetume mainyti i N1 blush2.gif


Ievulyte 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 05, 21:32)
ir labai tiktu siuos ea maisyt su kokiu ersketuogiu aliejum.
Papildyta:
dar vienas klausimas smile.gif  noriu seses storiems, garbanotiems, sviesintiems plaukams seruma padaryt aliejini, bet kad plaukuciai blizgetu, o ne butu pasitepus sulipe nuo aliejaus. Gal zinot kokie aliejukai blizgina plaukus? Ikalbinet tept kokosais ar alieju misiniais ir taip gaivint plaukus neiseina - per daug ji pasitiki chemija, tai norisi parodyt, kad naturalios priemones irgi gali duot ne blogesni efekta, gal pavyks ja patraukt ekologiskumo link  ax.gif

Aliejais ar sviestais reikėtų tepti plaukus prieš plovimą, o po plovimo padaryk nenuplaunamą kondicionierių su šilku, keratinu, keramidais ir b5. Dar įdėk morkų sėklų ea, nes jaučiu plaukai pasausėję.
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 05 07, 16:30)
Aliejais ar sviestais reikėtų tepti plaukus prieš plovimą, o po plovimo padaryk nenuplaunamą kondicionierių su šilku, keratinu, keramidais ir b5. Dar įdėk morkų sėklų ea, nes jaučiu plaukai pasausėję.

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2011 05 05, 21:33)
Tai kad aš dar nežinau kas man patinka  blush2.gif  Dar nieko iš tų gėrių nepirkau, tik ruošiuos. Kol kas noriu po vieną daiktą įsigyt, skaitau apie visokius aliejus ir sviestus ir renkuos nuo ko pradėt. Noriu daikto pradžiai,kad tiktų ir odai ir plaukams, ir rodos beveik viskas tinka, pasimetus žiauriai, visko noriu hihihi.gif Kadangi renku info, tai gerai kai būna parašyta ar mišiniuos tinka ar grynas,bet kai kur ir nėra parašyta. Po mangų sviesto daugiau dar atradau kas neaišku kaip naudojamas. Tai gal galit padėt norinčiai pradėt nuo kažko  ax.gif

Aš pradėjau nuo argano aliejaus- tiko ir plaukams ir grynu veidą tepiau.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 06, 08:59)
Esu užsirašiusi, kad kamelijų ir braziliškų riešutų blizgina plauką, tačiau pati nebandžiau nei vieno, nei kito
Galimas dalykas žinok. Draugė naudoja levandų hidrolatą jau daugiau kaip pusė metų, jos veido oda lygi, graži. Pasiskaitė apie hialurono drėkinimą, daviau jai hialurono, paturbinom minimaliai jos hidrolatą (dėjom mažiau negu reikia grynai pabandymui) ir po 2 dienų naudojimo išbėrė ją labai. Tokiom raudonom perštinčiom dėmėm, tarsi alerginė reakcija. Kadangi naudojo viską tą patį ir taip pat kaip visada, tai vienintelis kaltininkas atrodo hialuronas... g.gif Dabar nenaudoja, tai tos dėmės nyksta po truputį, bet sunkokai

Skaičiau, kad hialuronas netinka riebiai odai, mano mišri, naudoju kremus su juo- ir tinka. Čia gal ne hieluruno kaltė, jei beria gal hidrolatas netinka, ar dar ką naudoja.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti