Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 06, 09:56)
Merginos, sakykit, o kokius aliejukus geriausia pasirinkti veido valymo pieneliui? Na, kad ir makiaza valytu, ir oda?  g.gif


man veido valymo priemonese patinka: ricinos, migdolu ir jojobos derinukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 05, 21:44)
Aš dariau ir man labai patiko rugiagėlių hidrolatas, 5 % fitokeratinų, ksantanas ir ricinos al. Sukroviau į nuo tušo indelį - puikiai antakiai laikydavosi ir nakčiai tepdavau blakstienas. Plaudama kriauklėj nuskandinau kamstuką ir naujo nebeturiu.. Dabar dar b5 įdėčiau.

Aciu, Flos 4u.gif Pasinaudosiu receptu ax.gif Konservanto nedejot?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 05, 22:54)
Man tai mango sviestas nei patinka, nei nepatinka.. Kazkada bandziau veido odai ji panaudoti, bet nelabai man tiko.. kuno odai tepti, tai per brangu.. plaukams nezinau kaip, bet itariu, kad nelabai..
man asmeniskai veido odai labai patinka sezamu aliejus, vaniles fitolis marulu aliejuje.. plaukams - avokadu aliejus (cia tai man nr.1), kokosu aliejus, monoi.. kuno odai - bet kas sueina (mano kuno oda normali, neisranki, tai viskas tinka)..

QUOTE(bumsik @ 2011 05 06, 00:54)
Man tai nepatinka mangų sviesto kvapas, musmires primena  blink.gif Ne pro šalį būtų jį išsukti su kokiu e.a. O šiaip tai galima gryną naudoti. Iš sviestų kol kas man labiausiai tinka ir patinka migdolų (būtent sviestas, ne aliejus), ypač rankoms super tiko thumbup.gif

Ačiū merginos aciuks.gif

Nu mano oda irgi nėra labai lepi,tai manau pabandysiu Palomina,tavo pasiūlytus variantus 4u.gif Nors aš savo veido odos nelabai suprantu,tai ji riebaluojas,tai ji šerpetoja, bet čia turbūt metų laikų kaita kalta. Mano tik rankytės baisios,nuo dermatito kenčia,tai va jom reik kažko ypatingo, gydytoja patarė parafino voneles daryt. Bet žiūriu yra nemažai aliejukų, kurie padeda gydyt šias problemas.

Prajuokino tas musmirių kvapas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 06, 14:00)
as tai rinkaus pagal tai, kas mano odai patinka 4u.gif viena syki dariaus su makadamiju aliejum wub.gif , kita syki su ersketuogiu wub.gif kai trecia syki darysiu -dar nezinau biggrin.gif

QUOTE(Doviljana @ 2011 05 06, 14:02)
Aš imčiau tokį kokio mažiausiai gaila na ir aišku, svarbu, kad nealergizuotų. Nuvalymui tai įtakos neturės, o po to vis tiek juk nuplausit  ax.gif

QUOTE(alioniukas @ 2011 05 06, 14:55)
man veido valymo priemonese patinka: ricinos, migdolu ir jojobos derinukas 4u.gif


Aciu, mergaites 4u.gif Nes as kazkaip kiek skaiciau, niekur neuzfiksavau, kas tokiam tikslui labiausiai tiktu... Perziurejau savo "arsenala", ir turbut sumiksuosiu jojoba, migdolus ir ricina, dar pridesiu ko nors tinkancio misriai odai, gal lazdynu kokiu rolleyes.gif
Atsakyti
Griztant prie mango sviesto...
Gaminantis veido krema be emulsikliu kaip KN mango taip pat gerai sugeria vandeni kaip svietmedis? Ar proporcijos tokios pat butu? Ir istrinti irgi turbut neperdaugiausiai reikia? (cia turbut Palomina man pasakys)
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 06, 12:56)
Merginos, sakykit, o kokius aliejukus geriausia pasirinkti veido valymo pieneliui? Na, kad ir makiaza valytu, ir oda?  g.gif

smile.gif na as valau su jojobos aliejumi( ji su hamameliu hidrolatu sumaisau),bet dar maciau toki receptuka:
50ml jojobos al
25ml saldziuju migdolu al
25ml abrikosu al
10las. pelargonijos EA
10las. citrinu EA 4u.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ssaule @ 2011 05 06, 17:11)
Griztant prie mango sviesto...
Gaminantis veido krema be emulsikliu kaip KN mango taip pat gerai sugeria vandeni kaip svietmedis? Ar proporcijos tokios pat butu? Ir istrinti irgi turbut neperdaugiausiai reikia? (cia turbut Palomina man pasakys)

4u.gif sviestmedis tinka,tik manau maisant su tucuma,ar mango sviestu smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 05 06, 09:09)
tai kokią funkciją atlieka ekologiškas GSE? Ir kodęl jis pardavinėjamas kaip konservantas?  rolleyes.gif

nezinau kokia tada tikroji jo funkcija.. blush2.gif gal nuo kokiu nors pelesiu/grybeliu kazkiek pakonservuoja, bet tikrai ne taip kaip koks ekokonservantas..

QUOTE(ssaule @ 2011 05 06, 17:11)
Griztant prie mango sviesto...
Gaminantis veido krema be emulsikliu kaip KN mango taip pat gerai sugeria vandeni kaip svietmedis? Ar proporcijos tokios pat butu? Ir istrinti irgi turbut neperdaugiausiai reikia? (cia turbut Palomina man pasakys)

taip, mango sviestas tinka gaminti kremus be emulsikliu.. proporciju tai tikrai nepasakysiu, nes gi labai priklauso nuo koks tas mango sviestas ir pan.. tai geriausia vandeni tiesiog po truputi pilti ir ziuret kaip jungiasi..
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 05 06, 13:55)
man veido valymo priemonese patinka: ricinos, migdolu ir jojobos derinukas 4u.gif

Esu užsirašiusi jūsų kondicionieriaus plaukams receptą su avižų pieneliu ir citrinų sultimis. Ar citrinos šviesina ir tinka tik šviesiems plaukams ar nesvarbu?
Atsakyti
Sveikutes,
Netycia uztikau sia temele ir labai susidomejau 4u.gif
Mano veido oda labai isslepusi blush2.gif jau nebezinau koki krema bepirkti esu bandziusi ir daugeli alieju, bet kazkaip niekas ir nepritiko... oda mano yra sausa seniau manydavau kad ir jautri, nes yra plona, matosi kapiliarai, bet jei tik perku krema jautriai odai tai ji tik dar labiau sujautreja doh.gif ismeta visa tokiomis dememis. Nusipirkau dabar argano aliejaus ir nutariau sumaisyti su Dolivos kremu, nes tepant vien alieju man sausumas nepraeina ir vistiek odai norisi dregmes, gal ne taip naudoju aliejus. sis kremo misinukas su argano aliejumi atrodo koklas neblogas tik kad mano oda savo pretenzijas gali preiksti ir po keletos dienu ar jai tinka ar doh.gif
Tad noriu paklausti gal kuri turite panasia isrankia odele veido ir galite pasiulyti koki kremuka pasigminti, buciau dekinga uz info 4u.gif
Nepykit jei ne i tema parasiau blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 05 06, 17:11)
Esu užsirašiusi jūsų kondicionieriaus plaukams receptą su avižų pieneliu ir citrinų sultimis. Ar citrinos šviesina ir tinka tik šviesiems plaukams ar nesvarbu?


citrinu sultys gaminyje suteikia plaukams naturalu blizgesi, ir kiek zinau plauku spalvai neitakoja g.gif , bet svarbu nepadauginti, pakanka 10%-15%(plaukai pastebimai blizga smile.gif ), o didele koncentracija gali sausinti plaukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 06 gegužės 2011 - 20:36
QUOTE(Palomina @ 2011 05 06, 19:19)
nezinau kokia tada tikroji jo funkcija..  blush2.gif  gal nuo kokiu nors pelesiu/grybeliu kazkiek pakonservuoja, bet tikrai ne taip kaip koks ekokonservantas..


tai ką gi naudoti? doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2011 05 06, 20:59)
Sveikutes,
Netycia uztikau sia temele ir labai susidomejau 4u.gif 
Mano veido oda labai isslepusi blush2.gif jau nebezinau koki krema bepirkti esu bandziusi ir daugeli alieju, bet kazkaip niekas ir nepritiko... oda mano yra sausa seniau manydavau kad ir jautri, nes yra plona, matosi kapiliarai, bet jei tik perku krema jautriai odai tai ji tik dar labiau sujautreja doh.gif ismeta visa tokiomis dememis. Nusipirkau dabar argano aliejaus ir nutariau sumaisyti su Dolivos kremu, nes tepant vien alieju man sausumas nepraeina ir vistiek odai norisi dregmes, gal ne taip naudoju aliejus. sis kremo misinukas su argano aliejumi atrodo koklas neblogas tik kad mano oda savo pretenzijas gali preiksti ir po keletos dienu ar jai tinka ar  doh.gif
Tad noriu paklausti gal kuri turite panasia isrankia odele veido ir galite pasiulyti koki kremuka pasigminti, buciau dekinga uz info  4u.gif
Nepykit jei ne i tema parasiau blush2.gif  ax.gif  4u.gif


man atrodo, kad visai ne koks sumanymas maisyti argano alieju su cheminiu kremu...
yra tikrai daug ekologisku sertifikuotu kremuku ir kaukiu jautriai veido odai, tikrai atitaikysi.
Dr. Hauschka turi labai puikiai kauke sausai jautriai veido odai ir kiek zinau galima meginuku po 10 ml isigyti...
Atsakyti