Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 05, 22:32)
Gal zinot kokie aliejukai blizgina plaukus?

Esu užsirašiusi, kad kamelijų ir braziliškų riešutų blizgina plauką, tačiau pati nebandžiau nei vieno, nei kito

QUOTE(Flos @ 2011 05 05, 22:44)
O niekas nesat girdėję apie alergiją hialiuronui?

Galimas dalykas žinok. Draugė naudoja levandų hidrolatą jau daugiau kaip pusė metų, jos veido oda lygi, graži. Pasiskaitė apie hialurono drėkinimą, daviau jai hialurono, paturbinom minimaliai jos hidrolatą (dėjom mažiau negu reikia grynai pabandymui) ir po 2 dienų naudojimo išbėrė ją labai. Tokiom raudonom perštinčiom dėmėm, tarsi alerginė reakcija. Kadangi naudojo viską tą patį ir taip pat kaip visada, tai vienintelis kaltininkas atrodo hialuronas... g.gif Dabar nenaudoja, tai tos dėmės nyksta po truputį, bet sunkokai
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 05, 21:01)
Ekologiskas GSE nekonservuoja, o pvz kokioj vaistinej pirktas gal ir pakonservuoja, nes ji gaminant pakonservuoja sintetiniais konservantais..


tai kokią funkciją atlieka ekologiškas GSE? Ir kodęl jis pardavinėjamas kaip konservantas? rolleyes.gif
Atsakyti
Flos, siaip bet kam gali but zmogus alergiskas, bet kokiam net menkiausiam ingridientui 4u.gif as pati idomiai, arbatmedzio ea naudoju senai - na ne viena, ne du, ir ne trys metai, kai turiu, ir ant spuogeliu gryna galiu drasiai tept -man nieko mirksiukas.gif o va arbatmedzio hidroliato veidui negaliu nei gryno, nei misiniuose -po sekundes ismeta raudonis doh.gif roziu hidroliatas veikia analogiska cool.gif tai sau pries gaminant is daug sudetiniu daliu - na jei kazkas dar nebandyto -dabar pirma isbandau kazkaip ta ingridienta atskirai 4u.gif biggrin.gif nes jau esu ispylus geriu cool.gif bet gyveni ir mokais 4u.gif biggrin.gif


mango sviesta as dedu i savo dukrytes kremus kunui 4u.gif jai patinka grudeliai lotuliukas.gif ten buna taukmedis+mango sv+koks nors aliejus+hidrolatas -ir issuku nekaitinus -tai man mangas niekad iki siol iki galo neissisukdavo -likdavo tokie mikroskopiniai grudeliai 4u.gif aisku, tepant mygom istirpsta, bet mane nervina, o va vaikas praso butinai su gurdeliais lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mama buvo nurašiusi mano gamintus kremus veidui, nes perštėdavo, paberdavo. Po to nusprendėm,kad 'padėjau' su hialiurono papildais, nustojo juos gerti, pasitaisė veidas, pagaminau kremuką, na ir liuks patenkinta. O jau naudojo Haushkos kremą maniškiais nusivylus. Tada pasitepė vėlgi mano pirktu geliu su hialiuronu ir vėl jai deginti ėmė, lyg pabėrė.. Kaltininką nustatėm, gerai, kad nebuvau pirkus hialiurono į kremus dėti, aš sau nelabai noriu jo dar naudoti, tai būtų išmesti pinigėliai.. Dabar ramia dūšia galiu mamai kurti kremus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 06 gegužės 2011 - 08:38
Labas rytas 4u.gif

Skaitau apie hialurona,tai galvoju,gal ir maniskiuose kremuose kaltininkas butent jis? g.gif gal bereikalingai ir as nurasau savo kremukus unsure.gif aisku zinau kad ir ksantanas man netinka,o daugiau ir nebedrisau kazka gamintis veidui,nes pavargau baisuokle buti verysad.gif kunui,plaukams naudoju savo gamybos priemones,o deje veidui teko griebtis Biodermos kremukus.Vyrui atiduodu vis sau netinkamus kremukus,tai jis baisiauuusiai patenkintas.sako nesuprantu kas tau ten blogai,man tai ir kvepia ir tepasi gerai ir nieko nesidaro.tai bent tokia paguoda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 06, 10:37)
gerai, kad nebuvau pirkus hialiurono į kremus dėti, aš sau nelabai noriu jo dar naudoti, tai būtų išmesti pinigėliai..

O kodėl sau jo nenori naudoti?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 06, 08:37)
Mano mama buvo nurašiusi mano gamintus kremus veidui, nes perštėdavo, paberdavo. Po to nusprendėm,kad 'padėjau' su hialiurono papildais, nustojo juos gerti, pasitaisė veidas, pagaminau kremuką, na ir liuks patenkinta. O jau naudojo Haushkos kremą maniškiais nusivylus. Tada pasitepė vėlgi mano pirktu geliu su hialiuronu ir vėl jai deginti ėmė, lyg pabėrė.. Kaltininką nustatėm, gerai, kad nebuvau pirkus hialiurono į kremus dėti, aš sau nelabai noriu jo dar naudoti, tai būtų išmesti pinigėliai.. Dabar ramia dūšia galiu mamai kurti kremus smile.gif

nu va idomiai 4u.gif o tas gelinis hialuronas gal ir skirias pvz nuo miltelinio? g.gif g.gif na galv ienas alergizuoja, kitas ne g.gif nors jei ir papildai alergizavo -tai gal aplamai jam alergiska... nu va buna visko unsure.gif

beja, mano vyrui mano makalose patiko lyg ir biggrin.gif bigsmile.gif nors dariau nevisai kaip norejau, nes ir neviska turiu, ir induko neturejau didesnio doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 06, 10:46)
O kodėl sau jo nenori naudoti?

Ta prasme tik dėl savęs nenorėjau pirkti, nes drėgmės netrūksta, ir galvoju vėliau, kai oda vysti ims, pradėti naudoti smile.gif pirma iš spuogų reikia išeiti biggrin.gif

QUOTE(bonda @ 2011 05 06, 11:03)
nu va idomiai 4u.gif  o tas gelinis hialuronas gal ir skirias pvz nuo miltelinio? g.gif  g.gif na galv ienas alergizuoja, kitas ne g.gif nors jei  ir papildai alergizavo -tai gal aplamai jam alergiska... nu va buna visko unsure.gif

Ten buvo gelinis veido serumas su hialiuronu, nieko mandresnio daugiau neįdėta.
beje, radau ir Himalaia's išanalazuotą. Visgi čia net ne hialiurono rūšstis, o hialiurono druskos.
Šiandien pagaminau veido ir dekolte drėkinamąjį kremą draugo mamai. Jau turi kelis kūno kremus mano gamintus, dabar įsidrąsinau ir veidui. Papildysiu naująjį blog'ą.
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 05, 20:32)
Gal zinot kokie aliejukai blizgina plaukus?



Brokolių 4u.gif
Atsakyti
Merginos, sakykit, o kokius aliejukus geriausia pasirinkti veido valymo pieneliui? Na, kad ir makiaza valytu, ir oda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 06, 11:56)
Merginos, sakykit, o kokius aliejukus geriausia pasirinkti veido valymo pieneliui? Na, kad ir makiaza valytu, ir oda?  g.gif

as tai rinkaus pagal tai, kas mano odai patinka 4u.gif viena syki dariaus su makadamiju aliejum wub.gif , kita syki su ersketuogiu wub.gif kai trecia syki darysiu -dar nezinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 06, 11:56)
Merginos, sakykit, o kokius aliejukus geriausia pasirinkti veido valymo pieneliui? Na, kad ir makiaza valytu, ir oda?  g.gif


Aš imčiau tokį kokio mažiausiai gaila na ir aišku, svarbu, kad nealergizuotų. Nuvalymui tai įtakos neturės, o po to vis tiek juk nuplausit ax.gif
Atsakyti