Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Adera777 @ 2011 05 05, 17:27)
Sveikos darbštuolės. Kremo gamybai užmačiau neblogą plaktuvėlį, manau ir kaina gera, plaktuvas , gal kuri siuntėtės iš čia? O gal būtų norinčių kooperuotis, šiaip ir svarstyklių tame puslapyje mačiau, ir termometrų, galvoju viskuo apsirūpinti iš karto, kad mažiau nesklandumų būtų kremų gaminimo procese. O termometras tinka tas pats, kuris ir mėsai virtuvinis tinka? (pvz. termometras)?



siunciaus is cia plaktuva ir svarstykles, gavau pries pora dienu, tai svarstykles gal ir neblogai sveria, o plaktuva bandysiu kai darysiu gelini kremuka, tada tik galesiu pasakyt ar geras smile.gif.
Atsakyti
Tai niekas nzn kas galetu pagelbeti nuo pigmentiniu demiu...
Na tada as pirma:
Saleru ea
Baziliko ea
Morku seklu ea

O gal dar AZ yra kokios tai priemones nuo pigmentiniu demiu?

Atsakyti
Turiu klausimą ax.gif Mangų sviestą galima gryną naudot,ar jis naudojamas tik mišiniuose?
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 05 05, 13:59)
O kodėl ekokonservantas netiko? Aš jį visur naudoju, man kažkaip patikimiausias atrodo unsure.gif

konservuoja jis puikiai, bet placiau pasidomejus jo poveikiu oragnizmui, tai praeina noras naudoti..
bet kaip jau kazkada rasiau, Ecocert'as leidzia ekokonservanto atskiras sudetines dalis naudoti Ecocert sertifikuojamoje kosmetikoje, tik zinoma, yra ribos kiek ir ko naudoti..

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 05, 14:03)
konservavimo prasme gal  ir patikiiausias, bet  jo sudetis neatrodo tokia nekala..

drinks_cheers.gif

QUOTE(nikofija @ 2011 05 05, 14:40)
Tai dedant ekokonservantą arba naticidą, tada CO2 nebereikia?

Ir , Palomina , kokį bazinį aliejų geriausia imti gaminant kvepalus? Reiktų pabandyti ką nors pagal aprašymus pasigaminti. Taip faina būtų mokymuose sudalyvauti, bet kai ne savam mieste vyksta...sunkoka.

rozmarinu CO2 yra geris.. jis puikus antiosidantas, uz vitamina E zymiai geresnis.. tai ji vietoj vit.E naudoti reiketu..

jojobos (simondsiju) aliejus tinka.. dar abrikosu kauliuku, migdolu.. bet jojobos tai dazniausiai rekomenduojamas smile.gif

QUOTE(Oksanik @ 2011 05 05, 15:03)
O GSE arba prabangus naticidas??

Ka galite rekomenduoti nuo pigmentiniu demiu?

Ekologiskas GSE nekonservuoja, o pvz kokioj vaistinej pirktas gal ir pakonservuoja, nes ji gaminant pakonservuoja sintetiniais konservantais..

Nuo pigmentiniu demiu - petrazoles tinka.. arba ju EA..

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 05, 15:54)
GSE mane erzina, kad suskystina krema, naticido mane labai erzina kvapas, tai nusprendziau pabandyti ekokonservanta... Negi jis tikrai blogas?  g.gif

Na, reikia stengtis naudoti kaip imanoma kuo maziau, tada ir maziau kenks..

QUOTE(neringa.jn @ 2011 05 05, 16:38)
Kad kas pasakytų išeitį kaip išlaikyti kremą vonioje be tokių konservantų būtų puiku.

Siaip nelabai gerai kremus laikyti vonios kambaryje, nesvarbu ar kremai su konservantais ar be.. Bet be konservantu tai tikrai neisstoves ilgai..

QUOTE(rogrinta @ 2011 05 05, 19:48)
Turiu klausimą  ax.gif Mangų sviestą galima gryną naudot,ar jis naudojamas tik mišiniuose?

Galima naudoti gryna jei patinka..
Atsakyti
[quote=Palomina,2011 05 05, 21:01]
konservuoja jis puikiai, bet placiau pasidomejus jo poveikiu oragnizmui, tai praeina noras naudoti..
bet kaip jau kazkada rasiau, Ecocert'as leidzia ekokonservanto atskiras sudetines dalis naudoti Ecocert sertifikuojamoje kosmetikoje, tik zinoma, yra ribos kiek ir ko naudoti..
drinks_cheers.gif
rozmarinu CO2 yra geris.. jis puikus antiosidantas, uz vitamina E zymiai geresnis.. tai ji vietoj vit.E naudoti reiketu..


O rozmarinų EA ne tas pat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 05 gegužės 2011 - 20:08
QUOTE(nikofija @ 2011 05 05, 21:07)
O rozmarinų EA ne tas pat?

skiriasi isgavimo budai.. savybes siek tiek irgi skiriasi.. pavidalas, t.y. tirstumas/skystumas skiriasi.. netgi kvapai skiriasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 05 gegužės 2011 - 20:15
QUOTE(Oksanik @ 2011 05 05, 18:30)
Tai niekas nzn kas galetu pagelbeti nuo pigmentiniu demiu...
Na tada as pirma:
Saleru ea
Baziliko ea
Morku seklu ea

O gal dar AZ yra kokios tai priemones nuo pigmentiniu demiu?


ir labai tiktu siuos ea maisyt su kokiu ersketuogiu aliejum.
Papildyta:
dar vienas klausimas smile.gif noriu seses storiems, garbanotiems, sviesintiems plaukams seruma padaryt aliejini, bet kad plaukuciai blizgetu, o ne butu pasitepus sulipe nuo aliejaus. Gal zinot kokie aliejukai blizgina plaukus? Ikalbinet tept kokosais ar alieju misiniais ir taip gaivint plaukus neiseina - per daug ji pasitiki chemija, tai norisi parodyt, kad naturalios priemones irgi gali duot ne blogesni efekta, gal pavyks ja patraukt ekologiskumo link ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 05, 22:01)
Galima naudoti gryna jei patinka..

Tai kad aš dar nežinau kas man patinka blush2.gif Dar nieko iš tų gėrių nepirkau, tik ruošiuos. Kol kas noriu po vieną daiktą įsigyt, skaitau apie visokius aliejus ir sviestus ir renkuos nuo ko pradėt. Noriu daikto pradžiai,kad tiktų ir odai ir plaukams, ir rodos beveik viskas tinka, pasimetus žiauriai, visko noriu hihihi.gif Kadangi renku info, tai gerai kai būna parašyta ar mišiniuos tinka ar grynas,bet kai kur ir nėra parašyta. Po mangų sviesto daugiau dar atradau kas neaišku kaip naudojamas. Tai gal galit padėt norinčiai pradėt nuo kažko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2011 05 05, 13:02)
Gal kas darete antakius fiksuojancia zele ir galetumete receptu arba idejomis pasidalinti? Ar tiktu tam fitokeratinai? Kiek zinau, jie standina. Kokios dar galetu buti sudedamosios dalys?

Aš dariau ir man labai patiko rugiagėlių hidrolatas, 5 % fitokeratinų, ksantanas ir ricinos al. Sukroviau į nuo tušo indelį - puikiai antakiai laikydavosi ir nakčiai tepdavau blakstienas. Plaudama kriauklėj nuskandinau kamstuką ir naujo nebeturiu.. Dabar dar b5 įdėčiau.

QUOTE(Oksanik @ 2011 05 05, 19:30)
O gal dar AZ yra kokios tai priemones nuo pigmentiniu demiu?

AZ lelijų ištrauka rašo, jog balina, o šiaip yra mišinukas, jau ne vieną kartą minėtas.
nepykit, neversiu
Age spots or pigment (Baudoux):
Basilicum Ocimum basilicum var ET (Basil tropical): 1 ml
HE Apium graveolens (Celery): 2 mL
HE Daucus carota (Carrot): 1 ml
HV Rosa rubiginosa (rosehip): 20 ml
HV Oenothera biennis (Evening Primrose): 10 ml
HV Simmondsia chinensis (Jojoba): up to 50 ml
A local application morning and evening

O niekas nesat girdėję apie alergiją hialiuronui?

Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2011 05 05, 21:33)
Tai kad aš dar nežinau kas man patinka  blush2.gif  Dar nieko iš tų gėrių nepirkau, tik ruošiuos. Kol kas noriu po vieną daiktą įsigyt, skaitau apie visokius aliejus ir sviestus ir renkuos nuo ko pradėt. Noriu daikto pradžiai,kad tiktų ir odai ir plaukams, ir rodos beveik viskas tinka, pasimetus žiauriai, visko noriu hihihi.gif Kadangi renku info, tai gerai kai būna parašyta ar mišiniuos tinka ar grynas,bet kai kur ir nėra parašyta. Po mangų sviesto daugiau dar atradau kas neaišku kaip naudojamas. Tai gal galit padėt norinčiai pradėt nuo kažko  ax.gif

Man tai mango sviestas nei patinka, nei nepatinka.. Kazkada bandziau veido odai ji panaudoti, bet nelabai man tiko.. kuno odai tepti, tai per brangu.. plaukams nezinau kaip, bet itariu, kad nelabai..
man asmeniskai veido odai labai patinka sezamu aliejus, vaniles fitolis marulu aliejuje.. plaukams - avokadu aliejus (cia tai man nr.1), kokosu aliejus, monoi.. kuno odai - bet kas sueina (mano kuno oda normali, neisranki, tai viskas tinka)..
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2011 05 05, 19:48)
Turiu klausimą  ax.gif Mangų sviestą galima gryną naudot,ar jis naudojamas tik mišiniuose?


Man tai nepatinka mangų sviesto kvapas, musmires primena blink.gif Ne pro šalį būtų jį išsukti su kokiu e.a. O šiaip tai galima gryną naudoti. Iš sviestų kol kas man labiausiai tinka ir patinka migdolų (būtent sviestas, ne aliejus), ypač rankoms super tiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2011 05 05, 23:54)
Man tai nepatinka mangų sviesto kvapas, musmires primena  blink.gif Ne pro šalį būtų jį išsukti su kokiu e.a. O šiaip tai galima gryną naudoti. Iš sviestų kol kas man labiausiai tinka ir patinka migdolų (būtent sviestas, ne aliejus), ypač rankoms super tiko thumbup.gif


Musmirių kvapas lotuliukas.gif
aš tai mango sviesto vieno nenaudoju..man jo kvapas tai riešutus kažkokius primena, bet nelabai patinka mano nosiai, nors realiai nelabai jis stiprus ir yra..
tai jį naudoju mišiniuose, vieno praktiškai niekad nenaudoju
Atsakyti