Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(rytorasa @ 2011 05 05, 15:25)
Mergaitės, gal turit išsisaugojusios mišinuko su pelargonijų EA hormonams balansuoti receptuką? Maniau, kad prisiminsiu, o dabar , kai reikia, nepamenu...  blush2.gif

Į 50 ml bazinio al.( netinka tik jojobos) įlašinti po 10 lašų pelargonijų ir ylangų EA. Tepti kasdien pilvo sritį bei krūtis.
Atsakyti
o kvepalams kurt ar tik ne jojobos al rekomenduojamas, nes praktiskai bekvapis. Nesu tikra, bet lyg kazkur skaiciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 05, 14:08)

Nu ka, neatlaike mano nervai,

thumbup.gif thumbup.gif o as galvojau, kaip zmogus gali dar iki vakaro virskint lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 05 05, 15:35)
Į 50 ml bazinio al.( netinka tik jojobos) įlašinti po 10 lašų pelargonijų ir ylangų EA. Tepti kasdien pilvo sritį bei krūtis.



ačiū notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 05, 14:09)
iki siol naudodavau ekokonservanta.. bet kadangi jis pas mane jau eina i pabaiga, o taip pat placiau pasidomejau juo, tai nutariau, kad man reikia ko nors kito.. tai isigijau rozmarinu CO2 is KN , bet deja, man per silpnas jis kaip konservantas.. reiks kazka mastyti vel...


GSE mane erzina, kad suskystina krema, naticido mane labai erzina kvapas, tai nusprendziau pabandyti ekokonservanta... Negi jis tikrai blogas? g.gif

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 05, 16:24)
kokių gėrių laukiat?  ax.gif 
net pavydas sumėmė, ir aš niekur nedingsiu, neištempsiu ilgai ten neįlindus. smile.gif


Kentejau pora menesiu - neistveriau biggrin.gif Pasiemiau padoresnius kiekius emulsikliu, antioksidantu ir konservantu (pabodo pirkalioti po 20-30 gr ir vis pritrukti doh.gif ), keliu megstamiausiu alieju po 100 ml, dar keleta aliejuku po 10 ml pabandymui, keleta kvapu ir net 9 visokius priedus (vaje, tu tai labiausiai norisi, o per kisene kerta...)

QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 05, 16:36)
o kvepalams kurt ar tik ne jojobos al rekomenduojamas, nes praktiskai bekvapis. Nesu tikra, bet lyg kazkur skaiciau  ax.gif


Sitas ir man kazkur uz akiu uzkliuvo smile.gif
Papildyta:
Tiesa, gal kuri planuojat uzsakyma is NaturallyThinking? Indeliu atsargos taip isseko, kad jau paskutini krema dejau i stiklainiuka nuo vaikiskos tyreles hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 05, 16:54)
GSE mane erzina, kad suskystina krema, naticido mane labai erzina kvapas, tai nusprendziau pabandyti ekokonservanta... Negi jis tikrai blogas?  g.gif
Kentejau pora menesiu - neistveriau  biggrin.gif  Pasiemiau padoresnius kiekius emulsikliu, antioksidantu ir konservantu (pabodo pirkalioti po 20-30 gr ir vis pritrukti  doh.gif ), keliu megstamiausiu alieju po 100 ml, dar keleta aliejuku po 10 ml pabandymui, keleta kvapu ir net 9 visokius priedus (vaje, tu tai labiausiai norisi, o per kisene kerta...)
Sitas ir man kazkur uz akiu uzkliuvo smile.gif
Papildyta:
Tiesa, gal kuri planuojat uzsakyma is NaturallyThinking? Indeliu atsargos taip isseko, kad jau paskutini krema dejau i stiklainiuka nuo vaikiskos tyreles  hihihi.gif

NaturallyThinking jungciausi prie kaunieciu g.gif .reiktu ir man stiklainiuku.
Atsakyti
Sveikos darbštuolės. Kremo gamybai užmačiau neblogą plaktuvėlį, manau ir kaina gera, plaktuvas , gal kuri siuntėtės iš čia? O gal būtų norinčių kooperuotis, šiaip ir svarstyklių tame puslapyje mačiau, ir termometrų, galvoju viskuo apsirūpinti iš karto, kad mažiau nesklandumų būtų kremų gaminimo procese. O termometras tinka tas pats, kuris ir mėsai virtuvinis tinka? (pvz. termometras)?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2011 05 05, 15:27)
Sveikos darbštuolės. Kremo gamybai užmačiau neblogą plaktuvėlį, manau ir kaina gera, plaktuvas , gal kuri siuntėtės iš čia? O gal būtų norinčių kooperuotis, šiaip ir svarstyklių tame puslapyje mačiau, ir termometrų, galvoju viskuo apsirūpinti iš karto, kad mažiau nesklandumų būtų kremų gaminimo procese. O termometras tinka tas pats, kuris ir mėsai virtuvinis tinka? (pvz. termometras)?

taigi, cia nemokamas siuntimas -tai neriek nei koperuotis 4u.gif
Atsakyti
sauliuxxx, jau mane vėl iš tiesaus kelio išvedei lotuliukas.gif Aš savo valią ugdžiau, az puslapio neatsivertinėjau, o dabar vėl neišlaikiau doh.gif O kai jau atsiverti puslapį, tai vis kažko prireikia biggrin.gif
Dabar dėl ekokonservanto. Kai pirkdavau sintetines priemones dar ne tiek blogio gaudavau. Kad kas pasakytų išeitį kaip išlaikyti kremą vonioje be tokių konservantų būtų puiku.
Atsakyti
gal kuri turit ideju ar esat bandziusios daryt maskuokli veidui, toki issukama lupdazio tutelej? Kad raudonas demeles ar spuogus pamaskuotu. Veido spalvos tai galima padaryt pudros idejus geros, o zalia? Gal tiktu montmorolonito molis zalias? O baze kokia? Butu gerai, kad neliktu koks vaskuotas plemas patepus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 05, 17:17)
gal kuri turit ideju ar esat bandziusios daryt maskuokli veidui, toki issukama lupdazio tutelej? Kad raudonas demeles ar spuogus pamaskuotu. Veido spalvos tai galima padaryt pudros idejus geros, o zalia? Gal tiktu montmorolonito molis zalias? O baze kokia? Butu gerai, kad neliktu koks vaskuotas plemas patepus  g.gif

Sita tikriausiai busi ziurejus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 05, 16:22)
Sita tikriausiai busi ziurejus  ax.gif

aciu aciu 4u.gif va kazka panasaus ieskojau, jauciu padidinus sviestmedzio galima kieta padaryt, tik ka su zalia spalva daryt, nes neturiu oksidu, o ir uzsakyma is AZ sia savaite jau padariau, dabar pusmeti vyras tikrai neleis islaidaut lotuliukas.gif
Atsakyti