Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(oge @ 2011 05 05, 12:22)
Zinoma. Solubolas, kaip suprantu, naudojamas tik gaminant be aliejines fazes.

aisku 4u.gif aciu 4u.gif reiksias gerai viska suprantu biggrin.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 05, 12:33)
Merginos, o is AZ perkant, kaip geriau atsiskaityti? Paskutini karta mokejau pavedimu, tai mokesciai mane sokiravo... Girdejau, kad kreditine kortele mokant mokesciu nera, bet nesu to dariusi, man kazkaip nesaugu atrodo...  blush2.gif

Aš nesidomėjau šia parduotuve, bet pinigams apsaugoti reikia PayPal registruotis. Tai patogu ir paprasta.
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 05, 11:24)
Na tai sveika atvykusi, tavo patirties mes taip pat laukiam  4u.gif

Kaip "apkarpyti" savo norus is AZ, kad tilpciau i leistina sau suma?  lotuliukas.gif  Jau pusvalandi dusauju, dusauju, skaudancia sirdim vis kazko atsisakau, o ta suma taaaaip letai mazeja...  lotuliukas.gif

Man dabar kai suteikė nuolaidą kitam užsakymui, tai nori- nenori, turiu užsisakyti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 05, 12:33)
Merginos, o is AZ perkant, kaip geriau atsiskaityti? Paskutini karta mokejau pavedimu, tai mokesciai mane sokiravo... Girdejau, kad kreditine kortele mokant mokesciu nera, bet nesu to dariusi, man kazkaip nesaugu atrodo...  blush2.gif

Aš moku kortele. Žinau kad merginos grupuojasi, bendrai perka, bet kortele mokėti pigiausia, nėra jokių mokesčių jei už 59 eurus perki.
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2011 05 05, 13:09)
iki siol naudodavau ekokonservanta.. bet kadangi jis pas mane jau eina i pabaiga, o taip pat placiau pasidomejau juo, tai nutariau, kad man reikia ko nors kito.. tai isigijau rozmarinu CO2 is KN , bet deja, man per silpnas jis kaip konservantas.. reiks kazka mastyti vel...

O kodėl ekokonservantas netiko? Aš jį visur naudoju, man kažkaip patikimiausias atrodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 05 05, 13:59)
O kodėl ekokonservantas netiko? Aš jį visur naudoju, man kažkaip patikimiausias atrodo unsure.gif


konservavimo prasme gal ir patikiiausias, bet jo sudetis neatrodo tokia nekala..
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 05, 13:52)
visai nesiuolaikiska biggrin.gif  biggrin.gif [size=1]


Tai vat butent lotuliukas.gif O pas ka daugiau pasiklausi, kad ne pas jus blush2.gif

QUOTE(Sense @ 2011 05 05, 14:43)
Aš nesidomėjau šia parduotuve, bet pinigams apsaugoti reikia PayPal registruotis. Tai patogu ir paprasta.


Jau aiskiau bigsmile.gif
Atsakyti
sauliuxxx labai grazia marcia auginat wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 05, 08:44)
del rozmarinu CO2 tikrai nesusoks kremas.. bet rozmarinu CO2 nepakankamas konservantas vis del to kremams su emulsikliais ir visokiais pagerinimais.. man vienas sugedo per 5 dienas, kita laikau saldytuve ir dejau daugiau rozmarinu CO2 ekstrakto, tai dar kol kas stovi normaliai (jau antra savaite eina), bet kas ten zino kas tame kreme vyksta, plika akimi gi visko nepastebesi.. man tai kazkaip nelabai norisi teptis paskutiniu metu  blush2.gif

migdolu be luobeles yra Sveikuose produktuose..

Tai dedant ekokonservantą arba naticidą, tada CO2 nebereikia?
Ir , Palomina , kokį bazinį aliejų geriausia imti gaminant kvepalus? Reiktų pabandyti ką nors pagal aprašymus pasigaminti. Taip faina būtų mokymuose sudalyvauti, bet kai ne savam mieste vyksta...sunkoka.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 05, 13:09)
iki siol naudodavau ekokonservanta.. bet kadangi jis pas mane jau eina i pabaiga, o taip pat placiau pasidomejau juo, tai nutariau, kad man reikia ko nors kito.. tai isigijau rozmarinu CO2 is KN , bet deja, man per silpnas jis kaip konservantas.. reiks kazka mastyti vel...


O GSE arba prabangus naticidas??

Ka galite rekomenduoti nuo pigmentiniu demiu?
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 05, 15:29)
sauliuxxx labai grazia marcia auginat wub.gif


Dekui, dekui tongue.gif

Nu ka, neatlaike mano nervai, brukstelejau kreditine ir mano uzsakymas AZ jau uzregistruotas yahoo.gif Ir kiekviena karta as sitaip - kaip tik sau, tai ir gailiu... Bet dabar ismokau - pasiziuriu i pinigine, kad seimai joje tikrai uzteks, tada pasiziuriu i vyro profesionalia zukles iranga, uzpykstu ir perku lotuliukas.gif

Oi, kaip laukiu, oi, kaip dabar bursiu, maisysiu, kursiu... Kiek visokiu aliejuku, kiek pagerinimu visokiu prisisakiau... clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 05, 13:33)
Merginos, o is AZ perkant, kaip geriau atsiskaityti? Paskutini karta mokejau pavedimu, tai mokesciai mane sokiravo... Girdejau, kad kreditine kortele mokant mokesciu nera, bet nesu to dariusi, man kazkaip nesaugu atrodo...  blush2.gif


Visada moku tik kortele. Jokiu papildomu mokesciu nera.
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 05, 15:08)
Dekui, dekui  tongue.gif

Nu ka, neatlaike mano nervai, brukstelejau kreditine ir mano uzsakymas AZ jau uzregistruotas  yahoo.gif  Ir kiekviena karta as sitaip - kaip tik sau, tai ir gailiu... Bet dabar ismokau - pasiziuriu i pinigine, kad seimai joje tikrai uzteks, tada pasiziuriu i vyro profesionalia zukles iranga, uzpykstu ir perku  lotuliukas.gif

Oi, kaip laukiu, oi, kaip dabar bursiu, maisysiu, kursiu... Kiek visokiu aliejuku, kiek pagerinimu visokiu prisisakiau...  clap_1.gif



kokių gėrių laukiat? ax.gif
net pavydas sumėmė, ir aš niekur nedingsiu, neištempsiu ilgai ten neįlindus. smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal turit išsisaugojusios mišinuko su pelargonijų EA hormonams balansuoti receptuką? Maniau, kad prisiminsiu, o dabar , kai reikia, nepamenu... blush2.gif
Atsakyti