Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

QUOTE(Tynka @ 2011 05 05, 11:13)
kodėl sakote "is musu", jei pati esate šviežia šiandienos naujokė?


Ne, nu merginos, vėl cirkas prasideda doh.gif
Nebeterškim forumo mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi, merginos, ar pilnatis kokia, kad visos tokios piktos? hihihi.gif

Kopijuoti negrazu, o ka padarysi... Maziau imti i sirdi ir geriau gyventi bus tongue.gif

Naujokei - sveika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 05 05, 12:13)
kodėl sakote "is musu", jei pati esate šviežia šiandienos naujokė?

na čia tai tikrai ne į temą, įsižeidėt.. įsiterpė į 'jūsų' ratą lotuliukas.gif
Atsakyti
nieko baisaus as tame "nukopijuotame " tinklarastyje namatau. Nukopijavo nuorodas is pirmojo SM puslapio ir tiek, o ir tegu kopijuoja tas nuorodas, gi daro reklama musu megiamom parduotuvem ir blogams smile.gif o ir neprivalo visos butent SM kalbet, negi dabar kiti forumai turi iskart uzsidaryt, nes SM lyderiauja ? Nesipykim, geriau paziurekit kaip saulute graziai sviecia ir kaip medziai suzaliave bigsmile.gif
Atsakyti
Atsiprašau, jei ką nors įžeidžiau, tik šiaip pasidomėjau smile.gif Prajuokino 5 min naujokė su pretenzijom.


Aš tai tikrai nepriklausau "ratui", nes esu tik aktyvi skaitytoja šios temos - ačiū, kad yra rašančių ir besidalinančių gera patirtimi smile.gif

Bet va užsieniniame forume paskaitinėjau apie linų sėmenų gelį plaukams. Pabandžiau - man visai patiko -mano plaukai tokei truputį banguojasi, bet neklusnūs - tai tokiam mini paformavimui visai tinka

My Webpage

Atsakyti
Merginos, o is AZ perkant, kaip geriau atsiskaityti? Paskutini karta mokejau pavedimu, tai mokesciai mane sokiravo... Girdejau, kad kreditine kortele mokant mokesciu nera, bet nesu to dariusi, man kazkaip nesaugu atrodo... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauliuxxx: 05 gegužės 2011 - 11:33
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 05, 12:33)
Merginos, o is AZ perkant, kaip geriau atsiskaityti? Paskutini karta mokejau pavedimu, tai mokesciai mane sokiravo... Girdejau, kad kreditine kortele mokant mokesciu nera, bet nesu to dariusi, man kazkaip nesaugu atrodo...  blush2.gif


oj, uz tarptautini pavedima kaip reikian turejo nuskausmint.. unsure.gif mokant koretele niekas nenuskaiciuoja daugiau negu jusu prekiu verte!
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 05, 11:33)
man kazkaip nesaugu atrodo...  blush2.gif

visai nesiuolaikiska biggrin.gif biggrin.gif biski juokauju ax.gif mirksiukas.gif as is AZ dar pati nesu pirkus, bet iki vasaros manau apsiforminsiu lotuliukas.gif o kortele senai uzsakineju ir is daug kur 4u.gif jokiu problem mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 05 gegužės 2011 - 11:52
QUOTE(bonda @ 2011 05 04, 11:04)
ale nevisus ingridientus suprantu kas per daiktas ax.gif  g.gif pvz sitas kas toks - Išsklaidymo Solubol ? g.gif

Bonda, Solubolas naudojamas ea tirpinti.

Gal kas darete antakius fiksuojancia zele ir galetumete receptu arba idejomis pasidalinti? Ar tiktu tam fitokeratinai? Kiek zinau, jie standina. Kokios dar galetu buti sudedamosios dalys?
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2011 05 05, 12:02)
Bonda, Solubolas naudojamas ea tirpinti.


aciu mirksiukas.gif 4u.gif tai tam turbut tiktu ir koks nors norimas aliejus kaip isivaizduoju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 05, 08:52)
palomina, o ka tu paprastai naudoji vietoj koncervanto? 4u.gif

iki siol naudodavau ekokonservanta.. bet kadangi jis pas mane jau eina i pabaiga, o taip pat placiau pasidomejau juo, tai nutariau, kad man reikia ko nors kito.. tai isigijau rozmarinu CO2 is KN , bet deja, man per silpnas jis kaip konservantas.. reiks kazka mastyti vel...
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 05, 13:08)
aciu mirksiukas.gif  4u.gif tai tam turbut tiktu ir koks nors norimas aliejus kaip isivaizduoju? g.gif

Zinoma. Solubolas, kaip suprantu, naudojamas tik gaminant be aliejines fazes.
Atsakyti